Birštono „Olimpas“ vs Grizliai (56:87)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 28 d., Penktadienis, 20:00 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas, LT-59210

Svečiuose rungtyniavę „Grizliai“ nušlavė Birštono „Olimpą“

2014 lapkričio 29 d., Šeštadienis, 01:02 val., peržiūros: 1133

Penktadienį, lapkričio 28 dieną, Birštono gimnazijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos, "ALTreklamos" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko Birštono „Olimpas“ (šeimininkai) ir „Grizliai“ (svečiai) ekipos.
Šio susitikimo pirmajame kėlinyje vyko atkaklus ir gana spartus žaidimas iš abejų ekipų, tačiau tokiame žaidime nors ir nedidelį, bet pranašumą turėjo svečių ekipa. Ir nors šeimininkai buvo greta – ekipas per pirmąsias 5 minutes skyrė vos 3,4 taškeliai, tačiau Birštono „Olimpui“ vis nepavykdavo prisivyti varžovų. Ne gana to, per kitas 5 kėlinio minutes „Grizliai“ sugebėjo dar labiau nutolti, o kėlinio paskutinę sekundę P.Čerkauskas nuo vidurio aikštės švystelėjęs kamuolį buvo taiklus ir po šio įspūdingo metimo ekipas jau skyrė 10 taškų 14-24.

Antrajame kėlinyje ir toliau abejoms ekipoms noro žaisti bei kovoti netrūko, o tokioje kovoje vėl kiek tikslingesni buvo aikštės svečiai. Jiems ir toliau pavyko išlaikyti pakankamai saugų dviženklį pranašumą. Ir nors antroje kėlinio pusėje Birštono „Olimpas“ turėjo geras progas nuo baudų metimų linijos sumažinti atsilikimą, tačiau ne vienam ir ne dviem metimams krintant pro šalį to padaryti nepavyko. O „Grizliams“ dar prieš "išeinant" į ilgąją pertrauką pasižymėjus 5 taiškais, skirtumas išaugo iki 15 -os 26-41.

Po ilgosios pertraukos „Grizliai“ įkvėpti gana sėkmingos pirmosios dalies atrodo dar labiau užsivedė – kėlinio pradžia laimėta "sausai" 0-10, bendrame rezultate 26-51. Nors po to Birštono „Olimpas“ sugebėjo nutraukti taškų badą, tačiau skirtumas tarp ekipų išliko dar labai didelis svečių naudai. Po trečio ketvirčio 36-59.

Per paskutnes 10 rungtynių minučių nugalėtojas jau buvo kaip ir aiškus, tačiau abi ekipos buvo nusiteikusios kovoti iki galo nepaisant esamo rezultato. O žaidimas vyko gana banguotai – tai vieniems vieną atkarpą sėkmingiau, tai kitiems. Birštono „Olimpo“ ekipoje paskutiniame ketvirtyje labiausiai išsiskyrė Mangirdas Knyšius surinkęs net 15 taškų. Savo ruoštu „Grizliai“ taip pat turėjo atsaką, kurio metu pasižymėjo ne vienas ir ne du žaidėjai. Tad ir šiame kėlinuke „Grizliai“ pranokę varžovus galutiniame rezultate šventė pergalę 31 taško skirtumu 56-87.

Po rungtynių Birštono „Olimpo“ treneris V. Kapačinskas nedaugžodžiavo sakydamas: "Nebuvo žaidimo jokio išvis – nei gynėmės, nei pataikėme".

Nugalėtojų treneris ir žaidėjas A.Butkus kalbėjo: "Labai mažai atvažiavo mūsų. Vakar žaidėm varžybas, labai sunkias iki paskutinių sekundžių. Tai šiandien, iš tikrųjų, laukėm dar sunkių varžybų. Tikėjomės laimėti, bet tikrai ne taip laisvai, ne taip lengvai. Priešininkai kažkaip pradėjo per anksti nervuotis, kas mums davė tą stimulą. Aišku jėgų labai daug kainavo, bet pranašumas buvo akivaizdus".

Birštono „Olimpas“: Mangirdas Knyšius – 26 tšk. (10 išpr. praž.), Artiomas Marchockis – 10 tšk. (7 rezult. perd.), Mindaugas Knyšius – 9 tšk. (6 išpr. praž.)

Grizliai: Martynas Valaitis – 34 tšk. (17 atk. kam.), Vaidotas Gadliauskas – 15 tšk. (5 išpr. praž.), Mantas Čipas – 12 tšk. (19 atk. kam., 7 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Audrius Butkus – 11 tšk., Paulius Čerkauskas – 10 tšk.

Martyno Valaičio vedami „Grizliai“ palaužė Kauno „Rami“ (2015 sausio 29 d., ketvirtadienis, 22:33 val.)SK „Neveronys“ antrojoje rungtynių pusėje palaužė Birštono „Olimpą“ ir išsiveržė serijoje 1-0. (2015 kovo 05 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)Rungtynių pabaigoje „Kauno SRC ‒ 2“ turėjo pripažinti Birštono „Olimpo“ pranašumą (2015 sausio 06 d., antradienis, 21:00 val.)„Kauno SRC“ neperlipo ir Birštono „Olimpo“ barjero (2015 sausio 31 d., šeštadienis, 19:06 val.)SK „Neveronys“ be didesnio vargo eliminavo Birštono „Olimpą“ aštuntfinalyje (2015 kovo 07 d., šeštadienis, 00:00 val.)Fantastiškose rungtynėse ‒ „Grizlių“ pergalė (2014 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 23:58 val.)„Grizliai“ neturėjo vargo su „Krepsininkas.net“ (2014 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 21:22 val.)„Kauno Technikos kolegija“ paskutiniame ketvirtyje palaužė „Birštono Olimpą“ (2015 sausio 21 d., trečiadienis, 21:42 val.)„Kauno technikos kolegija“ šventė sunkią pergalę prieš „Birštono Olimpą“ (2015 vasario 11 d., trečiadienis, 21:59 val.)„Grizliai“ nusileido „Advokatų kontorai „Konsus“ (2015 sausio 09 d., penktadienis, 03:47 val.)