Limobus vs Lankstukas (64:52)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2024 vasario 11 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ Žaliakalnio progimnazija, Širvintų g. 15, Kaunas, LT-44145

„Lankstukas“ turėjo pripažinti „Limobus“ pranašumą

2024 vasario 11 d., Sekmadienis, 19:24 val., peržiūros: 118

Sekmadienį Žaliakalnio progimnazijoje įvyko II lygos rungtynės, kuriose susitiko "Limobus" ir "Lankstukas".

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo "Limobus" ,kur tolimais metimais tolo nuo varžovų. "Lankstukas" pavyko susitvarkyti su puolimu, tačiau to buvo maža ir šeimininkai skaičiavo 17 taškų pranašumą ( 28:11). Antrame kėlinyje svečiai pradėjo lipti varžovam ant kulnų ir "Limobus" buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę. Per likusį laiką šeimininkai atstatė dviženklį pranašumą – 38:28

Po ilgosios pertraukos "Lankstukas" toliau nestabdė apsukų ir mažino skirtumą ( 50:44). Lemiamame kėlinyje tarp ekipų vyko taškas į tašką kova, tačiau "Limobus" išsaugojo iniciatyvą savose rankose ir iškovojo pergalę, rezultatu – 64:52 (28:11, 10:17, 12:16, 14:8)

7 taškai

„Lankstukas“ užtikrintai įveikė „Rajonas“ ekipą (2024 vasario 20 d., antradienis, 21:24 val.)„Lankstukas“ nugalėjo ir toliau nelaiminčią KM „Žalgiris“ ekipą (2024 sausio 29 d., pirmadienis, 21:30 val.)„Romegas“ neturėjo problemų prieš „Limobus“ (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 20:04 val.)„Lankstukas“ po pratęsimo palaužė „VU Kauno fakultetą“ (2024 sausio 16 d., antradienis, 23:08 val.)„Lankstukas“ po pratęsimo susitvarkė su „Clutch“ ekipa (2024 sausio 23 d., antradienis, 20:37 val.)Paskutiniame kėlinyje „Lankstukas“ neatsilaikė prieš „Spartos“ duetą. (2023 gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 21:56 val.)„Lankstukas“ iškovojo pirmąją pergalę (2023 lapkričio 24 d., penktadienis, 22:20 val.)„Kauno Rami“ po įtemptos kovos įveikė „Limobus“ (2023 gruodžio 10 d., sekmadienis, 19:44 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Lankstukas“ pasiekė pergalę prieš „Clutch“ (2023 gruodžio 06 d., trečiadienis, 22:00 val.)Po atkaklios kovos VšĮ „Gatvės vaikai“ palaužė „Limobus“ (2023 gruodžio 17 d., sekmadienis, 19:54 val.)