Detas ‒ Hoptrans & BRGroup vs Celsis (94:71)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gruodžio 07 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ nesuteikė vilčių „Celsio“ šešetukui

2015 gruodžio 07 d., Pirmadienis, 22:24 val., peržiūros: 1031

Gruodžio 7-ąją dieną, pirmadienį, A.Sabonio krepšinio centre įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių A pogrupio mūšis tarp namuose žaidusių „Detas – Hoptrans & BRGroup“ krepšininkų ir svečių rolėje buvusio „Celsio“ šešetuko.

Dvikovos pradžioje „Celsis“ sunkiai startavo ir greitai gavo skaudų antausį nuo varžovų. „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ gretose R.Kybarto ir V.Dailidės duetas iniciavo spurtą 9:0, po kurio „Celsio“ siela L.Plečkaitis sunerimo. Po poros minučių tylos D.Valatkevičius pagaliau pajudino svečių reikalus į priekį (9:2), bet aikštelės šeimininkai toliau nenurimo. P.Žukaičio vedama „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ ekipa surengė dar vieną spurtą 10:3 ir dar neįpusėjus kėliniui atstumas tarp komandų šoktelėjo iki 14 taškų (19:5). Tiesa, R.Dailidės kariauna spustelėjo stabdžio pedalą ir antroje kėlinio pusėje taškus rinkosi gerokai lėčiau. Tuo pasinaudojęs ir po truputį išsijudinęs „Celsis“ šiek tiek apkarpė deficitą, bet po pirmųjų 10 minučių vis dar atsilikinėjo dviženkliu skirtumu – 26:15.

Antrojo ketvirčio pirmosiomis minutės svečius į priekį tempė I.Krukonis, tačiau priartėti „Celsiui“ trukdė spragos gynyboje, kurias varžovai vertė taškais. Tiesa, vėliau minėtas žaidėjas sulaukė pagalbos iš komandos draugo D.Valatkevičiaus ir šis tandemas rinko visus savo ekipos taškų šiame kėlinyje. Po laimėtos atkarpos 2:10, „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ beliko 4 taškų bagažas (34:30), bet tuomet apie save vėl priminės P.Žukaitis su kompanija ir įpusėjus rungtynėms R.Dailidės armija džiaugėsi 10 taškų atotrūkiu – 45:35.

Po didžiosios pertraukos „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ vėl šovė į priekį ir kėlinį pradėjo 7 taškais be atsako, po kurių „Celsio“ atsilikimas padidėjo iki 17 taškų (52:35) ir tai gerokai nutolino pastarąją ekipą nuo pergalės. Po 2 minučių tylos svečiai pelnė pirmuosius taškus antroje rungtynių pusėje (52:37), o netrukus „Celsio“ lyderiai realizavo keletą taiklių metimų ir skirtumas sumažėjo iki 12 taškų (57:45). Tiesa, aikštės šeimininkai išlaikė saugų atstumą ir neleido rezultato skirtumui nukristi iki vienženklės ribos, o paskutinėmis kėlinio minutėmis apie save vėl priminė „Celsio“ budelis P.Žukaitis, kuris pridėjo dar 4 taškus į savo komandos kraitį ir leido „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ laimėti tris ketvirčius rezultatu 67:52.

Ketvirtojo kėlinio pirmoje pusėje „Celsis“ su I.Krukoniu ir D.Valatkevičiumi prieaškyje mėgino kilti į lemiamą šturmą ir pakeisti įvykių tėkmę, tačiau tą padaryti trukdė žaidimo skonį pajautę priešininkai. „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ gretose po truputį taškus rinkosi vis didesnis aikštės šeimininkų komandos kontingentas ir tai dar labiau apsunkino nemažai jėgų išnaudojusio „Celsio“ šešetuko reikalus. Dvikovos tiesiojoje „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ neleido suabejoti savo pranašumu ir pasiekė užtikrintą pergalę rezultatu 94:71.

Remigijus Dailidė („Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“):

Šiandien turėjote lygiavertiškesnę sudėtį ir truputį ilgesnį atsarginių žaidėjų suolelį. Ar tai ir buvo pagrindinė pergalės priežastis?

