Lemora vs Vilmista (62:55)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 16 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ J. Jablonskio gimnazija, Aušros g. 3, Kaunas, LT-44173

„Lemora“ įveikė „Vilmista“

2015 lapkričio 16 d., Pirmadienis, 22:38 val., peržiūros: 1109

Lapkričio 16 dieną, pirmadienį, J. Jablonskio gimnazijoje vyko įmonių lygos „RIND“ pirmenybės, kuriose susitiko C pogrupio komandos, „Lemora“ (3/2) ir „Vilmista“ (2/3). Rungtynių pradžioje spurtavę „Lemora“ ekipa, nesugebėjo išlaikyti pranašumo, tačiau rungtynių pabaigą vis dėl to geriau sužaidę šeimininkai šventė gan nelengvą pergalę, rezultatu – 62:55.

Pirmasis kėlinys nieko gero nežadėjo „Vilmista“ ekipai. Nuo pat rungtynių pradžios susikaupę žaidę ir D. Inkratos, bei M. Švelnio iniciatyva „Lemora“ spurtavo – 10:0, o sužaidus penkias minutes svečiai nebuvo įmetė nė taško. Dar vieną tritaškį pataikę „Lemora“ pirmavo net 13:0 ir atrodė, kad varžovai yra visiškai nepasirengę rungtynėms. Tačiau tada prabilo M.Vilimas bei Š.Petraitis ir deficitas pradėjo tirpti. Tačiau šeimininkams pavyko išlaikyti pranašumą savo naudai ir pirmajį kėlinį užbaigė pirmaudami – 15:10.

Antrasis kėlinys vėl gi, geriau klostėsi „Lemora“ komandai. Aštuonis taškus be atsako pelniusi ekipa vėl pirmavo dviženkliu skirtumu – 23:11. Sunerimę varžovų spurto, „Vilmista“ paprašė minutės pertraukėlės. Grįžę į aikštę jie nebeleido varžovams išdarinėti ką nori ir atsakė tais pačiais aštuoniais taškais. Likus keturiom minutėm į minutę po tašką metę šeimininkai leido priartėti dar labiau savo varžovams ir po dviejų kėlinių komandas skyrė vos vienas taškas – 27:26.

Po ilgosios pertraukos Š.Petraitis pirmą kartą rungtynėse išvedė savo komandą į priekį. Pastarojo dvitaškis persvėrė rezultatą „Vilmista“ naudai. Dar keturis taškus pataikę svečiai jau pirmavo 27:32. Tačiau „Lemora“ daugiau neleido spurtuoti savo varžovams ir sužaidus puse kėlinio vėl buvo priekyjė 38:37. Likusias penkias minutes komandos žaidė apyligiai. Taiklūs metimai, išprovokuotos pražangos atsispindėjo tiek vienoje aikštelės pusėje, tiek kitoje. Po trijų kėlinių dar niekas nebuvo aišku, o komandas skyrė vos vienas taiklus metimas – 47:45.

Ketvirtąjį kėlinį pradėjo taiklus „Lemora“ žaidėjo R. Žalio tritaškis. „Vilemta“ pradėjo strigti varžovų baudos aikštelėje ir praradinėti kamuolius, o varžovai tuo naudojosi ir greitomis atakomis vėl susikrovė septynių taškų pranašumą – 55:48. Vėl sunerimę svečiai ėmė minutės pertraukėlė, tačiau didelių vaisių ji neatnešė. Likus žaisti tris minutes komandas vėl skyrė dviženklis taškų skirtumas – 62:48. Šeimininkai daugiau taškų neįmetė, tačiau „Vilemta“ taip ir nebesugebėjo tuo pasinaudoti, jiem tik pavyko sušvelninti rezultatą. Rungtynės baigėsi rezultatu – 62:55.

Sekančias rungtynes „Vilmista“ žais prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ lapkričio 23 dieną.

Naudingiausi žaidėjai:

Lemora: Rokas Žalys – 14 tšk., Martynas Švelnys – 13 tšk. (7 išpr. praž.), Žygimantas Gudas – 12 tšk. (14 atk. kam.)

Vilmista: Šarūnas Petraitis – 16 tšk., Tomas Raulušavičius – 13 tšk., Giedrius Rinkevičius – 7 tšk. (16 atk. kam., 6 išpr. praž.)

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

martyz12342015 lapkričio 16 d., 23:22 val.
Palei protokola svelnys sumete 28 taskus o cia tik 13 delko? :D
„Chemcentras“ lengvai įveikė „Lemorą“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 20:38 val.)„Lemora“ nepasipriešino „Kauno tiltams“ (2016 vasario 16 d., antradienis, 23:50 val.)„Lemora“ nusileido „Kauno Tiltams“ (70 -82) (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 00:03 val.)„Sanitex“ be vargo įveikė „Lemorą“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 22:27 val.)„Hidraulinės sistemos“ atlaikė „Vilmistos“ šturmą (2015 lapkričio 13 d., penktadienis, 22:18 val.)„Kauno Tiltai“ palaužė „Vilmistos“ ekipą (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 05:22 val.)„ASS & Endress H“ atlaikė „Vilmistos“ šturmus (2016 sausio 16 d., šeštadienis, 19:32 val.)„Best 4 You“ neatsilaikė prieš „Vilmistos“ krepšininkus (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 19:49 val.)„Restauratoriai & Hausa“ lengvai įveikė „Lemoros“ krepšininkus (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 22:29 val.)„Lemora“ pasiekė įtikinamą pergalę (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 22:36 val.)