Gėlių bankas vs Vėjų linija & Garliavos duona (65:76)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 kovo 26 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Gėlių bankas neatlaikė Vėjų linija & Garliavos duona mesto iššūkio

2017 kovo 26 d., Sekmadienis, 22:15 val., peržiūros: 1210

Sekmadienio vakarą J.Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje jėgas išmėgino aikštelės šeimininkai Gėlių bankas bei svečiai komanda pavadinimu Vėjų linija & Garliavos duona. Nuo pat susitikimo pradžios abiejose komandose išryškėjo po lyderį, kurie iškart ėmėsi iniciatyvos puolime ir tempė taškų bagažą paskui save. Gėlių bankas gretose sėkmingai rungtyniavo K.Folkmanas, Vėjų linija & Garliavos duona lyderis buvo L.Varnas. Permainingame pirmame ketvirtyje, jo pabaigoje šeimininkai pakreipė svarstykles savo naudai ir po 10-ies minučių kovos buvo priekyje 20:15. Antrame ketvirtyje po dviejų K.Folkmanas tritaškių ir pridėto dvitaškio šeimininkai atitrūko jau 9 taškų atstumu, tačiau neilgam fantastiškai pirmą` pusę žaidęs L.Varnas ne tik padėjo išlyginti rezultatą, tačiau į didžiąją pertrauką svečiai išeidinėjo pirmaudami 32:42, o L.Varnas sąskaitoje jau buvo net 27! pelnyti taškai.

Po pertraukos vaizdas aikštėje nebesikeitė, svečiai toliau pirmavo solidžia persvara, o puolime vis sėkmingiau rungtyniavo A.Raila ir R.Rapalas, tuo tarpu šeimininkus kovoje vis dar laikė K.Armalis pelnyti taškai, bet po 3 kėlinių skirtumas tarp komandų dar labiau išaugo iki 48:63. Ketvirtajame kėlinuke intrigos atkurti vis tik nepavyko, svečiai toliau išlaikė solidų 10-15 taškų atstumą nuo varžovų ir tik pačioje rungtynių pabaigoje šiek tiek atsipalaidavę leido tą skirtumą kiek aptirpdyti. Galutinis rezultatas 65:76 pergale džiaugėsi Vėjų linija & Garliavos duona.

Gėlių bankas: Karolis Folkmanas – 21 tšk., Karolis Armalis – 13 tšk. (11 atk. kam.), Saulius Kepežinskas – 13 tšk. (6 išpr. praž.)

Vėjų linija & Garliavos duona: Laurynas Varnas – 33 tšk., Andrius Raila – 14 tšk. (14 atk. kam.), Vytautas Merkelis – 12 tšk. (5 rezult. perd.)

„Remza & Langvila“ sezono starte įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2016 spalio 26 d., trečiadienis, 01:21 val.)„Kauno švara“ tik po atkaklios kovos įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2016 spalio 31 d., pirmadienis, 23:50 val.)Celsis lygioje kovoje privertė pasiduoti Vėjų linija & Garliavos duona (2017 balandžio 04 d., antradienis, 21:30 val.)Omega apgynė savo sienas prieš Vėjų Linija&Garliavos Duona (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 22:39 val.)Ketvirtame kėlinyje dominavęs „Celsis“ įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 20:45 val.)„Callcredit“ neturėjo daug vargo su „Vėjų linija & Garliavos duona“ komanda (2016 lapkričio 10 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)Sėkmingiau antrą pusę sužaidusi „Alaina & Limobus“ įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 21:05 val.)„Acme“ po gana atkaklios kovos įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 00:20 val.) „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ tik pačioje rungtynių pabaigoje įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ šešetą (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 21:45 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ įrodė savo pranašumą prieš „Gėlių banką“ (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 23:48 val.)