Lemora & Minaltra & Volinta Energy vs Plastena (101:94)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 vasario 13 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

L. Damušio vedama Lemora & Minaltra & Volinta Energy šventė pergalę

2023 vasario 14 d., Antradienis, 00:06 val., peržiūros: 397

Vasario 13 dieną, Pirmadienį, Kauno technologijų mokymo centro krepšinio salėje, susitiko salės šeimininkai Lemora & Minaltra & Volinta Energy ir salės svečiai Plastena.

Komandos kapitono Nr. 15 L. Damušio vedama Lemora & Minaltra & Volinta Energy komanda stabiliai pirmo kėlinio metu išsiveržė į priekį ir pasiekę dviženklę persvarą užbaigė kėlinį rezultatu 30:16

Antrojo kėlinio metu visiškai žaidimo kontrolę į savo rankas perėmusi namų komanda, negailestingais tritaškiai vis didino taškų skirtumą nepalikdami Plastena komandai jokių vilčių. Komandos ilsėtis išėjo su beveik trisdešimčiu taškų skirtumu, rezultatu 63:38.

Po ilgosios pertraukos pailsėjusi Plastena komanda, kaip šaltas dušas užklupo Lemora & Minaltra & Volinta Energy. Jėgas sukaupęs žaidėjas Nr. 13 P.Vilkas šešiais taikliai tritaškiais vedė savo atstovaujamą Plastenos komandą į priekį ir taip jiems pavyko kuriam laikui sumažinti atotrūkį iki 5 taškų. Lemiamojo kėlinio metu didžiąją dalį taškų Lemora & Minaltra & Volinta Energy komanda pelnė mėtydama baudos metimus ir to jiems užteko, jog priešininkams nepavyktų jų apžaisti. Rezultatu 101:94 (30:16, 33:22, 22:35, 16:21) Lemora & Minaltra & Volinta Energy šventė pergalę.

Nors Plastenos komandai ir nepavyko pelnyti pergalės, puikiai pasirodė Nr. 13 P.Vilkas pelnė 28 taškus bei atliko 8 rezultatyvius perdavimus. Ne ką prasčiau pasirodė ir Nr. 10 V.Černiauskas, kuris savo komandai pelnė 18 taškų ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Taip pat nemažai komandos taškų pelnė ir Nr. 6 M.Stankevičius, kuris surinko 18 taškų bei Nr. 8 T.Vitkevičius pelnęs 14 taškų.

Rezultatyviausias šių rungtynių žaidėjas Nr. 15 L.Damušis, kuris prie savo komandos pergalės prisidėjo pelnęs 43 taškus. 25 taškus pelnė komandos žaidėjas Nr. 14 M.Stankūnas. Taip pat nemažai taškų pelnė Nr. 11 L.Macijauskas, prie komandos pergalės prisidėjęs 19 taškų bei išprovokavęs 6 pražangas.

Lemiamomis akimirkomis Lemora & Minaltra & Volinta Energy išplėšė pergalę (2023 gegužės 10 d., trečiadienis, 21:55 val.)„Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ iškovojo gana lengvą pergalę (2023 vasario 20 d., pirmadienis, 22:07 val.)Užtikrinta „Lemora & Minaltra & Volinta energy“ pergalė (2022 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:48 val.)Taiklūs Luko Damušio tritaškiai ir Lemora & Minaltra & Volinta pergalė (2023 vasario 06 d., pirmadienis, 23:40 val.)J. Stanaičio vedama „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ nesunkiai įveikė „Vilmista“ ekipą (2022 gruodžio 06 d., antradienis, 20:28 val.)“Lemora & Minaltra & Volinta Energy” kontroliavo rungtynes ir pasiekė pergalę (2022 gruodžio 14 d., trečiadienis, 21:24 val.)Geriau sužaista pirmoji rungtynių pusė nulėmė „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ pergalę (2023 sausio 09 d., pirmadienis, 22:13 val.)„Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ įveikė „Plasteną“ ir žengė į pusfinalį (2023 balandžio 24 d., pirmadienis, 21:56 val.)Lengvą pergalę įmonių lygoje įsirašė „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ (2023 sausio 16 d., pirmadienis, 10:09 val.)„Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ turėjo nemažai vargo su „Kelių priežiūra“ (2023 sausio 25 d., trečiadienis, 19:43 val.)