Kauno NTI-PN vs Savi (66:53)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 17 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

„Kauno NTI-PN“ iškovojo pergalę prieš keturis likusius „Savus“

2016 vasario 18 d., Ketvirtadienis, 09:37 val., peržiūros: 1470

Trečiadienį, vasario 17 dieną, Kauno NTI-PN sporto salėje įvyko „C“ lygos, Mažososios taurės pirmenybių rungtynės tarp N pogrupio komandų – vietos Kauno „NTI-PN“ bei svečių „Savi“. Rungtynes kiek geriau pradėjo svečiai, bet vėliau rezultatą savo naudai pakreipė šeimininkai ir nuo to laiko jie kontroliavo žaidimą ir turėjo nedidelį pranašumą savo rankose. Trečiajame kėlinyje „Kauno NTI-PN“ ekipai pavyko atitrūkti nuo varžovų, o tuo „Savų“ bėdos nesibaigė, kadangi vienas ekipos žaidėjų gavo penktąją asmeninę pražangą ir jie buvo priversti rungtynes baigti keturiese. Nors ir liko keturiese, tačiau visai garbingai jie priešinosi, bet dėl pergalės pakovoti jiems jau nepavyko.

Pirmasis kėlinys prasidėjo šešiais paeiliui pelnytais svečių ekipos taškais, o tuomet pirmuosius taškus pelnė ir šeimininkų ekipa. Vėliau „Kauno NTI-PN“ patys pelnė septynis taškus be atsako ir pirmą kartą šiose rungtynėse įsiveržė į priekį. Vėliau skirtumas tarp komandų buvo išaugęs iki septynių taškų, tačiau kėlinuko pabaigą kiek sėkmingiau sužaidė „Savi“ bei sumažino atsilikimą iki keturių taškų. Po pirmojo ketvirčio rezultatas buvo 17:13. Antrąjį ketvirtį komandos pradėjo žaidimu taškas į tašką. Vienu momentu komandas tebeskyrė tik du taškai, tačiau tuomet keturis taškus paeiliui pelnė „Kauno NTI-PN“ ir vėl kiek padidino savo atotrūkį. Visgi, tada šešis taškus be atsako pelnė „Savi“ ir išlygino rezultatą prieš pat kėlinuko pabaigą. Visgi, ketvirtį kiek sėkmingiau užbaigė šeimininkų ekipa, kuriai pavyko susigrąžinti trapų pranašumą. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatas buvo 30:28.

Trečiasis ketvirtis prasidėjo taikliu svečių ekipos dvitaškiu, kuris leido išlyginti rezultatą. Visgi, tuomet įvyko lūžis šiose rungtynėse. „Kauno NTI-PN“ spurtavo 10:0 ir įgavo jau dviženklį taškų pranašumą. Negana to, vos penkiese susirinkę „Savi“, buvo priversti likti keturiese, kadangi vienas ekipos žaidėjų išnaudojo pražangų limitą. Visgi, tai per daug kojos nepakišo svečių ekipai, kurie prie viso to prisitaikė ir mažais žingsneliais apkarpė turėtą atsilikimą, o po trijų ketvirčių rezultatas buvo 45:39. Lemiamas ketvirtis prasidėjo dviem taikliais šeimininkų ekipos dvitaškiai, o į tai svečiai atsakė dviem taikliais baudos metimais. Visgi, tuomet „Kauno NTI-PN“ kiek paspaudė varžovus ir išprovokavo jų klaidas, kas vėlgi leido šeimininkų ekipai spurtuoti 10:0 ir įgauti jau 18-os taškų pranašumą. Taigi, likusi kėlinuko dalis tebuvo tik formulumas, kurį reikėjo užbaigti. „Kauno NTI-PN“ pasiekė pergalę, o galutinis rungtynių rezultatas buvo 66:53.

Kauno NTI-PN: Rokas Imbrasas – 23 tšk. (8 išpr. praž.), Almantas Atkočaitis – 13 tšk., Eduardas Mačiulis – 12 tšk. (7 rezult. perd., 5 perimt. kam., 5 išpr. praž.)

Savi: Dainius Povilauskas – 23 tšk. (14 atk. kam.), Donatas Štabokas – 14 tšk., Aurimas Viesulas – 9 tšk. (6 išpr. praž.)

Dramatiškoje kovoje „Kauno NTI-PN“ iškovojo pergalę prieš „Kauno SRC-2“ ekipą (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 21:53 val.)Kauno „NTI-PN“ iškovojo antrąją pergalę (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 19:40 val.)Naujuosiuos metus „Kauno SRC -2“ ekipa pradėjo iškovodama lengvą pergalę prieš „Savi“ komandą (2016 sausio 05 d., antradienis, 22:19 val.)„Kauno NTI-PN“ pateikė staigmeną ir nugalėjo „Kauno Rami“ (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 22:35 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ savo valdose nepaliko vilčių „Saviems“ (2015 gruodžio 03 d., ketvirtadienis, 23:00 val.)Kauno „NTI-PN“ patiesė „Lejuotransą“ ir iškovojo svarbią pergalę (2016 sausio 27 d., trečiadienis, 20:35 val.)„KK 13“ neturėjo vargo su „Savais“ (2015 gruodžio 15 d., antradienis, 23:08 val.)A. Atkočaičio tritaškis paskutinėmis rungtynių akimirkomis atnešė „Kauno NTI-PN“ pergalę prieš „Šilainius“ (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 20:46 val.)„NTI ‒ PN“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Šilainių“ ekipą. (2015 lapkričio 28 d., šeštadienis, 21:53 val.)„NTI -PN“ po nervingos kovos palaužė „OnRoll“ ekipą. (2016 kovo 03 d., ketvirtadienis, 00:05 val.)