Sparta vs Clutch (93:85)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 lapkričio 23 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ B. Brazdžionio mokykla ‒ daugiafunkcis centras, Partizanų g. 22, Kaunas, LT-50217

„Sparta“ įrodė savo pranašumą prieš „Clutch“ krepšininkus

2023 lapkričio 23 d., Ketvirtadienis, 22:25 val., peržiūros: 201

Lapkričio 23 d., ketvirtadienį, B. Brazdžionio mokyklos sporto salėje buvo sužaistos „II“ lygos rungtynės tarp „Sparta“ ir „Clutch“ ekipų.

Nors rungtynes puikiai pradėjo ir varžovus tolimais metimais baudė „Clutch“ krepšininkai, kurie dar pirmojo kėlinuko metu turėjo net ir dviženklį pranašumą, tačiau komanda labai greitai sustojo, o greitą žaidimą demonstruojantys priešininkai sumažino atsilikimą iki 8 taškų. Komandos iki pat ilgosios pertraukos žaidė gana permainingai ir po dviejų ketvirčiu priekyje buvo „Clutch“ 41:48.

Antroje rungtynių dalyje šeimininkai persvėrė rezultatą ir sėkmingai išlaikė saugią distanciją, komanda labai tiksliai atakavo iš dvitaškio zonos, vos pasitaikius progai bėgo į greitą puolimą. Tuo tarpu svečių komandos žaidimas buvo labiau banguotas, komanda daugiau priklausė nuo tolimų metimų ir būtent tritaškiai leido jiems atsitiesti. Tačiau nors ir pavyko sumažinti atsilikimą vos iki 2 taškelių, bet vėl didelės spragos gynyboje galiausiai palaidojo likusias komandos viltis. Susitikimas baigėsi rezultatu 93:85.

11 atk. kam.

„Sparta“ įrodė savo pranašumą prieš „Kautech-2“ krepšininkus (2023 gruodžio 10 d., sekmadienis, 22:39 val.)„Clutch“ įrodė savo pranašumą prieš KM „Žalgiris“ (2024 vasario 26 d., pirmadienis, 22:09 val.)„ICE“ neturėjo vargo su „Clutch“ krepšininkais (2024 vasario 18 d., sekmadienis, 19:20 val.)„Kautech ‒ 2“ išrašė pirmą pralaimėjimą „Clutch“ ekipai (2023 lapkričio 12 d., sekmadienis, 21:44 val.)„Lankstukas“ po pratęsimo susitvarkė su „Clutch“ ekipa (2024 sausio 23 d., antradienis, 20:37 val.)„VU Kauno fakultetas“ palaužė „Clutch“ pasipriešinimą (2024 vasario 21 d., trečiadienis, 20:23 val.)„Kauno Rami“ triumfavo prieš „Spartą“ sunkioje kovoje (2024 balandžio 07 d., sekmadienis, 18:07 val.)„Sparta“ paskutinėmis sekundėmis palaužė „Gemavilą“ (2023 lapkričio 16 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)„Gemavila“ nesunkiai įveikė „Clutch“ komandą (2023 gruodžio 12 d., antradienis, 21:54 val.)Puikią antrą pusę sužaidę „Clutch“ krepšininkai nugalėjo „Rajono“ ekipą (2024 vasario 06 d., antradienis, 22:25 val.)