VšĮ „Gatvės vaikai“ vs Sparta (86:62)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2024 sausio 23 d., Antradienis, 20:15 val. @ Šv. Kazimiero pagrindinė mokykla, Vandžiogalos g. 51, Kaunas, LT-47416

VšĮ „Gatvės vaikai“ nesunkiai susitvarkė su „Sparta“

2024 sausio 23 d., Antradienis, 22:16 val., peržiūros: 242

Sausio 23 dieną, 20:15 val., Šv. Kazimiero mokyklos sporto salėje, susitiko "II" lygos komandos VšĮ „Gatvės vaikai“ (šeimininkai) ir "Sparta" (svečiai). Rungtynėse nebuvo intrigos, VšĮ „Gatvės vaikai“ jau gana anksti pasiekė pranašumą, o rungtynių pabaigoje varžovus įveikė triuškinamu rezultatu 86:62 (18:21, 23:10, 26:15, 19:16).

Pirmame kėlinuke "Sparta" dar gavo pakankamai laisvės puolime, tad svečiai ne tik, kad atsilaikė, bet kurį laiką ir pirmavo. Vis tik antrame ketvirtyje VšĮ „Gatvės vaikai“ gerokai pagerino savo gynybą, privertė varžovus klysti, o skirtumas ėmė augti. Prasidedant ilgajai pertraukai šeimininkai pirmavo rezultatu 41:31.

Antroje rungtynių dalyje dar kažkiek "Sparta" bandė priešintis, bet galiausiai jų žaidimas subyrėjo, intrigos nebeliko ir skirtumas ėmė augti su kiekviena minute. VšĮ „Gatvės vaikai“ puikiai jautėsi tiek arčiau krepšio, tiek ir metant iš toli. Susitikimas baigėsi triuškinama šeimininkų pergale, rezultatu 86:62.

Gediminas Jurevičius

VšĮ „Gatvės vaikai“ gana užtikrintai susitvarkė su „UNO“ kolektyvu (2024 sausio 10 d., trečiadienis, 21:38 val.)„Lympo“ susitvarkė su „Spartos“ vyrais (2023 gruodžio 07 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)VšĮ „Gatvės vaikai“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Mens square barbers“ ekipos (2023 lapkričio 19 d., sekmadienis, 16:28 val.)Po atkaklios kovos VšĮ „Gatvės vaikai“ palaužė „Limobus“ (2023 gruodžio 17 d., sekmadienis, 19:54 val.)VšĮ „Gatvės vaikai“ palaužė keturiese likusius „Akademija VDU-ŽUA“ krepšininkus (2024 sausio 16 d., antradienis, 22:09 val.)„Sparta“ lengvai susitvarkė su jaunaisiais žalgiriečiais (2023 lapkričio 27 d., pirmadienis, 21:34 val.)VšĮ „Gatvės vaikai“ užtikrintu žaidimu išlygino aštuntfinalio rezultatą (2024 balandžio 09 d., antradienis, 22:15 val.)Paskutiniame kėlinyje „Lankstukas“ neatsilaikė prieš „Spartos“ duetą. (2023 gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 21:56 val.)„Kauno rami“ užtikrintai įveikė „Sparta“ ir žengia toliau (2024 balandžio 14 d., sekmadienis, 17:13 val.)VšĮ „Gatvės vaikai“ išsineša solidų pranašumą į kitas rungtynes prieš „Limobus“ (2024 kovo 24 d., sekmadienis, 19:25 val.)