KAUNO SAVIVALDYBĖ & POLICIJA vs SPORTO MANIJA - EKODORA 30+ (50:58)30+ lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gruodžio 02 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

"Sporto Manija & Ekodora 30+" atkaklioje kovoje palaužė "Kauno Savivaldybę & Policiją"

2012 gruodžio 02 d., Sekmadienis, 23:02 val., peržiūros: 3067

Sekmadienio vakarą KKL "30+" lygos "Sport Turo" pirmenybėse "Kauno Savivaldybė & Policija" savo aikštėje priėmė "Sporto Maniją & Ekodorą 30+". Nors susitikimas nebuvo itin rezultatyvus, tačiau jame intrigos netrūko. Permainingame ir atkakliame susitikime tik paskutiniųjų dešimties minučių metu "Sporto Manija & Ekodora 30+" ekipa įrodė savo pranašumą prieš šeimininkus rezultatu (50:58).

Pirmieji susitikime į priekį "šovė" šeimininkai, kurie spurtavo 7:2. Neilgai trukus skirtumas tarp ekipų dar labiau išaugo, iki 6-ių taškų (13:7). Tačiau kėlinio antroje pusėje dominuoti ėmė "Sporto Manija & Ekodora 30+". Svečiai surengė spurtą, užsitęsusį iki pat ketvirčio pabaigos ir po atkarpos 2:9 jie ne tik pasivijo varžovus, tačiau sugebėjo juos pralenkti (15:16).

Antrąjį kėlinį svečių ekipos lyderis Robertas Turskis pradėjo dar penkiais iš eilės pelnytais taškais (15:21). Nors ir neženkliai, tačiau neilgai trukus, skirtumas tarp ekipų dar labiau išaugo ir pasiekė rekordinę 8-ių taškų ribą (17:25). Vis tik, "Kauno Savivaldybė & Policija" sugebėjo susiimti ir kėliniui baigiantis savo deficitą "nukirpo" perpus (23:27).

Po ilgosios pertraukos šeimininkai ėmė rungtyniauti daug užtikrinčiau ir rezultatyviau. Laimėję atkarpą 14:5 "Kauno Savivaldybės & Policijos" vyrai įgijo penkių taškų pranašumą (37:32). Keturi iš eilės svečių taškai, šeimininkams paliko minimalią persvarą (37:36). Tačiau šeimininkai dar kartą truktelėjo priekin ir vėl nutolo šešiais taškais (42:36). Kėlinio pabaigoje tiksliau rungtyniavo "Sporto Manija & Ekodora 30+". Svečiai pelnė penkis taškus be atsako ir sumažino savo deficitą iki minimumo (42:41).

Svečiai ir ketvirtojo kėlinio pradžioje tęsė trečiojo ketvirčio pabaigoje pradėtą darbą. Laimėję atkarpą 2:9 "Sporto Manijos & Ekodoros 30+" vyrai įgijo šešių taškų pranašumą (44:50). Giedrius Klimavičius pataikęs iš toli sumažino savo ekipos atsilikimą perpus (47:50). Tačiau tai buvo bene viskas, ką "Kauno Savivaldybė & Policija" nuveikė per likusį kėlinio laiką. Svečiai ketvirtį užbaigė spurtu 3:8 bei laimėjo susitikimą (50:58).

Po rungtynių "Kauno Savivaldybės & Policijos" treneris Raimundas Miladauskas kalbėjo: "Šiandien mums pritrūko ne sėkmės, bet žaidėjų. Antrą sekmadienį iš eilės sutapo taip, kad abiejose miesto lygose policijos komanda priversta žaisti vienu metu, todėl žaidėjai ir vėl dalinosi, kas į kurią komandą eina. Trys nuėjo į vieną pusę, du į kitą, taip ir išėjo, jog rungtyniavome šešiese. Nežinau ar čia buvo visi varžovų pagrindiniai žaidėjai, kiek man yra žinoma, tik Artūro Darašo nebuvo, tai įvertinus mūsų šiandieninį lygį, sakyčiau, kad ir jie yra įveikiami. Sunku būtų tiek vienai, tiek kitai komandai atkrintamosiose varžybose, jei rungtyniautume demonstruodami šiandieninį lygį. Vis tik, rezervų turime daug. Praėjusiame sezone, reguliareme sezone likome ketvirti, o atkrintamosiose varžybose susiėmėme ir laimėjome šias pirmenybes. Panašu, kad ir šiemet gali tekti eiti panašiu keliu, jei norėsime nugalėti".

"Sporto Manijos & Ekodoros 30+" vienas lyderių Ričardas Brovka susitikimą komentavo: "Manau, kad pergalei įtakos turėjo truputėlį ilgesnis atsarginių žaidėjų suolelis. Stengėmės juos išbauduoti ir tai pavyko. Aišku, išbaudavome tik vieną žmogų, bet tai buvo vienas jų lyderių. Su jais žaidžiame ne pirmą kartą. Jie meta labai daug tritaškių, tačiau šiandien nelabai ką ir pataikė".

"Kauno Savivaldybės & Policijos" gretose išsiskyrė: Evaldas Sparnauskas 22 taškai (5 atk. kam), Raimondas Baltrušaitis 13 taškų (8 atk. kam), Giedrius Klimavičius 8 taškai (5 atk. kam)

"Sporto Maniją & Ekodorą 30+" į pergalę vedė: Ričardas Brovka 18 taškų (6 atk. kam, 5 perimti kam), Robertas Turskis 16 taškų (11 atk. kam), Edvinas Karpavičius 9 taškai (8 atk. kam)

"Sporto Manijai - Ekodorai" nepavyko antrą kartą sezone nugalėti "Kauno Savivaldybės & Policijos" (2013 sausio 07 d., pirmadienis, 08:30 val.)"Šernai" antroje rungtynių pusėje palaužė "Kauno Savivaldybę & Policiją" (2012 lapkričio 19 d., pirmadienis, 00:24 val.)“Kauno Autobusai” tik rungtynių pabaigoje palaužė „Kauno Savivaldybė & Policija” (2013 balandžio 15 d., pirmadienis, 10:43 val.)SLKALDK Akademija pirmą ketvirtfinalio mačą laimėjo prieš Kauno Savivaldybę ir Policiją (2013 kovo 17 d., sekmadienis, 21:11 val.)Kauno "Autobusai" nepasigailėjo "Kauno savivaldybės & Policijos" (2013 kovo 04 d., pirmadienis, 16:14 val.)Po dramatiškos kovos ir pratęsimo į kitą etapą žengė Kauno Savivaldybė & Policija (2013 balandžio 08 d., pirmadienis, 06:53 val.)"Sporto Manija - Ekodora 30+" pasiekė užtikrintą pergalę prieš BC "Spurtą - Liuksą" (2013 vasario 15 d., penktadienis, 21:01 val.)Negausiai susirinkusių komandų mūšyje pergalę pasiekė "Kauno Savivaldybė & Policija" (2013 sausio 27 d., sekmadienis, 23:03 val.)"Sporto Manija - Ekodora" rimčiau priešinosi "Kauno Autobusams" pusantro kėlinio (2013 vasario 01 d., penktadienis, 22:25 val.)"Makroflex" nepasidavė emocijoms ir įveikė "Kauno savivaldybė & Policija" ekipą (2013 vasario 24 d., sekmadienis, 22:16 val.)