KMAIK vs Kėdainiai (77:80)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 gruodžio 13 d., Antradienis, 20:15 val. @ Vaišvydavos pagrindinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas, LT-45486

Po taiklaus tolimo metimo „Kėdainiai“ šventė ispūdingą pergalę prieš „KMAIK“ komandą

2016 gruodžio 13 d., Antradienis, 22:41 val., peržiūros: 1922

Antradienį Vaišvydavos sporto salėje įvyko B lygos „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriuose jėgas surėmė „KMAIK“ (4/3) šeimininkai ir svečiai „Kėdainiai“ (7/0).

Rungtynes abi komandos pradėjo apyligiai – sužaidus pusę pirmo kėlinio rezultatas buvo 9:10, svečiai vienu tašku pirmavo prieš šeimininkus. Antroji pirmo kėlinio pusė buvo visiška priešingybė – „KMAIK“ komanda pataikė keletą tolimų metimų ir taip susikrovė 8 taškų persvarą per pirmąjį kelinį (26:18).

Antrajame kėlinyje vaizdas nesikeitė. „KMAIK“ komanda ir toliau sėkmingai puolė ir savo persvarą padidino iki 14 taškų. Svečiai nieko negalėjo padaryti, „KMAIK“ komanda taip sėkmingai išnaudojo greitąjį puolimą, kad „Kėdainiai“ į ilgąją pertrauką išėjo su 10 taškų deficitu.

Po ilgosios pertraukos vaizdas kardinaliai pasikeitė - „Kėdainiai“ smarkiai pagerino gynybą ir tai davė rezultatų. Įpusėjus trečiam kėliniui rezultatas buvo 55:50, šeimininkai turėjo dar 5 taškų pranašumą prieš „Kėdainiai“ komandą. Iki pat kėlinio pabaigos vyko įnirtinga kova ir po trijų kėlinių rezultatas buvo 63:59 šeimininkų naudai.

Ketvirtajame kėlinyje intrigos netrūko. Kėlinio pradžią kiek geriau pradėjo „Kėdainiai“ – po ilgos pertraukos vėl buvo pirmaujančioji komanda 65:66. Po kelių taiklių metimų „KMAIK“ vėl išsiveržė į priekį, o likus žaisti 1 minutę rezultatas buvo 76:75. Rungtynių pabaigoje buvo pasiektas kulminacijos taškas, kai likus žaisti 25 sekundes rezultatas buvo lygus 77:77. Svečiai po minutinės pertraukėlės galėjo laikyti kamuolį beveik iki rungtynių pabaigos. Kai atakai liko vos 1 sekundė, Laurynas Valuckas smeigė tolimą metimą ir išplešė nuostabią pergalę rezultatu 77:80.

Po taiklaus lemiamo metimo „Kėdainiai“ komandos žaidėjas Laurynas Valuckas: „Smagu laimėti visą laiką, patikėjo komandos draugai, kad galiu pataikyti, keletas tikslių perdavimų ir aš likau laisvas prie tritaškio žymos ir šventeme sunkią pergalę“.

KMAIK: Arnas Petrauskas 29 tšk. (7 atk. kam, 4 rezult. perd.)., Irmantas Šturma 29 tšk., Lukas Patašius 14 tšk. (14 atk. kam.).

Kėdainiai: Einoras Stankus 19 tšk., Mindaugas Dilys 18 tšk., Andrius Žilinskas 15 tšk (11 atk, kam.).

BC „Boom“ išvargo pergalę prieš „KMAIK“ (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 00:06 val.)Tik po atkaklios kovos „Kėdainiai“ įveikė „Legiono“ ekipą (2016 spalio 25 d., antradienis, 22:57 val.)Penkiese susirinkę „Laipsniai“ nugalėjo „KMAIK“ ekipą (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 01:05 val.)Po atkaklios kovos „KMAIK“ iškovojo pergalę prieš Elektrėnų „Pastolinis“ (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 21:23 val.)Visas rungtynes pirmavę „Kėdainiai“ susitvarkė su „KMAIK“ (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 23:37 val.)Tik antroje rungtynių pusėje „Huawei“ įrodė pranašumą prieš „KMAIK“ ekipą (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 21:51 val.)„KMAIK“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš BC „Ambi“ & Alaina (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 23:32 val.)Tritaškiais prapliupę „Kėdainiai“ neturėjo vargo su „Laipsniais“ (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 22:38 val.)„Top Sport“ C lygos aštuntfinalį „Kauno Rami“ pradėjo pergale ‒ įveikė vos penkiese žaidusius „KMAIK“ žaidėjus (2017 kovo 19 d., sekmadienis, 22:57 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „Kėdainiai“ eliminavo „ICE“ (2017 kovo 15 d., trečiadienis, 23:17 val.)