Nebajeris vs Resmila & SmeliavimoDarbai.lt (59:46)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2016 kovo 15 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Nebajeris“ antrą kartą įveikė „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt“ ir tiesiausiu keliu žengė į ketvirtfinalį

2016 kovo 15 d., Antradienis, 23:15 val., peržiūros: 1195

Antradienį, kovo 15 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių, Mažosios taurės aštuntfinali rungtynės, tarp vietos „Nebajerio“ ir svečių „Resmilos & SmeliavimoDarbai.lt“ ekipų. Susitikimo pradžioje kiek geriau atrodę svečiai kurį laiką pirmavo, tačiau antrame kėlinyje spurtavęs „Nebajeris“ iki ilgosios pertraukos pradžios įgijo dviženklį pranašumą. Po pertraukos ir toliau geriau rungtyniavę aikštės šeimininkai dar labiau atitolo, ko pasekoje, serijoje iki dviejų pergalių, pasiekė antrą laimėjimą bei žengė į ketvirtfinalį. 59:46 (18:22, 21:7, 14:10, 6:7).

Rungtynių pradžioje abi komandos žaidė labai panašiai ir viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau vieną atkarpą kiek geriau sužaidę aikštės šeimininkai įgijo keleto taškų pranašumą. Vis tik, ilgai nesnaudę „Resmilos & SmeliavimoDarbai.lt“ ekipos krepšininkai pataikė du tolimus metimus iš eilės ir persvėrė rezultatą savo pusėn. Per likusį laiką iki kėlinio pabaigos dar kelis sėkmingus epizodus sužaidę svečiai padidino persvarą iki keturių taškų. 18:22.

Antrojo ketvirčio pradžioje aikštės šeimininkai iškart braukė deficitą iki minimumo, tačiau dar vienas tolimas svečių šūvis leido jiems susigrąžinti keturių taškų atotrūkį. Vis tik, ties čia „Resmilos & SmeliavimoDarbai.lt“ dominavimas ir baigėsi, nes netrukus spurtą 14:0 surengę „Nebajerio“ krepšininkai ne tik perėmė iniciatyvą ė savo rankas, bet ir, iki ilgosios pertraukos pradžios, įgijo dešimties taškų pranašumą. 39:29.

Po ilgosios pertraukos žaidimas tarp komandų kurį laiką buvo išsilyginęs, tačiau užtikrintai žaidę aikštės šeimininkai dviženklio pranašumo atimti neleido. Kiek vėliau, dar vieną rezultatyvią atkarpą 9:0 sužaidę „Nebajerio“ krepšininkai padidino skirtumą tarp komandų iki dvidešimties taškų, tačiau per likusį trečiojo ketvirčio laiką dar šešis taškus be atsako sugebėję surinkti svečiai sumažino atsilikimą iki keturiolikos taškų. 53:39.

Paskutinė rungtynių dalis buvo itin nerezultatyvi abiems komandoms. Pirmieji kelis taškus surinko aikštės šeimininkai, tačiau kiek vėliau keturis taškus iš eilės surinkęs „Resmilos & SmeliavimoDarbai.lt“ ekipos žaidėjas M.Šiukščius kiek sušvelnino savo komandos deficitą. Nepaisant to, iniciatyvą ir toliau tvirtai savo rankose laikę „Nebajerio“ žaidėjai sugebėjo pasiekti pergalę, kuri atvėrė jiems kelią į ketvirtfinalį. 59:46.

Serijoje iki dviejų pergalių antrą pergalę iškovoję „Nebajerio“ krepšininkai žengia į ketvirtfinalį, kuriame jie susitiks su Veiverių „Amberio“ ir „Ragų“ poros nugalėtoju.

Po pergalės Artūras Zadorožnyj kalbėjo: „Varžovai pasiruošė namų darbus. Kaip ir žadėjo praeitose rungtynėse, matyt, kažkokias išvadas padarė. Iš esmės buvo sunkiau, negu pirmose rungtynėse. Šiandienos tikslas buvo pergalė, kad nereikėtų labai nusitęsti į tolimesnį laiką, tikslus įgyvendinome, viskas kaip ir gerai“.

„Nebajeris“: Mindaugas Krūvelis – 15 tšk. (5 išpr. praž.), Robertas Petrolis – 12 tšk. (14 atk. kam.), Tadas Čiuplys – 9 tšk.

„Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“: Artūras Kaminskas – 16 tšk. (5 perimt. kam.), Martynas Šiukščius – 15 tšk., Kęstutis Aleksandravičius – 8 tšk.

„Compensa“ be vargo įveikė „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt“ (2016 vasario 04 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)„Lapės“ gana nelengvai įveikė „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 16:45 val.)„Nebajeris“ aštunfinalį pradėjo pergale prieš „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt“ (2016 kovo 10 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)„Baltic Transline“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt“ (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 16:44 val.)„Laipsniai“ tik paskutinėmis minutėmis pabėgo nuo „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ ekipos. (2015 gruodžio 03 d., ketvirtadienis, 22:17 val.)„Laipsniai“ be jokio vargo susidorojo su „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 00:50 val.)Emocingose rungtynėse „Nebajeris“ įveikė „Ragus“ ir pateko į pusfinalį (2016 balandžio 10 d., sekmadienis, 22:09 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ turėjo pripažinti „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ ekipos pranašumą (2016 kovo 01 d., antradienis, 22:55 val.)A.S.K „Persvara“ išvargo pergalę prieš „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt (2015 lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 22:34 val.)„Nebajeris“ atsirevanšavo „Ragams“ ir išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 16:50 val.)