Šilainiai vs BC „Ambi“ (78:51)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 04 d., Penktadienis, 20:10 val. @ Šv. Kazimiero pagrindinė mokykla, Vandžiogalos g. 51, Kaunas, LT-47416

„Šilainiai“ be didelių sunkumų įveikė BC „Ambi“ krepšininkus

2015 gruodžio 04 d., Penktadienis, 22:03 val., peržiūros: 1431

Gruodžio 4 dieną, 20:10 val., Šv.Kazimiero mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Šilainiai“ (šeimininkai) ir BC „Ambi“ (svečiai). Abi komandos šį vakarą susirinko negausiai (atitinkamai 6 ir 7 žaidėjai), o intrigos aikštelėje praktiškai nebuvo. Jau pirmojo kėlinuko metu į priekį pabėgo „Šilainiai“, o kiek vėliau jų pranašumas šoktelėjo iki 20 taškų. Nors vėliau BC „Ambi“ ir sugebėjo sumažinti atsilikimą, tačiau rungtynių pabaigoje dar kartą spurtavę šeimininkai pasiekė ir triuškinamą persvarą 78:51.

Jau rungtynių pradžioje „Šilainių“ žaidimas atrodė gana grėsmingai, o jų persvara vien per 5 minutes tapo dviženklė (13:2), tačiau netrukus išsijudino ir svečių puolimas, o nuo to momento abi komandos ėmė rungtyniauti lygiai. Vis tik BC „Ambi“ komandai labai trūko nors kiek geresnio pataikymo, daug jų metimų tiesiog išsisukdavo iš lanko, o galingai sužaidę antrame kėlinuke „Šilainiai“ pasiekė ir 21 taškų pranašumą. Ilgojo pertrauka prasidėjo esant rezultatui 44:23.

Vėliau „Šilainių“ puolimas sulėtėjo, nors taškus ir toliau sunkiai rinko abi komandos, tačiau skirtumas po truputį tirpo, kol galiausiai BC „Ambi“ sugebėjo priartėti. Tiesa, šeimininkų pranašumas ir toliau buvo gana solidus, bet psichologinė persvara jau buvo BC „Ambi“ komandos pusėje ir žaidėjai buvo nusitekę perlaužti rungtynių eigą. Vis tik jų pastangas nubraukė du tikslūs šeimininkų tritaškiai, o nuovargis ir klaidų gausa visiškai palaidojo BC „Ambi“ komandos viltis. „Šilainiai“ sužaidė puikią atkarpą rungtynių pabaigoje ir pasiekė nesunkią pergalę 78:51.

Vitoldas Kapočius („Šilainiai“):

„šiandien negausiai susirinkome, matyt, dėl to, jog penktadienis, bet užteko motyvacijos laimėti, juk neturime kur trauktis“.

Šilainiai: Vitoldas Kapočius – 22 tšk. (5 rezult. perd.), Vytenis Vaivada – 20 tšk., Vaidas Dambauskas – 19 tšk. (10 atk. kam., 5 perimt. kam., 7 išpr. praž.), Paulius Žeimys – 10 tšk.

BC „Ambi“: Vytautas Čypas – 18 tšk., Vytautas Pranaitis – 10 tšk. (15 atk. kam., 5 išpr. praž.), Saulius Grėbliauskas – 9 tšk.

„Šilainiai“ ketvirtajame kėlinuke įveikė BC „Ambi“ pasipriešinimą (2016 sausio 26 d., antradienis, 00:06 val.)„Šilainiai“ susitvarkė su „Ryternos“ pasipriešinimu (2016 kovo 01 d., antradienis, 23:31 val.)KK“13“ nesunkiai įveikė BC “Ambi“ ekipą. (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 23:22 val.)Kauno „SRC-2“ ketvirtąjame kėlinyje palaužė BC„Ambi“ krepšininkus (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 01:44 val.)„Šilainiai“ rungtynių pabaigoje susitvarkė su „Kauno SRC-2“ ekipa (2015 gruodžio 17 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)„Šilainiai“ užtikrintai susitvarkė su „LejuoTransa“ (2016 vasario 19 d., penktadienis, 22:22 val.)„Šilainiai“ nesunkiai susitvarkė su grupės autsaideriais „Savi“ (2016 vasario 02 d., antradienis, 22:34 val.)„Šilainiai“ neturėjo jokio vargo su „Savais“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 14:29 val.)„Šilainiai“ be didesnio vargo pergale pradėjo aštuntfinalį (2016 kovo 15 d., antradienis, 23:23 val.)Atkaklioje dvikovoje „Šilainiai“ įveikė negausiai susirinkusius „Kauno SRC ‒ 2“ (2016 vasario 16 d., antradienis, 22:10 val.)