Smart Team vs Rimo & Patikima linija (35:82)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 kovo 27 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ V. Kuprevičiaus pagrindinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

Pirmosios istorijoje „Smart Team“ komandos rungtynės mėgėjų lygoje paženklintos triuškinamu pralaimėjimu

2017 kovo 27 d., Pirmadienis, 22:46 val., peržiūros: 1023

Kovo 27 -ąją, pirmadienį, įvyko pavasario „Sportturas“ taurės 2017 reguliarius sezono rungtynės tarp aikštelės šeimininkų „Smart Team“ bei svečių statusą turėjusių „Rimo & Patikima linija“. Šeimininkų komandai tai buvo pirmosios rungtynės mėgėjų lygoje, todėl šioje dvikoje daug intrigos nebuvo. Svečiai lengvai susitvarkė su varžovu pasipriešinimu ir laimėjo rungtynes rezultatu 35:82 (8:21, 11:17, 10:22, 6:22).

Rungtynių pradžioje aikštelėje vyravo chaotiškas žaidimas, kuriame abi ekipos sunkiai rinko taškus. Sužaidus beveik aštuonias minutes rungtynėse, „Rimo & Patikima linija“ pirmavo vos trimis taškais (6:9). Vis dėl to, klaidos ir varžovų agresyvesnė gynyba privertė „Smart Team“ komandą klysti, o tuo pasinaudoję svečiai netruko pabėgti – po pirmųjų dešimties minučių jie pirmavo jau dviženkliu skirtumu – 8:11.

Antrojo kėlinio pradžioje abiems ekipoms ir toliau sunkiai sekėsi „pralaužti“ varžovų gynybą, jų neparuošti metimai dažniau skriedavo pro šalį, o perdavimai dažniau baigdavosi klaida nei rezultatyvia ataka. Nepaisant to, vaizdas aikštelėje abejonių nėkėlė – šį vakarą „Rimo & Patikima linija“ komanda gerokai pranoko šeimininkų komanda invidualiu meistriškumu bei žaidimo supratimu, todėl įpusėjus rungtynėms jie buvo įmetę dvigubai daugiau taškų nei jų varžovai – 19:38.

Po ilgosios pertraukos sugrįžusi „Smart Team“ komanda trečiąjį kėlinį atidarė dviem rezultatyviomis atakomis iš eilės – J.Raila smeigė tolimą metimą, o A.Gudaitis pasižymėjo nuo baudos metimų linijos. Deja, viltis „išjudinti“ bedantį komandos puolimą buvo itin trumpalaikė. Šeimininkai ir toliau žaidė padriką krepšinį, o „Rimo & Patikima linija“ komanda aikštėje su kamuoliu jausdamasi kur kas užtikrinčiau didelių problemų neturėjo, tad su kiekviena rungtynių minute vis tolo nuo varžovų. Po trisdešimtes rungtynių minučių, skirtumas tarp komandų pasiekė trisdešimt vieną tašką – 29:60.

Ketvirtasis kėlinys rungtynėse tebuvo visiškas formalumas, rungtynių nugalėtojas abejonių nekėlė, o „Smart Team“ ekipa turėjo dar dešimt minučių pajausti mėgėjiško krepšinio „skonį“. Tuo tarpu „Rimo & Patikima linija“ komanda aikštėje smaginosi bei mėgavosi žaidimu. Jie laimėjo rungtynes daugiau nei užtikrinta persvara – 35:82.

Po rungtynių „Rimo & Patikima linija“ komandos treneris Marius Rudžionis nestokojo geros nuotaikos:

Mes silpni, bet šį kartą priešininkai dar silpnesi (nusijuokia).

Tuo tarpu „Smart Team“ ekipos vadovas Andrius Mieželis buvo gerai nusiteikęs ir tikėjosi, jog pirmasis „blynas“ nebuvo itin prisvilęs:

Nežinau, pirmas blynas, nežinau ar apsvilęs ar ne, bet visai patiko turbūt, tai žiūrėsim kaip toliau seksis. Tikėsimės geriau (nusijuokia).

„Smart Team“: Gintautas Tubilevičius – 7 tšk., Alius Bosas – 6 tšk., Redas Skačkauskas – 4 tšk.

„Rimo & Patikima linija“: Marius Rudžionis – 19 tšk., Arvydas Rudžianskas – 16 tšk., Rytis Karauskas – 12 tšk., Ernestas Eičas – 11 tšk. (9 rezult. perd., 6 perimt. kam.), Tomas Maskolaitis – 11 tšk., Julius Šatkus – 11 tšk.

„Smart Team“ garbingai priešinosi „Kauno savivaldybė & Policija“ penketukui (2017 balandžio 10 d., pirmadienis, 23:38 val.)BC „Boom“ lygos naujokus pasitiko su šaltu dušu (2017 balandžio 03 d., pirmadienis, 23:02 val.)„Best 4 You“ po itin atkaklios kovos palaužė „Rimo & Patikimos linijos“ krepšininkus ir keliauja į pusfinalį (2017 balandžio 30 d., sekmadienis, 19:26 val.) Rimo & Patikima linija nukalė pergalę prieš Vilkus (2017 balandžio 23 d., sekmadienis, 22:09 val.)Rimo & Patikima linija buvo pasirengusi lygiai kautis tik beveik pusantro kėlinio prieš BC „Boom“ (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 22:21 val.)Kauno savivaldybė & Policija neleido suabejoti savo pranašumu ir įveikė Rimo & Patikima linija (2017 balandžio 14 d., penktadienis, 20:50 val.)