„Įmonių“ lygos reitingas (VI)2018 gruodžio 03 d., Pirmadienis, 16:03 val.; peržiūros: 3215

W @ ENE 105:68

„Modernita“ labai tvirtai ir toliau lyderiauja lygoje ir žaidžia labai užtikrintai. Šiemet TOP8 turėtų būti kaip niekada įdomus.

2.

(2) Ryterna (6-0)

Šią savaitę nežaidė

3.

(3) Hipocredit.lt (6-0)

4.

(5) Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas (6-1)

W vs LEM 73:69

Sunkiai, tačiau galiausiai pergale pradėjo antrąjį etapą. Dalius Adomaitis (16 tšk., 10 atk.kam., 5 per.kam.) sužaidė dar vienas nuostabias rungtynes ir tai yra bene geriausias šios vasaros papildymas.

5.

(4) Coca Cola (6-1)

W vs ART 87:82

„Coca Cola“ antrą kartą šiame sezone įveikia „Artstone“. Šįkart V.Stočkus buvo nesulaikomas ir pelnė 30 taškų.

6.

(6) ASS Endress – Hauser (6-1)

W @ VIL 75:85

Startas „Elito“ divizione neapkarto. Nors ir turėjo sunkumų, tačiau įveikė „Vilmistą“ ir iškovojo šeštąją pergalę.

7.

(7) TransUnion (6-1)

W vs ELE 67:63

Pirmasis mačas „Elito“ divizione buvo labai sudėtingas ir tik ketvirtajame kėlinyje pavyko palaužti svečius iš Elektrėnų.

8.

(9) Norvelina (6-1)

W vs HID 94:67

„Norvelina“ ir toliau stato žaidimą ant Mickūno (30 tšk.), vidutiniškai 25,8 taško renkantis Mickūnas, ketvirtas rezultatyviausias „Įmonių“ lygos žaidėjas.

9.

(10) KTU (6-1)

W vs ELE 105:77

Šviežiau sužaidę ketvirtąjį kėlinuką „KTU“ krepšininkai įveikė svečius iš Elektrėnų.

10.

(14) Adma (5-2)

W vs VIL 94:65

Kiek netikėtai lengvą pergalę prieš „Vilmistą“ pasiekusi „Adma“ iškovojo penktąją pergalę ir susilygino su „Artstone“.

11.

(8) Artstone (5-2)

L @ COC 87:82

„Artstone“ niekaip neišsprendžia „Coca Cola“ rebuso ir antrą kartą pralaimi šiai komandai. Atrodo šis varžovas yra labai neparankus.

L @ KTU 105:77

Tris kėlinius su „TransUnion“ kovojęs „Pastolinis“ neatlaikė ketvirtajame. Lygiai tas pats scenarijus nutiko ir mače su „KTU“. Atrodo „Pastoliniui“ stinga jėgų ketvirtuosiuose kėliniuose.

16.

(18) Celsis (3-3)

17.

(16) Lemora (3-4)

L @ JVIB 73:69

Galėjo iškrėsti staigmenėlę, tačiau rungtynių pabaigą sužaidė prasčiau ir po atkaklios kovos nusileido „JVIB“.

18.

(17) KTK-Enerstena (3-4)

L vs MOD 68:105

Geresnio rezultato su „Modernita“ turbūt ir negalėjo tikėtis, nors pralaimėjo net 37 taškais.

19.

(19) Brentex Trailer (2-4)

20.

(20) Hidraulit (2-5)

L @ NOR 67:94

„Hidraulit“ stebuklų neiškretė ir antrojo etapo starte gavo antausį nuo „Norvelinos“.

21.

(21) VIlmista (2-6)

L @ ADM 94:65

L vs ASS 75:85

„Vilmistai“, „Elito“ divizione bus labai sunku, tačiau dėl penktosios vietos grupėje tikrai galima pakovoti.