Kauno NTI-PN vs Šilainiai (57:44)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 lapkričio 28 d., Šeštadienis, 14:00 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

„NTI ‒ PN“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Šilainių“ ekipą.

2015 lapkričio 28 d., Šeštadienis, 21:53 val., peržiūros: 1522

Šeštadienį, lapkričio 28 dieną, Nepilnamečių tardymo izoliatorius – pataisos namų salėje, įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę "NTI – PN" ir svečių teisėmis žaidę "Šilainiai". Rungtynes kiek geriau pradėjo "Šilainiai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (11:14). Antrame kėlinyje šeimininkams pavyko sumažinti atsilikimą iki minimumo – (20:21). Trečiasis kėlinys buvo sėkmingesnis "NTI -PN" ekipai, kuri po trijų kėlinių įsiveržė į priekį rezultatu – (36:32). Ketvirtame kėlinyje šeimininkai dar labiau atitolo nuo varžovų ir šventę įtikinamą pergalę rezultatu – (57:44).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "NTI -PN" ekipos 6 pelnytais taškais iš eilės, vėliau savo pirmuosius 5 taškus pelnė ir "Šilainiai", po kurių sužaidus 3 minutes rezultatas buvo – (6:5). Sužaidus dar 4 minutes "Šilainių" ekipai pavyko persverti rezultatą – (7:10). Per likusį laiką komandos apsikeitė keliomis tiksliomis atakomis ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (11:14).

Antrasis kėlinys nebuvo labai rezultatyvus. Abi komandos nepelnė net dviženklio taškų skaičiaus. Kėlinį geriau pavyko pradėti šeimininkams, kurie pelnydami 7 taškus iš eilės persvėrė rezultatą – (18:17). Vėliau sekė sėkmingą svečių ekipa – (2:7) ir po dviejų kėlinių minimalia persvarą buvo "Šilainiai" – (20:21).

Trečiasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant tiksliomis atakomis, po kurių pirmaujanti komanda vis pasikeisdavo. Kėliniui įpusėjus šeimininkams pavyko pirmauti rezultatu – (28:26). Per likusį laiką šeimininkams pavyko dar 2 taškais padidinti skirtumą ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (36:32).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo puikiai sužaista "NTI – PN" ekipos atkarpa – (12:2), po kurios skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki didžiausio rungtynėse 14 taškų – (48:34). Antroje kėlinio dalyje svečiams pavyko pristabdyti šeimininkų puolimą, komandų žaidimas išsilygino ir nei vienai, nei kitai nieko naudingo nuveikti nebe pavyko. Rungtynės baigėsi rezultatu – (57:44).

Kauno NTI-PN: Almantas Atkočaitis – 25 tšk. (7 perimt. kam.), Eduardas Mačiulis – 17 tšk. (7 perimt. kam.), Pijus Imbrasas – 5 tšk. (15 atk. kam.)

Šilainiai: Vitoldas Kapočius – 15 tšk., Arminas Andrejaitis – 9 tšk., Vytenis Vaivada – 8 tšk.

„Kauno SRC ‒ 2“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „NTI ‒ PN“ ekipą. (2016 sausio 09 d., šeštadienis, 15:49 val.)„NTI -PN“ po nervingos kovos palaužė „OnRoll“ ekipą. (2016 kovo 03 d., ketvirtadienis, 00:05 val.)Ketvirtame kėlinyje atsigavę „NTI ‒ PN“ privertė pasiduoti „Savi“ ekipą. (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 20:15 val.)Birštono SC „Olimpas“ įtikinamai įveikė be lyderių žaidusią „Šilainių“ ekipą (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 15:31 val.)Puikiai sužaidę ketvirtą kėlinį „Laipsniai“ privertė pasiduoti „NTI -PN“ ekipą. (2016 kovo 23 d., trečiadienis, 21:04 val.)„NTI -PN“ ketvirtame kėlinyje pabėgo nuo Brentex Trailer“ ekipos. (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 20:41 val.)„Kauno NTI-PN“ iškovojo pergalę prieš keturis likusius „Savus“ (2016 vasario 18 d., ketvirtadienis, 09:37 val.)Didelis kovingumas leido pergalę pasiekti KK „13“ ekipai (2016 sausio 19 d., antradienis, 23:35 val.)Dramatiškoje kovoje „Kauno NTI-PN“ iškovojo pergalę prieš „Kauno SRC-2“ ekipą (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 21:53 val.)„Kauno NTI-PN“ pateikė staigmeną ir nugalėjo „Kauno Rami“ (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 22:35 val.)