Laipsniai vs Randeris (58:65)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 kovo 27 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Pavasario taurėje „Randeris“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Laipsnius“

2017 kovo 27 d., Pirmadienis, 22:50 val., peržiūros: 930

Pirmadienį, kovo 27 – ąją, J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje, įvyko KKL Pavasario „Sportturas“ taurės, rungtynės tarp aikštelės šeimininkų teisėmis žaidusių „Laipsnių“ bei svečių statusą turėjusių „Randerio“ komandų.

Jau nuo pat rungtynių pradžios „Randerio“ ekipa pradėjo žaisti užtikrinčiau ir sužaidus beveik pusę kėlinio jau buvo pavykę kiek įsiveržti į priekį (3:10). Svečiai ir antroje kėlinio pusėje nesugebėjo užvesti savo puolimo. Likusią kėlinio dalį svečiams pavyko išlaikyti žaidimo iniciatyvą ir po pirmųjų dešimties minučių „Randerio“ komandos persvara jau buvo devyni taškai – 9:18.

Pirmąją antrojo ketvirčio pusę iniciatyva jau priklausė šeimininkų komandai, kurie spurtavo net 17:2 ir įpusėjus ketvirčiui turėjo 6 taškų persvarą (26:20) Tiesa, svečiai po truputį artėjo prie varžovų. Po sužaistų septyniolikos minučių jie atsilikinėjo jau tik tašku – 26:25. Likus žaisti kiek mažiau nei dvi minutes, svečiams pavyko išlyginti rezultatą.Trumpam koncentraciją aikštelėje praradę „Laipsnių“ žaidėjai, buvo iškart nubausti – jie išsvaistė turėtą pranašumą. Kėlinio pabaigoje svečius į priekį taikliais baudų metimais išvedė D.Leonavičius ir A.Šalaševičius 29:32.

Trečiąjį kėlinį J.Černiauskas atidarė taikliu dvitaškiu metimu. Su didele energija puolime žaidę „Laipsnių“ krepšininkai netrukus vėl išlygino rezultatą – 36:36. Šįkart svečiams nepavyko vėl atitrūkti ir kurį laiką vyko kova taškas į tašką. Vis dėlto „Randerio“ žaidėjai rado jėgų atsitiesti ir po sėkmingesnės atkarpos kėlinio pabaigoje jiems pavyko išsaugoti šešių taškų pranašumą – 41:47.

Komandos ketvirtąjį kėlinį pradėjo aktyviai, bet nei vienai komandai nepavyko periimti žaidimo iniciatyvos į savo rankas. Iki kėlinio pabaigos likus žaisti puspenktos minutės, po R. Ašmenos taiklių baudos metimų „Randerio“ krepšininkai atitrūko (48:55). Šeimininkai nesudėjo rankų ir po S. Banaičio tolimo metimo atrodė, jog „Laipsniai“ dar turi parako kilti į lemiamą šturmą (58:62, 1 min. 24 sek.) Artėjant rungtynių kulminacijai šeimininkų komandos žaidėjams pritrūko tikslumo ir jėgų. Jie nebesugebėjo pralaužti varžovų gynybos, o „Randerio“ žaidėjai įtvirtino pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas – 58:65 (9:18, 20:14, 12:15, 17:18).

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Laipsniai: Saulius Banaitis – 26 tšk., Justas Černiauskas – 14 tšk. (5 rezult. perd.), Andrius Grišunas – 8 tšk.

Randeris: Laimonas Steponavičius – 16 tšk. (5 rezult. perd.), Deividas Leonavičius – 14 tšk. (5 išpr. praž.), Rokas Ašmena – 11 tšk.

BC „Straight“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Laipsnius“ (2017 balandžio 11 d., antradienis, 20:36 val.)Sabonio KC permainingose rungtynėse nepaliko vilčių komandai Laipsniai (2017 kovo 30 d., ketvirtadienis, 23:09 val.)„Kesko Senukai“ ekipai savo pranašumą įrodyti prieš „Randeris“ komandą prireikė keturiasdešimt penkių minučių (2017 balandžio 21 d., penktadienis, 22:34 val.) Sabonio KC nepasigailėjo komandos Randeris (2017 balandžio 07 d., penktadienis, 00:48 val.)BC „Straight“ pergalingai startavo Pavasario „Sportturas“ taurėje (2017 balandžio 04 d., antradienis, 22:44 val.)