„Aš manau, kad šiandien mūsų atsarginių žaidėjų suolelis buvo išties solidus. Dar trūko mūsų vidurio puolėjo ir Martyno Karpičiaus ir tada jau būtume visi. Faktiškai šiandien susirinko visi, kas ir turėjo susirinkti.“

Liutauras Pečkaitis („Celsis“):

Tokią sunkią dieną – pirmadienį, susirinkote ištvermės rungtynėms šešiese. Matomai varžovai turėjo silpnesnį savaitgalį. Ar aš teisus?

„Ne! Mūsų fizinis pasiruošimas buvo pakankamai normalus. Tik, jeigu pastebėjote, šiandien neturėjome nė vieno aukštaūgio. Šiaip turime kokius keturis centro puolėjus, bet kažkaip šiandien nė vienos nepasirodė. Va jiems, tai manau, kad savaitgalis buvo sunkesnis. Bandėme bėgimu apibėgti ilgesnį atsarginių žaidėjų suolelį turinčią komandą, bet to padaryti nepavyko. Mes šiandien tiesiog norėjome pažaisti. Šita pergalė mums kaip ir nelabai tiko. Šiaip varžovų komanda manau, kad yra viena iš pagrindinių pretendenčių, aišku kartu su mumis, laimėti Mažąją taurę. Manau, kad yra tikrai didelė tikimybė, kad ir kokiame finale galime susitikti. Mūsų tikslas ir yra toks – žaisti finale. Kadangi nepatekome į Didžiąją taurę, tai norisi ką nors nuveikti Mažojoje. Mes į pastarąją taurę patekome su trimis pergalėmis, o šiandieniai važovai tik su dviem. Bet tai yra tikrai gera komanda. Mes jau pakankamai seniai žaidžiame, o jie taip pat ne naujokai. Žinome juos, o dar šiandien jų gretose nebuvo Martyno Karpičiaus, kuris neabejotinai prideda dar daugiau jėgos šiai komandai.“

„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ į pergalę vedė P.Žukaitis (37 tšk., 11 atk. k., 41 naud. b.), L.Krivickas (15 tšk., 10 rez. p., 5 per. k.), R.Kybartas (8 tšk., 8 atk. k., 2 bl.), P.Daunys (8 tšk., 6 atk. k.), M.Kvedaras (8 tšk., 6 rez. p.), V.Dailidė (8 tšk.) ir M.Rutkauskas (8 tšk., 6 atk. k.).

„Celsio“ komandoje išsiskyrė D.Valatkevičius (27 tšk., 6 atk. k.), I.Krukonis (23 tšk., 6 atk. k., 5 rez. p., 9 per. k., 8 išpr. pr., 31 naud. b.), G.Pečkaitis (16 tšk., 12 atk. k.) ir M.Valatkevičius (3 tšk., 9 atk. k., 9 rez. p.).

„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybėse iškovojo antrąją pergalę ir pirmąjį etapą baigė su šešiais pralaimėjimais (2-6). „Celsis“ finišavo su trimis laimėjimais ir penkiomis nesėkmėmis (3-5).

„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ pusfinalį pradėjo pergalę prieš „RVG Baldus“ (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 23:12 val.)„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ tapo antrąja pusfinalio dalyve (2016 kovo 10 d., ketvirtadienis, 01:06 val.)Detas ‒ Hoptrans & BRGroup įveikė Dentist Team (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 23:32 val.)Detas ‒ Hoptrans & BRGroup įveikė Elmova (2016 sausio 12 d., antradienis, 01:44 val.)Detas ‒ Hoptrans & BRGroup parklupdė Enerstena (2016 sausio 05 d., antradienis, 03:38 val.)Antroje pusėje susiėmę „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ krepšininkai įveikė „Vilmistą“ (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 23:15 val.)„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ pagaliau iškovojo pirmąją pergalę prieš „Dentist Team“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 23:38 val.) Pratęsime keturiese likę „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ krepšininkai skėlė skaudų antausį „Vilmistai“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 22:26 val.)Detas ‒ Hoptrans & BRGroup nusileido Karo medicinos tarnybai (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 00:14 val.)„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ laimėjo lemiamas rungtynes ir žengia į ketvirtfinalį (2016 vasario 29 d., pirmadienis, 23:58 val.)