VIČI BANZAI vs SAIKA (66:97)Pavasario "Sportturas" taurė 2012 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 balandžio 18 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Viči Banzai nepasipriešino Saika ekipai

2012 balandžio 18 d., Trečiadienis, 21:53 val., peržiūros: 2098

2012 balandžio 18 dieną, Kauno švaros sporto salėje Pavasario Sport turas taurėje susitiko Viči Banzai (šeimininkai) ir Saika (svečiai). Rungtynes vykusias be didesnės intrigos lengvai laimėjo svečiai rezultatu – 97:66 (26:21, 21:17, 24:9, 26:19).

Rungtynės prasidėjo galingu svečių žaidimu ir atkarpa – 13:0. Pirmuosius taškus šeiminikams pelnė Aidas Veverskis, į tai dar keturiais atsakė Saika ir rezultatas jau tapo – 17:2. Po šešis taškus apsikeitė abi komandos ir tuomet jau kur kas geriau žaisti pradėjo Viči Banzai. Jų spurtas 12:3 ir po pirmojo kėlinio jau vos 5 taškų skirtumas – 21:26.

Antrąjį kėlinį abi komandos pradėjo visiškai lygiai ir keitėsi sėkmingomis atakomis. Sužaidus 3,5 minutės, komandos apsikeitė po 9 taškus. Atkarpą 7:2 laimėjo Saika ir skirtumas šoktelėjo iki dviženklio. Iki ketvirčio pabaigos Viči Banzai skirtumą sugebėjo sumažinti vos tašku ir po dviejų kėlinių – 38:47.

Trečiasis kėlinys šiose rungtynėse išsprendė viską, kai Saika spurtavo 11:2 ir skirtumas pašoko iki 18 taškų. Per kitas 3 minutes komandos pelnė atitinkamai – 5 ir 8 ir rezultatas buvo – 45:66. Iki kėlinio pabaigos situacija nepasikeitė ir po trijų kėlinių – 47:71.

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumų sutvarkymui ir jį nesunkiai laimėję Saikos vyrai, rungtynes laimėjo triuškinančiu rezultatu – 66:97. Viči Banzai tai buvo trečiasis pralaimėjimas iš tiek pat galimų, o Saika kol kas laimėję abu susitikimus.

Po rungtynių nugalėtojų treneris teigė – Jaunystė nugalėjo. Šiaip tikėjomės laimėti lengviau, bet gavosi kaip gavosi. Varžovams paprasčiausiai pritrūko jėgų, apibėgom.

Pralaimėjusių treneris sakė – Jėgos baigės.

Geriausiai nugalėtojų gretose pasirodė – Mantas Valatkevičius (20, 19 naud. bal.), Deividas Valatkevičius (18), Mantas Maslennikovas (13, 21 naud. bal., 7 per. kam.), Tomas Valatkevičius (12), Tautvydas Kunigonis (11), Karolis Butkus (11, 19 naud. bal.) taškų.

Pralaimėjusiems daugiausia taškų pelnė – Aidas Veverskis (29, 36 naud. bal., 14 atk. kam.), Gytis Urbonavičius (15, 12 atk. kam., 6 išpr. pr.), Tadas V.spenderis (13, 14 atk. kam., 5 išpr. pr.) taškų.

Sėkmingai startavę "Viči Banzai" nusileido "Broliams" (2012 balandžio 25 d., trečiadienis, 22:26 val.)Tritaškių lietus trečiajame kėlinyje neišgelbėjo "Saikos" nuo pralaimėjimo "Sporto Fėjai" (2012 gegužės 07 d., pirmadienis, 02:14 val.)"Medaus Pirkliai & Dice" užtikrintai įveikė "Viči Banzai" penketuką (2012 balandžio 14 d., šeštadienis, 20:18 val.)"Saika" šventė dar vieną pergalę (2012 balandžio 20 d., penktadienis, 23:39 val.)Po atkaklios kovos "Saika" įveikė "Kolpingo kolegiją" (2012 balandžio 30 d., pirmadienis, 13:01 val.)"Saika" sutriuškino savo varžovus (2012 balandžio 01 d., sekmadienis, 13:07 val.)"Best 4 You" šventė pergalę išvykoje (2012 balandžio 04 d., trečiadienis, 23:22 val.)