emobilus.lt & SK „Mattas“ vs BC „Gazuotas pienas“ (67:77)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 gruodžio 21 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

Kietoje kovoje BC „Gazuotas Pienas“ parklupdė iki šiol nepralaimėjusį „emobilus.lt & SK Mattą“

2014 gruodžio 21 d., Sekmadienis, 20:59 val., peržiūros: 1257

Sekmadienį, gruodžio 21 dieną, V.Kuprevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos, "ALTreklamos" pirmenybių J pogrupio rungtynės, tarp vietos "emobilus.lt & SK Matto" ir svečių BC "Gazuoto Pieno" ekipų. Jau nuo pat susitikimo pradžios tarp komandų užvirė arši kova, tačiau geriau kėlinuko pabaigą sužaidę šeimininkai kiek atitrūko nuo varžovų, tačiau šie nesiruošė nusileisti ir antro ketvirčio eigoje jau persvėrė rezultatą savo naudai. Po ilgosios pertraukos komandos žaidė praktiškai vienodai ir viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais. Paskutinėje rungtynių dalyje ir toliau tęsėsi itin kieta kova, tačiau jau pačioje ketvirto kėlinio pradžioje spurtavę gazuotpieniečiai nutolo nuo varžovų ir išlaikė pranašumą iki pat susitikimo pabaigos, taip priversdami "emobilus.lt & SK Mattą" suklupti pirmą kartą šiame sezone. 67:77 (21:17, 15:23, 12:12, 19:25).

Susitikimo pradžioje kiek geriau pasirodė svečiai ir įgijo dviejų taškų pranašumą, tačiau netrukus aikštės šeimininkai taip pat surengė kelis rezultatyvius išpuolius ir persvėrė rezultatą savo naudai. Kiek vėliau pirmaujanti komanda keitėsi dar ne kartą, tačiau pačioje pirmojo kėlinuko pabaigoje septynis taškus be varžovų atsako pelnęs "emobilus.lt & SK Mattas" įgijo keturių taškų pranašumą. 21:17.

Antrojo ketvirčio pradžioje ir vėl geriau sužaidę BC "Gazuoto Pieno" krepšininkai susigrąžino iniciatyvą, tačiau neilgam, nes ilgai netrukus rezultatas tapo lygus. Vis tik, antrojo kėlinuko viduryje spurtavę aikštės šeimininkai ir vėl kiek atitrūko nuo varžovų, tačiau iki ilgosios pertraukos pradžios likus žaisti kelioms minutėms gazuotpieniečiai surengė gražų spurtą 2:12, kurio dėka persvėrė rezultatą savo naudai. 36:40.

Po ilgosios pertraukos kieta kova tęsėsi ir toliau, ko pasekoje abi komandos ir toliau viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais. Įpusėjus trečiam ketvirčiui BC "Gazuoto Pieno" žaidėjai buvo dar labiau atitrūkę, tačiau kėlinuko pabaigoje geriau pasirodę "emobilus.lt & SK Matto" ekipos krepšininkai sumažino savo atsilikimą perpus. 48:52.

Lemiamos rungtynių dalies pradžioje svečių krepšininkai iškart ėmėsi iniciatyvos ir surengė spurtą 0:11, kurio dėka skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki penkiolikos taškų. Kiek sutrikę aikštės šeimininkai dar bandė vytis, tačiau BC "Gazuoto Pieno" vyrai neleido pernelyg priartėti. Vis tik, einant rungtynių laikui į pabaigą, šeimininkams pavyko pelnyti devynis taškus iš eilės ir kiek sušvelninti atsilikimą, tačiau tai jau nieko nekeitė ir "emobilus.lt & SK Mattas" turėjo pripažinti pirmą pralaimėjimą šiame sezone. 67:77.

Pralaimėtojų ekipos treneris Aurimas Dervinskas kalbėjo: "Buvome nepilnos sudėties, kai susirinksime visi, tada ir išsiaiškinsime, kurie stipresni. Atėjome tik iš pagarbos žaidėjams".

Po susitikimo nugalėtojų ekipos treneris Jomantas Eibukas sakė: "Laimėjome prieš nepilnos sudėties varžovus. Džiaugiamės tokia pergale ir su geromis nuotaikomis einame švęsti Naujųjų Metų".

"emobilus.lt & SK Mattas": Edvinas Gramauskas – 29 tšk., Šarūnas Kenstavičius – 13 tšk., Aurimas Gavelis – 10 tšk.

BC "Gazuotas pienas": Gintautas Mažeika – 22 tšk. (17 atk. kam., 7 išpr. praž.), Rokas Maleckas – 18 tšk. (6 rezult. perd.), Mantas Stankevičius – 11 tšk.

BC „Gazuotas Pienas“ išlygino serijos rezultatą palaužęs „Akademija“ (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 23:52 val.)BC „Gazuotas pienas“ gan lengvai nugalėjo A.S.K „Persvara ‒ 2“ (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 13:45 val.)„Darbiečiai“ neatsilaikė prieš emobilus.lt & SK „Mattas“ ekipą. (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 16:07 val.)BC „Gazuotas Pienas“ nepavargo rungtynėse su „New Team“ (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 22:47 val.)BC „Gazuotas pienas“ nubaudė „Nepyk“ ekipą (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 23:56 val.)Antrojo etapo starte BC „Gazuotas Pienas“, vedamas Roko Malecko, palaužė „Ice“ (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 22:08 val.)Po atkaklios kovos „Gazuotas pienas“ iškovojo pergalę prieš Birštono „Olimpo“ ekipą. (2014 spalio 25 d., šeštadienis, 19:21 val.)„BC Gazuotas Pienas“ įveikė Žaliai-baltus“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 22:59 val.)Antrame kėlinyje įsibėgėjęs „BC Gazuotas Pienas“ nugalėjo „Ice“ ekipą (2015 vasario 07 d., šeštadienis, 18:35 val.)Uraganiškai puolęs BC „Gazuotas Pienas“ nepaliko „Kauno Rami“ revanšo galimybės (2015 vasario 20 d., penktadienis, 22:41 val.)