Coca Cola vs Callcredit (51:42)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 27 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Coca Cola“ po atkaklios kovos palaužė „Callcredit“

2016 lapkričio 27 d., Sekmadienis, 20:47 val., peržiūros: 1341

Sekmadienį, lapkričio 27 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, D pogrupio rungtynės, tarp vietos „Coca Cola“ ir svečių „Callcredit“ ekipų. Banguotose rungtynėse didžiąją dalį laiko pirmavę aikštės šeimininkai palaužė varžovus ir šventė pergalę rezultatu 51.42 (11:9, 15:13, 10:12, 15:8).

Jau pačioje susitikimo pradžioje atitrūkę aikštės šeimininkai įgijo septynių taškų persvarą. Vis tik, ilgai netylėję „Callcredit“ ekipos žaidėjai taiklių tolimų metimų pagalba sugrąžino į rungtynes intrigą. Nepaisant to, antrojo ketvirčio pradžioje dar devynis taškus iš eilės surinkę „Coca Cola“ krepšininkai skirtumą tarp komandų padidino iki vienuolikos taškų. Po paprašytos minutės pertraukėlė svečių krepšininkai atsigavo ir sužaidę sėkmingą atkarpą sumažino deficitą iki keturių taškų. Per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios dar spėję atakomis apsikeisti komandos išlaikė tą patį tarpusavio skirtumą. 26:22.

Po ilgosios pertraukos žymiai geriau startavę svečiai sužaidė atkarpą 5:12 ir persvėrė rezultatą savo naudai. Nepaisant to, ilgai nesnaudęs „Coca Cola“ ekipos lyderis T. Gudas pelnė penkis taškus iš eilės ir taip užbaigęs trečią ketvirtį sugrąžino šeimininkams dviejų taškų atotrūkį. Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje aikštės šeimininkai dar labiau atitrūko. Visas pastangas dėję „Callcredit“ ekipos žaidėjai stengėsi pasivyti priešininkus, tačiau T. Gudo vedama „Coca Cola“ ir toliau rinko taškus, ko pasekoje rungtynes vainikavo pergalė devynių taškų skirtumu. 51:42.

„Coca Cola“: Tomas Gudas – 26 tšk. (11 išpr. praž.), Lukas Pilipavičius – 8 tšk. (11 atk. kam.), Mantas Brazauskas – 8 tšk.

„Callcredit“: Valdas Šluta – 12 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Vilius Šiupinys – 9 tšk., Vygantas Krulikas – 7 tšk.

„Restauratoriai & Hausa“ pakankamai nesunkiai susitvarkė su „Callcredit“ (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 23:56 val.)„KUN & KAMS“ pernelyg nepervargo kovoje su „Callcredit“ (2017 kovo 08 d., trečiadienis, 22:46 val.)„Restauratoriai & Hausa“ be didesnių problemų įveikė „Callcredit“ (2017 vasario 24 d., penktadienis, 00:38 val.)„Coca Cola“ iškovojo svarbią pergalę (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 22:16 val.)„Artstone“ išsvaistė dviženklę persvarą ir vos neprisižaidė su „Callcredit“ (2017 sausio 26 d., ketvirtadienis, 23:40 val.)„Coca Cola“ ir toliau išlieka be pralaimėjimų (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 21:53 val.)„Coca Cola“ turėjo pavargti dėl pergalės prieš „Remza & Langvila“ (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 02:04 val.)Tik po atkaklios kovos „Coca Cola“ įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 21:23 val.)Inirtingoje dvikovoje sėkmę prisijaukino „Callcredit“ (2017 sausio 24 d., antradienis, 00:07 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „Kauno tiltų“ pergalė prieš „Callcredit“ (2017 balandžio 03 d., pirmadienis, 22:39 val.)