KAUNO STUMBRAS vs VIJORA (55:50)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 vasario 01 d., Penktadienis, 18:30 val. @ Atžalyno vidurinė mokykla, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

Kauno Stumbras antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą

2013 vasario 01 d., Penktadienis, 21:52 val., peržiūros: 3102

2012 – 02 – 01, įmonių lygos rungtynėse, Atžalyno vidurinėje mokykloje susitiko Kauno Stumbras (šeimininkai) ir Vijora (svečiai). Pirmus du ketvirčius geriau atrodžiusi Vijora, antroje pusėje sustojo ir Stumbras tuo pasinaudojęs persvėrė rezultatą savo naudai ir tuomet jį padidinę išsaugojo iki pabaigos ir laimėjo rungtynes rezultatu – 55:50 (11:13, 10:13, 21:15, 13:9).

Rungtynės prasidėjo keturiais iš eilės Stumbro taškais. Į tai tritaškiu atsakė Vytautas Baziulis, o dvitaškį pelnė Povilas Kvederys – 6:3. Dešimt taškų be atsako surinko Vijora ir jie priekyje – 6:13. Kėlinį penkiais taškais užbaigė Stumbras ir po pirmo kėlinio – 11:13.

Dvitaškiu kėlinį pradėjo Vytautas Subačius ir išlygino rezultatą. Tritaškį pataikė Julius Gineika, o keturis taškus savo komandai surinko Vaidas Piešinas ir rezultatas – 17:16. Šešis taškus surinko Vijora, dviem atsakė Stumbras ir svečiai vėl išsiveržė į priekį – 19:22. Dar du taškus pelnė Stumbras, o keturiais atsakė Vijora ir po dviejų kėlinių – 21:26.

Trečią kėlinį dvitaškiu su pražanga pradėjo Mantas Skukauskas, o tuometpo netaiklių Stumbro baudos metimų dar dvitaškį pridėjo ir Julius Gineika ir skirtumas pirmą kartą pasiekė dviženklę ribą – 21:31. Tritaškį pataikė Ramūnas Lenkus, dar vieną pridėjo Povilas Kvederys, o dvitaškį Martynas Dargevičius ir skirtumas vos du taškai – 29:31. Du taškus pelnė Stumbras, penkiais atsakė Vijora ir skirtumas vėl padidėjo iki penkių – 31:36. Septynis taškus surinko Stumbras ir išsiveržė į priekį – 38:36. Iki ketvirčio pabaigos Vijora priartėjo iki vieno taško – 42:41.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo dešimčia taškų, kuriuos pelnė Stumbras – 52:41. Tritaškį smeigė Julius Gineika, tritaškiu atsakė ir Martynas Dargevičius ir skirtumas išliko nepakitęs. Keturis taškus paeiliui surinko Vijora ir sugražino viltį saviems, tačiau Stumbras sužaidė užtikrintai ir nepaleido pergalės iš rankų. Galutinis rungtynių rezultatas – 55:50.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Ramūnas Lenkus sakė – rungtynių pradžia buvo labai sunki, daug metimų iš po krepšio buvo netaiklūs, didelis skaičius klaidų, todėl ir atsilikinėjom. Po pertraukos, jau žaidėme kur kas geriau, plius ir metimai daug geriau krito, tad ir laimėjom šias rungtynes.

Nugalėtojams daugiausia taškų pelnė – Vaidas Piešinas (14, 18 naud. bal., 14 atk. kam., 5 per. kam., 6 išpr. pr.), Martynas Dargevičius (11, 10 naud. bal.), Povilas Kvederys (8, 12 naud. bal.) taškai.

Pralaimėjusių gretose geriausiai pasirodė – Julius Gineika (19, 14 naud. bal., 6 išpr. pr.), Mantas Skukauskas (14, 17 naud. bal., 13 atk. kam., 6 išpr. pr.), Vytautas Baziulis (8) taškai.

"Kauno Stumbras" patyrė pralaimėjimą (2013 vasario 15 d., penktadienis, 20:50 val.)"Kauno stumbras" iškovojo saldžią pergalę (2013 sausio 29 d., antradienis, 00:17 val.)Puikiai startavęs "Kauno Stumbras" parklupdė "Baubilo" penketuką (2012 spalio 26 d., penktadienis, 20:26 val.)"Kauno grūdai" lengvai įveikė "Vijorą" (2012 lapkričio 17 d., šeštadienis, 18:14 val.)''Vijora'' antrą kart įrodė savo pranašumą prieš ''Chemcentro'' ekipą (2013 vasario 09 d., šeštadienis, 19:39 val.)''Kauno Stumbras'' lengvai nugalėjo ''Vijoros'' ekipą (2013 kovo 02 d., šeštadienis, 18:24 val.)"Kauno Stumbras" nepasipriešino "Best 4 You" krepšininkams (2012 lapkričio 04 d., sekmadienis, 18:23 val.)„Kauno energija“ iškovojo nesudėtingą pergalę rungtynėse su Kauno „Stumbro“ ekipa (2012 lapkričio 16 d., penktadienis, 20:29 val.)"ESS Santermita & ĮSP DNC" nesunkiai įveikė "Vijorą" (2012 gruodžio 01 d., šeštadienis, 17:18 val.)"Eoltas" įveikė "Kauno stumbro" ekipą (2013 kovo 08 d., penktadienis, 00:35 val.)