SD Ranga vs Hidraulinės sistemos (71:77)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 kovo 06 d., Antradienis, 19:15 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

Atkakliose ir permainingose rungtynėse „Hidraulinės sistemos“ įrodė pranašumą prieš „SD Rangą“

2018 kovo 06 d., Antradienis, 21:35 val., peržiūros: 698

Kovo 6 dieną Santaros gimnazijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Xiaomi“ pirmenybių Didžiosios taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „SD Ranga“ priemė svečius „Hidraulines sistemas“. „SD Ranga“ buvo iškovoję trylika pergalių ir buvo pralaimėję tris kartus. „Hidraulinių sistemų“ sąskaitoje buvo dvylika pergalių ir penki pralaimėjimai.

Rungtynes geriau pradėjo „SD Ranga“, kuri pelnė penkis taškus be atsako (5:0) Baigiantis pirmai minutei pirmus taškus pelnė „Hidraulinės sistemos“ (5:2). Baigiantis antrai minutei komandas skyrė aštuoni taškai (10:2). „Hidraulinės sistemos“ baigiantis pirmai kėlinio pusei pasivijo varžovus (12:12). Antroje kėlinio pusėje geriau žaidė svečiai, kuriems pavyko įgyti šešių taškų persvarą (17:23).

Antro kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė lygiai. Įpusėjus ketvirtai minutei komandas skyrė aštuoni taškai (23:31). Vėliau penkis taškus be atsako pelnė „SD Ranga“ (28:31). Prasidėjus antrai kėlinio puisei svečių persvara ėmė sparčiai didėti. Devintą minutę komandas skyrė 13 taškų (31:44). Per likusį laiką „SD Ranga“ šiek tiek sumažino varžovų persvarą (38:49).

Trečio kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė nerezultatyviai, keitėsi taikliais metimais. Įpusėjus ketvirtai minutei komandas skyrė 10 taškų (43:53). Penktą minutę du taiklūs „Hidraulinių sistemų“ metimai padidino persvarą (43:57), o „SD Ranga“ atsakė devyniais taškais be atsako (52:57). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė lygiai, o svečiai išsaugojo pranašumą (57:61).

Ketvirtą kėlinį geriau pradėjo „SD Ranga“ ir jau antrą minutę susigrąžino persvarą (62:61). Netrukus pirmus taškus pelnė „Hidraulinės sistemos“. Sužaidus tris minutes svečiai buvo priekyje (62:64). Vėliau jie turėjo nuolat nedidelę persvarą. Likus minutei su puse komandas skyrė keturi taškai (69:73). Paskutinę minutę du baudos metimus pataikė „SD Ranga“ (69:73). Rungtynių pabaigoje „Hidraulinės sistemos“ žaidė užtikrintai ir pasiekė svarbią pergalę rezultatu 71:77. „Hidraulinės sistemos“ pasiekė tryliktą pergalę, o „SD Ranga“ pralaimėjo ketvirtą kartą.

„Hidraulinių sistemų“ žaidėjas K.Šabūnas: „Varžovai rungtynių pradžioje mums padarė šaltą dušą, po kurio pabėgo į priekį. Tai mus tieisog išmušė iš vėžių, Pirmoje dalyje mes juos vijomės, stengėmės neleisti varžovams pabgti. Neblogai viskas gavosi, bet trečiame kėlinyje vėl sugriuvome. Trečio pabaigoje ir ketvirto pradžioje vėl varžovai pasivijo. To pasekoje rungtynių pabaiga buvo tokia, kad reikėjo vėl strateguoti. Labai įtemptas mačas buvo. Ačiū varžovams už puikią kovą, ačiū komandai už puikią pergalę.“

„Hidraulinėms sistemoms“ teko paprakaituoti rungtynėse prieš „Telia“ (2017 lapkričio 29 d., trečiadienis, 22:20 val.)Antra sudėtimi žaidę „Hidraulinės sistemos“ pasiekė nesunkią pergalę (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 23:25 val.)„Hidraulinėms sistemoms“ teko gerokai paprakaituoti rungtynėse prieš „Dakra ‒ GAGA Studio“ (2017 gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 21:57 val.)„Hipocredit.lt“ pirmose pusfinalio rungtynėse tiesiog nušlavė „Hidraulines sistemas“ (2018 balandžio 22 d., sekmadienis, 21:36 val.)„Hidraulinės sistemos“ pasiekė užtikrintą pergalę (2018 vasario 03 d., šeštadienis, 17:16 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Kesko Senukai“ ekipos (2017 gruodžio 05 d., antradienis, 22:52 val.)Atkakliose rungtynėse „Restauratoriai & Hausa“ turėjo pripažinti „SD Rangos“ pranašumą (2018 sausio 30 d., antradienis, 21:57 val.)„Hidraulinės sistemos“ iškovojo trečią vietą Įmonių „Xiaomi“ lygoje (2018 gegužės 03 d., ketvirtadienis, 20:56 val.)„Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo su „Požeminės linijos ‒ POLI“ (2018 sausio 17 d., trečiadienis, 20:29 val.)Solidžia persvara „Hipocredit.lt“ įveikė „Hidraulinės sistemos“ (2018 vasario 05 d., pirmadienis, 22:36 val.)