ASS & Endress H vs Omega (71:75)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2016 vasario 28 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Omega palaužė ASS & Endress H penketuką

2016 vasario 28 d., Sekmadienis, 23:56 val., peržiūros: 970

Vasario 28 dieną, sekmadienį, J. Dobkevičiaus progimnazijoje vyko Švyturio – Kauno Įmonių „RIND“ lygos pirmenybės, atsakomasis aštuntfinalio mačas, kuriame susitiko ASS & Endress H ir Omega ekipos. Antrojoje rungtynių pusėje geriau atrodę ir daugiau jėgų išlaikę Omegos krepšininkai šventė pergalę ir patekimą į kitą etapą. Rungtynės baigėsi rezultatu – 71:75.

Rungtynes pradėjo taiklus šeimininkų dvitaškis, ilgai netrukus dar dvitaškį pridėjo A.Šalaševičius. Keturiais taškais atsakė Omegos komandos žaidėjas D.Šliogeris ir rezultatas tapo lygus. Sužaidus pusę kėlinuko rezultatas vis dar buvo lygus – 9:9. Po pramestos A. Sutkaus baudos, S.Butautas pelnė dvitaškį ir išvedė Omega į priekį dviem taškais. Bet į tai greitai tolimu šūviu atsakė pats A.Sutkus ir šeimininkai turėjo minimalų pranašumą. Tačiau geriau sužaidę kėlinuko pabaigą Omegos ekipa po pirmųjų dešimties minučių turėjo dviejų taškų pranašumą – 16:18.

Antrąjį kėlinuką pradėjo G. Prabulio dvitaškis ir rezultatas vėl tapo lygus, pastarasis taipogi surinko dvigubą dublį. Sužaidus šešias kėlinuko minutes rezultatas visdar buvo apyligis. M. Zubavičiaus dar pataikė tolimą šūvį ir išvedė Omegos ekipa į priekį vėl minimaliu skirtumu. Tačiau tai buvo viskas ką svečiai pelnė per antrąjį ketvirtį. ASS & Endress H per likusias keturias minutes spurtavo 17:0 ir prieš ilgąją pertrauką turėjo keturiolikos taškų pranašumą – 47:33.

Po ilgosios pertraukos ASS & Endress H žaidėjas A.Nausėda smeigė dar viena tritaškį ir dar labiau nugramzdino Omegos ekipą – 50:33. Kaip bebūtų svečiai nepasimetė ir turėjo daugiau jėgų, kadangi ASS & Endress H žaidė penkiese. Po truputį atsilikimą mažinusi Omega sužaidus pusę kėlinuko sumažino atsilikimą iki dešimties taškų – 55:45. Šeimininkai buvo priversti prašyti minutės pertraukėlės. Po pertraukėlės vaizdas nepasikeitė, P.Liesis pataikė tritaškį, du taškus pridėjo S.Butautas ir skirtumas sumažėjo iki penkių taškų – 55:50. Dar arčiau svečiams priartėti nebeliko laiko ir po trijų ketvirčių rezultatas buvo – 61:54.

Paskutiniojo ketvirčio pradžioje komandos apsikeitė porą taiklių metimų iš vidutinio nuotolio, tada sekė trijų minučių taškų badas ir likus žaisti penkias minutes skirtumas buvo nepakitęs – 63:56. Omega krepšininkai suprato, kad nebėra kur trauktis ir kad reikia apibėgti varžovus. Surengę įspūdingą spurtą – 0:10 svečiai likus dviem minutėms išsiveržė į priekį rezultatu – 69:71. G.Prabulis išlygino rezultatą – 71:71. Tada S.Butautas pataikė tritaškį ir išvedė Omegos ekipą į priekį trim taškais. ASS & Endress H nepavyko sėkmingai užbaigti paskutiniųjų dviejų atakų, o K. Valiulio taiklus baudos metimas užtvirtino pergalę ir patekimą į kitą etapą. Rungtynės baigėsi rezultatu – 71:75.

Naudingiausi žaidėjai:

ASS & Endress H: Giedrius Prabulis – 25 tšk. (12 atk. kam., 5 rezult. perd.), Audrius Šalaševičius – 14 tšk., Marijus Dimša – 12 tšk. (16 atk. kam.), Almantas Sutkus – 11 tšk. (8 išpr. praž.)

Omega: Povilas Liesis – 22 tšk., Stepas Butautas – 14 tšk., Matas Sodonis – 14 tšk.

„Omegos“ penketukas nepaliko vilčių „ASS & Endress H“ komandai (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 20:11 val.)Antroje rungtynių pusėje „ASS & Endress H“ įveikė „Enersteną“ (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 19:37 val.)„Lemora“ po permainingos kovos palaužė „ASS & ENDRESS H“ ekipą. (2015 lapkričio 13 d., penktadienis, 23:13 val.)„Hidraulinių Sistemų“ penketukas tiesiog nušlavė „ASS & Endress H“ krepšininkus (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 22:28 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių stipresni buvo „ASS & Endress H“ krepšininkai (2015 spalio 18 d., sekmadienis, 20:41 val.)Detas ‒ Hoptrans & BRGroup lengvai nugalėjo ASS & Endress H (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 23:08 val.)„Elmova“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „ASS & Endress H“ komandos pranašumą (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 22:08 val.)„Omega“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Best 4 You“ krepšininkus (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 21:26 val.)Trečią kėlinį galingai sužaidusi „Vilmista“ įveikė „ASS & Endress H“ (2015 spalio 27 d., antradienis, 22:53 val.)Pirmajame kėlinyje atitrūkę „ASS & Endress H“ nugalėjo „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ ekipą (2016 vasario 15 d., pirmadienis, 22:13 val.)