Lituanica vs Kauno Rami (71:64)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 spalio 31 d., Penktadienis, 19:15 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Lituanica“ po dviejų pratęsimų trilerio palaužė „Kauno Rami“

2014 lapkričio 01 d., Šeštadienis, 14:49 val., peržiūros: 1170

Spalio 31-ąją dieną, Helauvyno proga viena komanda tapo laimingesnė. Ja tapo "Lituanica" namuose nugalėjusi "Kauno Rami", po dviejų pratęsimų trilerio – 71:64 (8:7, 12:16, 17:18, 14:10, 7:7, 13:6).

Rungtynės prasidėjo taškų badu, kadangi po penkių sužaistų minučių pirmajame kėlinyje, "Kauno Rami" pirmavo vos 0:2. Vėliau įsižaidę svečiai turėjo šešių taškų pranašumą (1:7), kurį kėliniui baigiantis išbarstė. "Lituanica" stengėsi išnaudoti savo pranašumą po krepšiu ir atakas bandydavo "išlaužti" iš po krepšio, duodami kamuolį Ričiardui Grigaliūnui. Visgi kėlinuko pabaigoje, aikštelėje pasirodę Dimitrij Kvitka ir Tomas Vaišvila padėjo savo komandai persverti rezultatą – 8:7.

Antrajame kėlinyje vyko lygi kova, tačiau kėlinuko viduryje R.Petraičio vedama "Kauno Rami" įgijo šiokį tokį trijų taškų pranašumą, kurį išsaugojo iki kėlinuko pabaigos – 20:23.

Po ilgosios pertraukos "Kauno Rami" sugebėjo įgyti rekordinį 7 taškų pranašumą (25:32). Tai tik parodo kokios atkaklios ir įtemptos buvo šios rungtynės. Visgi "Lituanica" sugebėjo nepaleisti varžovų ir po trijų kėlinių turėjo tik keturių taškų deficitą – 37:41.

Ketvirtajame kėlinyje "Lituanica" vis sumažindavo skirtumą iki minimumo, tačiau niekaip nepersverdavo rezultato (49:50). Likus žaisti mažiau nei vieną minutę, G.Džiaugys pataikė tik vieną baudos metimą iš dviejų ir padidino pranašumą iki dviejų taškų (49:51). Visgi paskutinį žodį kėlinyje tarė A.Sankauskas, kuris taikliu metimu iš vidutinio nuotolio išlygino rezultatą ir komandoms teko žaisti pratęsimą (51:51).

Pratęsimo metu, "Lituanica" buvo išsiveržusi į priekį (55:51), tačiau septyni sausi taškai į geresnę padėtį pastatė "Kauno Rami" – (55:58). Tačiau kaip ir ketvirtajame kėlinyje taip ir pratęsime situaciją išgelbėjo Aleksandras Sankauskas, kuris taikliu tolimu tritaškiu metimu vėl išlygino rezultatą ir komandos žaidė antrą pratęsimą (58:58).

Tai, kad "Kauno Rami" mėgsta žaisti pratęsimus, jau įsitikinome rungtynėse "Kauno Rami" – "Remza". Visgi priešingai nei rungtynėse Šilainiuose, čia "Kauno Rami" teko nusileisti varžovams. Iš pradžių viskas krypo link trečiojo pratęsimo (64:64), tačiau antrojo pratęsimo pabaigoje tiksliau sužaidė "Lituanica", kuri sėkmingai apsigynė ir pergalę įtvirtino baudos metimais. "Lituanica" iškovojo antrąją pergalę 71:64 ir kartu su "Akademija" kolkas dalijasi pirmąją vietą "C" pogrupyje.

Lituanica: Donatas Maciulevičius – 17 tšk. (6 rezult. perd.), Dmitrij Kvitka – 14 tšk., Henrikas Butkus – 12 tšk.

Kauno Rami: Šarūnas Petraitis – 26 tšk. (12 atk. kam., 9 išpr. praž.), Aleksandras Sankauskas – 12 tšk. (11 atk. kam.), Giedrius Džiaugys – 11 tšk.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Macola112014 lapkričio 01 d., 19:02 val.
Pataisymas straipsnio rasytojui. Pirma pratesima isplese Lituanicos zaidejas D.Kvitka, o tritaski smeige D.Maciulevicius taip pat Lituanicos zaidejas
„Lituanica“ po atkaklios kovos palaužė „Compensa“ ekipą. (2014 spalio 24 d., penktadienis, 21:40 val.)„Kėdainiai & Addeco“ įrodė savo pranašumą prieš „Kauno Rami“ (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 22:05 val.)Advokatų kontora „Konsus“ po permainingos kovos palaužė „Kauno rami“ ekipą. (2015 sausio 23 d., penktadienis, 22:29 val.)„Lituanica“ išplėšė pergalę iš „Kolpingo kolegijos“ rankų (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 00:51 val.)„Lituanica“ nepasigailėjo „Remza“ ekipos. (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 23:14 val.)„Akademija“ nugalėjo „Kauno Rami“ (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 21:24 val.)„Lituanica“ neturėjo vargo su „Naujokų“ ekipa. (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 21:51 val.)„Kėdainiams & Adecco“ teko pavargti su „Kauno Rami“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 21:40 val.)Panaikinę 18 taškų deficitą komanda „Grizliai“ po pratęsimo nusileido „Kauno Rami“ ekipai. (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 23:37 val.)„Lituanica“ netikėtai įveikė „Hidraulines sistemas“ (2015 vasario 07 d., šeštadienis, 00:38 val.)