„C“ lygos reitingas (X)2019 sausio 07 d., Pirmadienis, 08:50 val.; peržiūros: 2676

W vs RES 82:70

Negausiai pasirodęs SK „Mattas“ sulaukė pirmo rimtesnio varžovo. „Resmila“ Iki tol „TPMC-2“ buvo metusi rimčiausią iššūkį, dabar „Resmila“ pralaimi tik 12 taškų skirtumu.

2.

(2) SK „Neveronys“ (8-0)

W @ LKR 53:105

W @ RAM 66:93

SK „Neveronys“ po švenčių neišsiderino ir pasiekė dar dvi nesunkias pergales.

3.

(3) GZP-2 (9-1)

Šią savaitę nežaidė

4.

(4) Hidraulinės sistemos (9-1)

W vs RHI 78:54

„HS“ prasitampė raumenis prieš „Rhino“. Patogus varžovas po šventinio rėžimo, pereinant į žaidybinį.

5.

(7) Grande (9-2)

W vs FEN 70:60

Apsunkę nuo švenčių „Grande“ vyrai turėjo vargo su „Feniksu“. Visgi nesulaikomas R.Issak padėjo pasiekti devintąją pergalę ir bent jau trumpam grįžti į pirmąją grupės vietą.

6.

(5) BC Straight (8-2)

L vs LG 58:62

Tragiškai naujus metus pradėjo BC „Straight“, nesugebėję pasiimti taško rungtynėse su viena grupės autsaiderių „Lietuvos geležinkelių“ ekipa.

7.

(9) KM Žalgiris (7-2)

W vs RYT 83:68

Septintąją pergalę pasiekęs „Žalgiris“ nugalėjo patyrusią „Ryterna Group“ ekipą. Aukštą tempą pademonstravęs jaunimas pabėgo antroje rungtynių pusėje ir nebesižvalgė atgal.

8.

(6) Kauno Rami (7-2)

L vs NEV 66:93

Nesėkmė 25 taškų skirtumu mače su „Neveronimis“ parodė, jog maždaug tiek dabar skiria „Kauno Rami“ nuo „C“ lygos čempionų.

9.

(8) Resmila.lt (7-3)
L
@ SKM 82:70

„Resmila“ nepasinaudojo palankiomis aplinkybėmis tam, kad palaužtų visus trypiantį SK „Mattą“. Po kalėdinės pertraukos „Resmila“ nebuvo sutalžyta ir patyrė pralaimėjimą 12 taškų skirtumu, nors po trijų kėlinių komandas teskyrė trys taškai.

10.

(10) Arkus (6-2)

11.

(11) Tie geresni (6-2)

W vs VIL 81:50

„Vilkai“ nesukūrė didesnio pasipriešinimo ir dar jautė pošventinius simptomus. Šeštoji pergalė ir tikslas išsilaikyti grupės „TOP3“ vis dar gyvas.

12.

(12) Elektromontuotojas (5-2)

13.

(13) Ryterna Group (6-4)

L @ ZAL 83:68

„Ryterna Group“ neišlaikė pirmojo testo 2019 metais. Kažkiek įtakos tam turėjo, jog sudėtyje buvo vos 6 žaidėjai, tačiau KM „Žalgiris“ sužaidė tikrai geras rungtynes.

14.

(14) Nebajeris (6-4)

15.

(16) Nauja Banga (5-4)

W vs GEM 60:53

„Nauja banga“ pergale startavo 2019 metais ir per žingsnį priartėjo prie patekimo į „LAST21“ etapą. Pergalė prieš „Nebajerį“ kitą savaitę praktiškai užtikrintų mažiausiai septintą vietą grupėje.