Sanitex vs LESTO (70:47)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 30 d., Sekmadienis, 15:45 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Sanitex“ nesunkiai įveikė „Lesto“komandą

2014 lapkričio 30 d., Sekmadienis, 22:59 val., peržiūros: 1050

Sekmadienį lapkričio 30 dieną, J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos rungtynės, tarp "Sanitex"(šeimininkai) ir "Lesto"(svečiai). Šeimininkai iki šių rungtynių buvo iškovoje 2 pergales ir patyre 3 pralaimėjimus, tuo tarpu svečiai buvo patyre 5 pralaimėjimus ir rykiavosi paskutinėje B pogrūpio vietoje. Rungtynes nesunkiai laimėjo "Sanitex" komanda, palikdama savo varžovus be pergalių – 70:47(18:12, 17:13, 21:13, 14:9).

"Sanitex" komanda jau nuo pirmųjų minučių parodė, kad šiandien jie nusiteikia tik laimėti ir rungtynes pradėjo spurtu 11:3. Vėliau svečiai sugebėjo išsijudinti puolime ir kėlinio pabaiga abi komandos sužaidė apylygiai. Po pirmojo kėlinuko šeimininkai buvo priekyje – 18:12.

Antrasis kėlinys vėl šiek tiek geresnis buvo "Sanitex" komandai kuri buvo atitrūkusi jau ir dviženkliu tašku skirtumu, tačiau paskutinę kėlinio minutę "Lesto užbaigė 5 taškais be atsako ir į pertrauką išėjo atsilikinėdami 10 taškų – 35:25.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai įjungė aukštesnę pavarą ir pradėjo tolti nuo savo varžovų. Šiame kėlinyje "Sanitex" komandoje labiausiai žibėjo 11 taškų pelnęs Paulius Vaškevičius. Po 30 minučių kovos šeimininkai jau turėjo solidų pranašumą – 56:38.

Ketvirtajame kėlinyje kaip ir visose varžybose vyravo lėtas krepšinis. Nors "Sanitex" persvara ir nebuvo triuškinama "Lesto" komanda jau nebesitikėjo laimėti ir kardinalių pokyčių jos žaidime per lemiamas 10 minučių nesimatė. Šeimininkai toliau viską darė geriau ir dar labiau padidino savo pranašumą. Rungtynes "Sanitex" laimėjo rezultatu – 70:47.

Sanitex: Paulius Vaškevičius – 19 tšk., Paulius Stankūnas – 17 tšk. (6 rezult. perd.), Nerijus Šarkauskas – 9 tšk.

LESTO: Linas Gasiūnas – 12 tšk. (10 atk. kam.), Darius Tamošaitis – 12 tšk., Donatas Gritė – 7 tšk.

„KMT“nesunkiai įveikė „Lesto“ (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 22:49 val.)„Sanitex“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Vilmistą“ (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 18:09 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ nesunkiai įveikė „Sanitex“ ekipą. (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 18:24 val.)„Senukai“ nesunkiai susitvarkė su „LESTO“ (2015 vasario 26 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)ASU & NMA „AgroVIS“ nesunkiai susitvarkė su „Lesto“ (2014 gruodžio 20 d., šeštadienis, 19:29 val.)„Ryterna“ nesunkiai nugalėjo „Sanitex“ (2015 vasario 18 d., trečiadienis, 21:10 val.)„Senukai“ nesunkiai susidorojo su „LESTO“ (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 22:52 val.)„Vilmista“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Lesto“ (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 22:28 val.)„LESTO“ nusileido „KMT“ ekipai (2015 vasario 18 d., trečiadienis, 01:18 val.)Pirmą rungtynių pusę galingai sužaidus „Sanitex“ komanda įveikė „Omegą“ (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 20:17 val.)