Baltijos „Mirtini pingvinai“ vs Compensa (54:63)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 24 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„Compensa“ turėjo vargo su grupės autsaideriais

2016 sausio 25 d., Pirmadienis, 00:33 val., peržiūros: 838

Sekmadienį, sausio 24 dieną, Jachtklubo sporto salėje įvyko „C“ lygos, Mažosios taurės rungtynės tarp M pogrupio komandų – vietos Baltijos „Mirtini pingvinai“ bei svečių „Compensa“. Rungtynes kiek geriau pradėjo svečių ekipa ir beveik visą rungtynių laiką laikė pranašumą savo rankose. Tiesa, šeimininkai buvo kovingai nusiteikę ir vis kvėpuodavo savo varžovams į nugarą, o vienu metu net pabandė paspausti juos. Visgi, „Compensa“ spaudimo neišsigando ir laikę rungtynių kontrolę savo rankose, galiausiai ir iškovojo gan sunkoką pergalę.

Pirmąjį kėlinį kiek sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie pirmos atakos metu išsiveržė į priekį. Vėliau komandoms gan sunkiai sekėsi užpulti, tad komandos keitėsi klaidomis bei netaikliais metimais. Tuomet krepšys atsirišo ir šeimininkams, kurie smeigė tolimą metimą. Vėliau komandos žaidė taškas į tašką ir likus žaisti keturioms minutėms, rezultatas buvo lygus. Tačiau tuomet Baltijos „Mirtini pingvinai“ krito į šiokią tokią duobę, o tuo kuo puikiausiai pasinaudojo svečiai, kurie kėlinuką užbaigė 8:2 spurtu ir po pirmojo ketvirčio turėjo šešių taškų atotrūkį – 11:17. Antrasis kėlinys prasidėjo keliais sėkmingais abiejų komandų išpuoliais, bet tuomet šeimininkai pradėjo artėti ir švelnino rezultatą iki minimumo, o galiausiai ir trumpam įsiveržė į priekį. Tuomet „Compensos“ ekipa pelnė aštuonis taškus be atsako ir atstatė saugesnį pranašumą į savo pusę. Kėlinuką komandos užbaigė pataikydamos dar po taiklų metimą, o skirtumas išliko toks pats, kaip ir po pirmojo – 25:31.

Trečiasis kėlinys prasidėjo netaikliais komandų metimais ir klaidomis, kol galiausiai sužaidus apie dvi minutes, ledus pralaužė Baltijos „Mirtini pingvinai“ ir pelnė pirmuosius taškus šiame kėlinyje. Vėliau komandos žaidė apylygiai, tačiau kiek pranašesni atrodė šeimininkai, kurie po truputį karpė deficitą ir vėl sumažino atsilikimą iki minimumo. Tačiau persverti rezultato šeimininkams nepavyko, kadangi „Compensa“ spurtavo 10:0 ir tuo pačiu spurtu užbaigė trečiąjį ketvirtį. Po trijų kėlinukų rezultatas buvo 36:47. Ketvirtąjį kėlinį aikštelės šeimininkai pradėjo pataikydami du taiklius tolimus metimus bei pridėdami vieną baudos metimą, kas leido sumažinti atsilikimą iki keturių taškų. Po šaltoko dušo atsigavę „Compensos“ vyrukai pelnė penkis taškus paeiliui bei vėl įgijo ženklesnį pranašumą. Tuomet komandos pradėjo žaisti apylygiai ir keitėsi sėkmingomis atakomis. Visgi, tai nebuvo į naudą šeimininkams, kuriems reikėjo mažinti atsilikimą. „Compensos“ ekipa likusių rungtynių metu diktavo tempą ir pradėjo laikyti saugesnį atstumą nuo savo varžovų, kas leido jiems ir iškovoti pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 54:63.

A.Stvola (Baltijos „Mirtini pingvinai“):
„Pritrūko aštrumo puolime. Šiaip neblogos varžybos buvo, stengėmės lygiai žaisti. Atrodo, kad jie yra viena iš pirmaujančių komandų grupėj, tad džiugu, kad pavyko sukovoti su tikrai stipria komanda. Taip pat pritrūko taiklesnių metimų. Varžovai aikšte gynėse, tritaškių „prisvaidėm“, bet nepataikėm daug“.

Baltijos „Mirtini pingvinai“: Saulius Mikalauskas – 19 tšk., Mindaugas Mikalauskas – 12 tšk. (10 atk. kam.), Giedrius Gudaitis – 8 tšk.

Compensa: Mindaugas Samuolis – 20 tšk. (6 rezult. perd.), Merūnas Visockis – 12 tšk., Darius Digaitis – 11 tšk. (10 atk. kam.), Justas Medekšas – 11 tšk. (5 rezult. perd.)

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

zhinovas2016 sausio 25 d., 09:41 val.
Compensa tai tikra išsigimėlių komanda, o tas jų čigonas nr. 19 išvis klounas neeilinis. Eitų geriau su savo 1 EFF į taborą arklių vogt.
„Compensa“ turėjo pavargti dėl pergalės prieš „OnRoll“ ekipą. (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 18:16 val.)„Compensa“ be vargo įveikė „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt“ (2016 vasario 04 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)„Compensa“ pranoko „Ryterną Group“ (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:28 val.)Per anksti pergale patikėję „Laipsniai“ turėjo vargo su Baltijos „Mirtinais pingvinais“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 21:58 val.)„Compensa“ užtikrintai įveikė „Lapes“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 22:54 val.)SK „Neveronys“ bevargo susitvarkė su Baltijos „Mirtini pingvinai“ (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 20:24 val.)Jonavos LSK „Technoera“ be vargo sutriuškino Baltijos „Mirtinus pingvinus“ (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 20:51 val.)„Green Death“ antroje rungtynių pusėje palaužė Baltijos „Mirtinus pingvinus“ (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 22:21 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Compensa“ įveikė Baltijos „Mirtinus pingvinus“ (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 21:24 val.)„Compensa“ nesunkiai įveikė „Lapių“ komandą (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 23:23 val.)