Kaunas vs Hidraulinės sistemos (67:91)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 13 d., Ketvirtadienis, 19:40 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„Kaunas“ nesugebėjo pasipriešinti „Hidraulinių sistemų“ ekipai.

2014 lapkričio 13 d., Ketvirtadienis, 23:27 val., peržiūros: 1581

Ketvirtadienį, lapkričio 13 dieną, Jachtklubo sporto salėje įvyko "C" lygos varžybos tarp "Kaunas" (šeimininkai) ir "Hidraulinės sistemos" (svečiai) ekipų. Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį – (15:17). Antrame kėlinyje "Hidraulinės sistemos" dar padidino skirtumą ir po dviejų kėlinių komandas jau skyrė 10 taškų – (31:41). Trečiame kėlinyje šeimininkai toliau strigo svečių gynyboje ir po trijų kėlinių skirtumas šoktelėjo iki 18 taškų – (47:65). Ketvirtame kėlinyje iš esmės niekas nepasikeitė, svečiai laimėjo rungtynes rezultatu – (67:91).

Rungtynės geriau pradėjo "Kauno" ekipa, kuri laimėjo poros minučių atkarpą – (8:0). Netrukus svečiai pelnė savo pirmuosius taškus. Sužaidus dar 3 minutes rezultatas buvo – (10:4). Antroje rungtynių dalyje viskas pasikeitė iš esmės, "Hidraulinės sistemos" laimėjo atkarpą – (5:13) ir po pirmų dešimties minučių priekyje buvo svečiai – (15:17).

Antrasis kėlinys prasidėjo dar vienu "Hidraulinių sistemų" sužaista gera atkarpa – (2:14) ir skirtumas pirmą kartą rungtynėse šoktelėjo iki dviženklio – (17:31). Vėliau sekė "Kauno" laimėta atkarpa – (10:3) ir skirtumas tarp komandų ištirpo iki 7 taškų – (27:34). Kėliniui baiginėjantis komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo – (31:41).

Trečią kėlinį komandos pradėjo apsikeisdamos rezultatyviomis atakomis, šeimininkams buvo pavykę sumažinti skirtumą iki vienženklio, bet netrukus "Hidraulinės sistemos" surengė spurtą – (2:9) ir skirtumas vėl šoktelėjo iki dviženklio – (39:54). Antroje kėlinio dalyje svečiai toliau didino skirtumą ir po trijų kėlinių komandas jau skyrė 18 taškų – (47:65).

Ketvirtame kėlinyje iš esmės niekas nepasikeitė, svečiai toliau nemažino apsukų, sužaidus porai minučių skirtumas šoktelėjo iki 20 taškų – (54:74). Sužaidus dar porą minučių šeimininkams buvo pavykę sumažinti skirtumą, bet svečiai greitai atlošė ką buvo išbarstę ir komandas vėl skyrė 21 taškų – (65:86). Per likusį laiką skirtumas išaugo iki 24 ir rungtynės baigėsi rezultatu – (67:91).

Kaunas: Dovydas Baranauskas – 18 tšk., Andrius Olberkis – 14 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Rolandas Tamošiūnas – 12 tšk., Rytis Pranarauskas – 10 tšk.

Hidraulinės sistemos: Marius Šumlinskas – 24 tšk., Tadas Vasiliauskas – 17 tšk. (5 išpr. praž.), Saulius Klimkevičius – 14 tšk., Tomas Vainoris – 10 tšk.

„Kaunas“ atsirevanšavo „VU KHF“ ekipai. (2015 vasario 26 d., ketvirtadienis, 23:56 val.)„Lituanica“ netikėtai įveikė „Hidraulines sistemas“ (2015 vasario 07 d., šeštadienis, 00:38 val.)Kovingumą pademonstravę „Neveronys“ antrą kartą turėjo pripažinti „Hidraulinių sistemų“ pranašumą (2015 balandžio 09 d., ketvirtadienis, 22:49 val.)„Kaunas“ nesunkiai įveikė BC „Liuksas“ ekipą. (2014 lapkričio 27 d., ketvirtadienis, 21:55 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Partizano“ (2015 vasario 13 d., penktadienis, 22:37 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ atsirevanšavo „Kauno“ ekipai (2015 vasario 13 d., penktadienis, 00:16 val.)„Kaunas“ nesuspėjo paskui uraganinį puolimą demonstruojančią „Sporto Maniją“. (2015 kovo 05 d., ketvirtadienis, 23:41 val.)„Kaunas“ išplėšė pratęsimą, o jame ir laimėjo prieš „Aurelino“ ekipą (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 08:37 val.)Visas rungtynes be keitimų žaidę „Savi“ nesugebėjo mesti iššūkio „Hidraulinėms Sistemoms“ (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 22:11 val.)„Kaunas“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Savi“ ekipa. (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 01:30 val.)