Kelių priežiūra vs C Basket (85:72)„Sportturas“ taurė 2024 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2024 gegužės 22 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Po atkaklios kovos „Kelių priežiūra“ įveikė „C Basket“ ekipą ir žengia į „Sportturas“ taurės Didįjį finalą

2024 gegužės 22 d., Trečiadienis, 20:04 val., peržiūros: 95

Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko "Sportturas" taurė 2024 Didžiosios taurės pusfinalio rungtynės, kuriose susitiko "Kelių priežiūra" ir "C Basket".

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo "C Basket" ekipa, kuri gretai atitrūko nuo varžovų, tačiau A.Kaminsko solo šou leido "Kelių priežiūra" komandai persverti rezultatą į savas rankas ( 19:16). Antrame kėlinyje svečiai įjungė aukštesnę pavarą, kur ne tik, kad panaikino skirtumą, bet ir prieš ilgąją pertrauką turėjo 7 taškų pranašumą – 37:44

Po ilgosios pertraukos "Kelių priežiūra" niekaip nepavyko pralaužti kietos varžovų gynybos ir tik kėlinuko pabaigoje šeimininkai sušvelnino skirtumą ( 55:61). Lemiamame kėlinyje "C Basket" prarado žaidimo kontrolę ir įpusėjus ketvirčio šeimininkai pirmavo 7 taškais ( 73:66). Per likusį laiką "Kelių priežiūra" išlaikė susikrautą pranašumą ir iškovojo kelialapį į "Sportturas" taurė 2024 Didįjį finalą. Galutinis rezultatas – 85:72 (19:16, 18:28, 18:17, 30:11)

Tomas Mušenkovas

„C Basket“ iškovojo nesunkią pergalę „Sportturas“ taurei (2024 balandžio 24 d., trečiadienis, 20:37 val.)„Kelių priežiūra“ užtikrintai įveikė „Krepsiniofanai.lt 1“ ekipą (2024 gegužės 01 d., trečiadienis, 19:39 val.)„Kelių priežiūra“ įrodė savo pranašumą prieš „Žalgirio KA ‒ 3“ ekipą (2024 balandžio 29 d., pirmadienis, 21:27 val.)„Kelių priežiūra“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „VU fakultetas“ (2024 balandžio 17 d., trečiadienis, 19:50 val.)„Potencialas“ po pratęsimo iškovojo „Sportturas“ „Didžiosios“ taurės bronzą (2024 gegužės 29 d., trečiadienis, 21:18 val.)„Dust2“ turėjo pripažinti „Kelių priežiūra“ ekipos pranašumą (2024 gegužės 15 d., trečiadienis, 20:00 val.)„C Basket“ gana lengvai susitvarkė su „Limobus“ kolektyvu (2024 balandžio 21 d., sekmadienis, 18:38 val.)Pavasario „Sportturas“ taurės 2024 čempionai tapo „Batniavos seniūnija“ ekipa (2024 gegužės 29 d., trečiadienis, 22:21 val.)Permainingose rungtynėse „C Basket“ palaužė G. Kurtinaičio vedamą „Old Galera“ ekipą (2024 gegužės 12 d., sekmadienis, 19:07 val.)Sportturas taurėje: Batniavos seniūnijos pergalė prieš C Basket (2024 balandžio 29 d., pirmadienis, 23:02 val.)