Lietuvos šaulių sąjunga vs vaistinė.lt (63:96)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2015 kovo 19 d., Ketvirtadienis, 21:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„vaistinė.lt“ užmėtė savo varžovus ir išlygino serijos rezultatą

2015 kovo 20 d., Penktadienis, 01:43 val., peržiūros: 1312

Ketvirtadienį, kovo 19 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „C“ lygos, Mažosios taurės ketvirtfinalis tarp vietos „Lietuvos šaulių sąjungos“ ir svečių „vaistinė.lt“. Intriga šiose rungtynėse laikėsi vos vieną kėlinį, nes nuo antrojo kėlinio svečiai pradėjo tolti, neatsigręžė atgal bei taip iškovojo įtikinamą pergalę ir išplėšė lemiamas rungtynes.

Pirmąjį kėlinį kiek sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie įsiveržė į priekį, o įpusėjus kėliniui įgavo šešių taškų atotrūkį. Visgi, kiek sėkmingiau pirmąjį kėlinį užbaigė šeimininkai, kurie sumažino atsilikimą iki minimumo – 18:19. Antrąjį kėlinį „Lietuvos šaulių sąjunga“ pradėjo keturiais paeiliui taškais, bet tuomet, R. Švagždžio vedina „vaistinė.lt“ spurtavo 20:0 ir susikrovė nemenką pranašumą. Likusią kėlinio dalį komandos sužaidė apylygiai, tad po dviejų kėlinukų „vaistinė.lt“ turėjo 14 taškų pranašumą – 31:45.

Trečiąjį kėlinį komandos pradėjo apylygiu žaidimu ir skirtumas tarp komandų išliko daugmaž vienodas. Visgi, tuomet svečiai vėl pradėjo pataikyti tolimus metimus ir kėlinį užbaigė 18:5 spurtu ir jau galima sakyti, kad po trečiojo kėlinio buvo padėję tašką šiose rungtynėse, kadangi komandas skyrė jau 26 taškai – 48:74. Ketvirtasis kėlinys liko tik formulumas. „vaistinė.lt“ nemažino apsukų ir toliau puikiai atakavo krepšį, o ir gynyboje netinginiavo. Jie iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 63:96.

Lietuvos šaulių sąjunga: Mindaugas Mažeika – 16 tšk., Evaldas Jančauskas – 11 tšk., Šarūnas Karūnaitis – 9 tšk.

vaistinė.lt: Ramūnas Švagždys – 33 tšk. (9 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Šarūnas Vaitelavičius – 20 tšk. (12 atk. kam.), Paulius Pocius – 15 tšk., Karolis Klimas – 15 tšk. (5 išpr. praž.), Vytautas Peseckis – 11 tšk. (6 perimt. kam.)

K.Klimas („vaistinė.lt“):

„Pergalę lėmė greitas puolimas. Stipresni šiandien buvom, turbūt, po krepšiu, kadangi varžovai nespėjo paskui mus. Žinoma, greitos atakos. Atsikovoję kamuolį greitai patraukdavom į priekį. Varžovas yra vyresnio amžiaus, todėl mes turim išnaudoti savo greitį, savo atletiškumą prieš juos ir, manau tai lėmė mūsų pergalę. Taip pat puikiai šiandien pataikėm iš trijų taškų zonos“.

„vaistinė.lt“ parklupdė Elektrėnų „Senosios versmės“ ekipa ir išlygino serijos rezultatą. (2015 kovo 05 d., ketvirtadienis, 22:29 val.)„Vaistinė.lt“ be vargo susidorojo su „Kauno liberalais“ (2015 sausio 16 d., penktadienis, 00:49 val.)„Vaistinė.lt“ susitvarkė su „Kulautuva“ (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 22:14 val.)„vaistinė.lt“ nesunkiai įveikė „New Team“ ekipą. (2015 vasario 14 d., šeštadienis, 01:54 val.)BC „Straight“ įveikę „vaistinė.lt“ komandą išliko be pralaimėjimų (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 21:59 val.)„Vaistinė.lt“ nesunkiai įveikė BC „Ambi“ ekipą (2015 vasario 10 d., antradienis, 00:41 val.)Paskutiniame kėlinyje „vaistinė.lt“ įveikė BC „Ambi“ ekipą (2015 sausio 05 d., pirmadienis, 23:13 val.)„Vaistinė.lt“ nepasigailėjo „BL Old“ ekipos (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 22:57 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ neturėjo vargo su „Kauno liberalų“ ekipą. (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 20:30 val.)„Vaistinė.lt“ šešetukas nesunkiai įveikė „Krepsininkas.net“ (2014 lapkričio 06 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)