Nebajeris vs SK „Neveronys“ (55:90)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 gruodžio 18 d., Sekmadienis, 15:45 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Keturiese likę „Nebajerio“ krepšininkai neturėjo jokių šansų prieš SK „Neveronys“

2016 gruodžio 18 d., Sekmadienis, 19:38 val., peržiūros: 1209

Gruodžio 18 dieną, 15:45 val., J.Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje, susitiko „B“ lygos komandos „Nebajeris“ (šeimininkai) ir SK „Neveronys“ (svečiai). Jau rungtynių pradžioje į priekį greitai pabėgo SK „Neveronys“ ekipa, nors šeimininkai sugebėjo net kelis kartus atsitiesti, tačiau svečiai visą laiką išliko priekyje, o jų pranašumas augo su kiekvienu kėlinuku. Paskutines „Nebajerio“ viltis palaidojo labai gausus komandos pražangų skaičius ir būtent dėl šios priežasties ketvirtame kėlinuke ekipa privalėjo verstis su 4 žaidėjais. Aišku, tuo puikiai pasinaudojo svečiai, kurie savo persvarą pavertė triuškinama ir užtikrintai laimėjo rungtynes 55:90.

Rungtynių pradžioje puikiai pasirodė SK „Neveronys“ ekipa, komanda pataikė kone visą ir greitai nutolo (2:10). Tačiau jau pirmojo kėlinuko metu „Nebajeris“ sugebėjo atsitiesti, pagerėjusi komandos gynyba leido priartėti, kol trumpam skirtumas tapo lygus. Vis tik labai greitai pažangos sukomplikavo šeimininkų situaciją gynyboje ir SK „Neveronys“ baudų metimais nutolo. Vėliau skirtumas vėl išaugo, kol galiausiai komandas skyrė ir 10 taškų riba. Šeimininkams buvo ypač sunku išlaikyti didelį tempą, nes komandai šį vakarą padėti galėjo vos 6 žaidėjai. Prasidedant ilgąjai pertraukai SK „Neveronys“ pirmavo jau 12 taškų pranašumu 30:42.

Po ilgosios pertraukos ir toliau skirtumas augo, kol vienu metu pasiekė 20 taškų ribą. „Nebajerio“ komanda dabar vis dažniau pažeidinėjo taisykles, o pats žaidimas buvo labai kietas. Krepšininkai ne tik apsistumdė tarpusavyje, bet ir dažnai apeliavo į rungtynių teisėjus. Po vieno iš tokių epizodų techninę pražangą buvo nubaustas A. Zadarožnyj. Galiausiai dėl didelio pražangų skaičiau ėmė retėti šeimininkų gretos, kol ketvirtojo kėlinuko pirmoje pusėje komanda liko žaisti tik keturiese. Tuo nesunkiai pasinaudojo SK „Neveronys“, svečiai daugiausiai stengėsi atakuoti iš toli, o laisvi, paruošti tritaškiai nesunkiai padidino komandos persvarą net iki 30 taškų ribos. Galingai finišavę svečiai pasiekė triuškinamą pergalę rezultatu 55:30.

Nebajeris: Rytis Sadauskas – 26 tšk., Robertas Petrolis – 9 tšk. (11 atk. kam.), Tadas Čiuplys – 8 tšk. (6 išpr. praž.)

SK „Neveronys“: Giedrius Purauskas – 21 tšk. (12 atk. kam., 9 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Justas Ališauskas – 21 tšk., Aurimas Švelnys – 12 tšk., Laurynas Stankevičius – 10 tšk.

„Baltic Transline“ penketukas neturėjo jokių šansų prieš „Nebajerį“ (2017 kovo 26 d., sekmadienis, 18:04 val.)„Huawei“ užtikrintai įveikė SK „Neveronys“ (2017 kovo 30 d., ketvirtadienis, 21:46 val.)Komandiškai žaidęs „Nebajeris“ išsivežė pergalę iš Birštono (2017 vasario 24 d., penktadienis, 22:51 val.)„Huawei“ peržengė SK „Neveronių“ barjerą (2017 balandžio 13 d., ketvirtadienis, 23:16 val.)„Nebajeris“ iškovojo sunkią pergalę (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 22:47 val.)„Nebajeris“ be vargo sutriuškino „ICE“ penketuką (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 18:00 val.)„Laipsniai“ nukovė SK „Neveronis“ bei išlygino serijos rezultatą (2017 kovo 15 d., trečiadienis, 22:19 val.)„MRU VSF“ kretvirtfinalį pradėjo užtikrinta pergale (2017 balandžio 18 d., antradienis, 22:21 val.)M.Krūvelio taškai nulėmė „Nebajerio“ pergalę (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 19:21 val.)„Akademija“ netikėtai krito prieš grupės autsaiderius (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 00:32 val.)