United ‒ „R2P Sport“ vs Kauno NTI-PN (90:69)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 kovo 08 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

„Kauno NTI-PN“ pergalių seriją pirmose aštuntfinalio rungtynėse nutraukė United ‒ „R2P Sport“

2017 kovo 08 d., Trečiadienis, 21:12 val., peržiūros: 1391

Trečiadienį, kovo 8 dieną, Kauno NTI-PN sporto salėje įvyko B lygos pirmenybių pirmosios aštuntfinalio rungtynės, kuriose United ‒ „R2P Sport“ ekipai iššūkį metė puikiai reguliarųjį sezoną užbaigę „Kauno NTI-PN“ krepšininkai.

Rungtynes „Kauno NTI-PN“ krepšininkai pradėjo labai pakiliai ir po taiklių E. Mačiulio ir A. Atkočaičio tritaškių pirmavo 3:14. Tačiau United ‒ „R2P Sport“ labai greitai atsigavo po šio aikštelės šeimininkų šalto dušo, pataikė D.Gudeliauskas bei puikiai į rungtynes įsijungęs L.Vėlavičius, ir United ‒ „R2P Sport“ pirmą kėlinį pabaigė turėdami penkių taškų pranašumą 25:20.

Antrasis kėlinukas prasidėjo keturiais iš eilės „Kauno NTI-PN“ taškais, sumažinusiais varžovų pranašumą iki minimumo 25:24. Bet tada įsižaidė United ‒ „R2P Sport“ snaiperis A.Gedminas, taiklius tolimus metimus ir toliau mėtė L.Vėlavičius ir įpusėjus susitikimui United ‒ „R2P Sport“ pirmavo 50:40.

Trečią kėlinuką United ‒ „R2P Sport“ pradėjo spurtu ir keturiais A. Gedmino tritaškiais, po kurių rungtynių nugalėtojas tapo aiškus, nes United ‒ „R2P Sport“ jau pirmavo 76:44. Kėlinuko pabaigoje R. Imbraso metimai šiek tiek apšvelnino situaciją 80:53.

Įpusėjus ketvirtam kėlinukui „Kauno NTI-PN šiek tiek sumažino varžovų persvarą iki 85:64. Per paskutiniąsias rungtynių minutes komandos jau žaidė atsipalaidavusios, kas labai pakenkė jų taiklumui, bet United ‒ „R2P Sport“ išsaugojo dvidešimt vieno taško persvarą. Galutinis šių rungtynių rezultatas 90:69 (25:20, 25:20, 30:13, 10:16).

United ‒ „R2P Sport“: Andrius Gedminas – 28 tšk. (5 rezult. perd.), Linas Vėlavičius – 19 tšk., Donatas Gudeliauskas – 18 tšk.

Kauno NTI-PN: Rokas Imbrasas – 23 tšk. (18 atk. kam., 8 išpr. praž.), Almantas Atkočaitis – 22 tšk., Eduardas Mačiulis – 19 tšk. (5 rezult. perd.)

„Hidraulinės sistemos“ po gražios dvikovos įveikė „United ‒ „R2P Sport“ (2016 lapkričio 16 d., trečiadienis, 00:06 val.)Taškų lenktynėse ‒ United ‒ „R2P Sport“ pergalė (2017 kovo 03 d., penktadienis, 22:07 val.)„Kauno NTI-PN“ užtikrintai įveikė LSK „Technoerą“ (2017 kovo 06 d., pirmadienis, 15:25 val.)Trigubu M. Lukošenkino dubliu pažymėtose rungtynėse nesunki „United – R2P Sport“ pergalė prieš „ASU“ (2016 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)„Kauno NTI-PN“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus (2016 lapkričio 16 d., trečiadienis, 21:51 val.)„Kauno NTI-PN“ pateikė dar vieną sensaciją ‒ įveikta ir „Banga“ komanda (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 21:02 val.)Uraganinis „Kauno NTI-PN“ puolimas nepaliko jokių vilčių „Legionui“ (2017 vasario 28 d., antradienis, 22:41 val.)„Grizliai“ eliminavo United ‒ „R2P Sport“ ekipą iš tolimesnės kovos dėl B lygos titulo (2017 balandžio 20 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)„NTI ‒ PN“ po lengvos kovos nukovė „Return“ ekipą. (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 20:38 val.)„Grizliai“ parklupdė „United ‒ R2P Sport“ ir išlygino serijos rezultatą (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 10:16 val.)