KK „Kauno partizanai“ vs Elektromontuotojas (54:65)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2016 kovo 07 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Elektromontuotojas“ pasiekė pergalę, tačiau kovą dėl medalių tęsia KK „Kauno partizanai“

2016 kovo 08 d., Antradienis, 01:26 val., peržiūros: 1440

Pirmadienį, kovo 7 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „C“ lygos, Didžiosios taurės šešioliktfinalis tarp vietos KK „Kauno partizanų“ bei svečių „Elektromontuotojo“ ekipų. Pirmasis šių komandų tarpusavio mačas pasibaigė KK „Kauno partizanų“ pergale 14-os taškų skirtumu. Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo svečių ekipa, kadangi jiems šiandien žūtbūt reikėjo pergalės bent jau 15-os taškų skirtumu, norint žengti į kitą etapą. Po pirmosios rungtynių pusės svečių ekipos pranašumas siekė 10 taškų, tačiau trečiąjį kėlinį kur kas sėkmingiau sužaidė šeimininkai bei sumažino atsilikimą iki trijų taškų. Visgi, ketvirtajame kėlinyje KK „Kauno partizanai“ atrodė kiek geriau bei kovojo lygiai su savo varžovais, tačiau vos neprisižaidė, kuomet leido „Elektromontuotojo“ ekipai vėl pasiekti dviženklį pranašumą. Visgi, sėkmė nusišypsojo aikštelės šeimininkams, kurie nors ir pralaimėjo šiandien, tačiau pateko į aštuntfinalį.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo gan apylygiu komandų žaidimu, tačiau vėliau svečiai pelnė septynis taškus paeiliui bei įgavo tokį patį pranašumą. Visgi, kėlinuko pabaigoje kiek geriau pasisekė šeimininkams, kurie šiek tiek apkarpė deficitą ir po pirmojo ketvirčio turėjo keturių taškų deficitą – 12:16. Antrasis kėlinukas rezultatyvumu nespindėjo. Kėlinukas vėl prasidėjo gan apylygiu komandų žaidimu ir po kelių sėkmingų atakų komandas vis dar skyrė tie patys keturi taškai. Tačiau tuomet „Elektromontuotojo“ ekipa spurtavo 10:0 ir įgijo jau 14-os taškų pranašumą, likus žaisti tris su puse minutės iki antrojo kėlinio pabaigos. Visgi, tuomet sekė dvi minutės taškų bado, kol galiausiai tą badą nutraukė šeimininkų ekipa ir pelnė keturis taškus paeiliui, bet tai ir buvo paskutiniai taškai šiame ketvirtyje, o po pirmosios rungtynių pusės rezultatas buvo 20:30.

Trečiąjį kėlinuką kiek sėkmingiau pradėjo KK „Kauno partizanai“ ekipa, kuri pelnė penkis taškus paeiliui. Vėliau komandos žaidė gan apylygiai, tačiau mažu žingsneliu priekyje buvo svečių ekipa, kuri po truputį vis didino savo pranašumą, kol galiausiai vėl pasiekė dviženklę ribą. Tuomet dar penkis taškus be atsako pelnė šeimininkai, o į tai „Elektromontuotojas“ atsakė taikliu dvitaškiu. Visgi, kėlinuko pabaigoje dar keturis taškus be atsako pelnė šeimininkai ir po trijų kėlinukų komandas tebeskyrė vos trys taškai – 38:41. Lemiamą ketvirtį kiek sėkmingiau pradėjo svečiai ir padidino pranašumą iki šešių taškų. Bet netrukus 8:0 atkarpą laimėjo KK „Kauno partizanai“ ekipa ir įgijo šiokį tokį pranašumą. Vėliau komandos žaidė apylygiai ir likus žaisti dvi su puse minutės, šeimininkai turėjo dviejų taškų pranašumą. Tačiau tuomet „Elektromontuotojo“ ekipa prisiminė, jog norint žengti į kitą etapą, reikalinga pergalė bent 15-os taškų skirtumu ir jie pradėjo tai įgyvendinti. Jie spurtavo 13:0 ir likus žaisti 11 sekundžių, turėjo 11 taškų pranašumą. Tuomet du baudos metimus sumetė E.Bliudžius iš šeimininkų ekipos, bet kitoje aikštelės pusėje taiklų tritaškį smeigė D.Znutas ir komandas skyrė jau 12 taškų. Visgi, laiko jau buvo likę per mažai, tad KK „Kauno partizanai“ ekipa išvengė fiasko ir nors pralaimėjo rungtynes, tačiau žengė į aštuntfinalį. Galutinis rungtynių rezultatas 54:65.

E.Zaurys (KK „Kauno partizanai“):
„Džiaugiamės pergale. Rungtynių pabaigoje pasisekė. Prisižaidėm. Galėjo būti ir blogiau, bet šįkart fortūna buvo mūsų pusėje“.

KK „Kauno partizanai“: Donatas Petrauskas – 29 tšk. (9 išpr. praž.), Paulius Irtmonas – 11 tšk. (7 rezult. perd.), Ernestas Bliudžius – 8 tšk.

Elektromontuotojas: Dovydas Znutas – 19 tšk., Vilius Sutkus – 12 tšk. (5 rezult. perd.), Paulius Malinauskas – 10 tšk.

„Elektromontuotojas“ įrodė pranašumą prieš „Kauno partizanus“ (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 22:21 val.)„Kaišiadorys“ pasiekė nelengvą pergalę prieš KK „Kauno partizanus“ (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 23:19 val.)„Elektromontuotojas“ po pertraukos neprilygo „Akademijai“ (2016 sausio 04 d., pirmadienis, 23:45 val.)„Elektromontuotojas“ paskutinėmis rungtynių sekundėmis palaužė „Straight“ (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 21:48 val.)„Elektromontuotojas“ pasiekė sudėtingą pergalę (2015 gruodžio 02 d., trečiadienis, 21:55 val.)„Elektromontuotojas“ buvo per kietas riešutas BC „Straight“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 23:17 val.)„Elektromontuotojas“ nesunkiai įveikė „LejuoTransą“ (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 20:46 val.)„R2P Sport – S/M“ po ilgosios pertraukos sutriuškino KK „Kauno partizanus“ (2016 balandžio 04 d., pirmadienis, 23:17 val.)BC „BOOM“ be didesnio vargo susitvarkė su KK „Kauno partizanais“ (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 20:42 val.)„Elektromontuotojas“ ketvirtame kėlinyje privertė pasiduoti „Spartą“ (2015 gruodžio 09 d., trečiadienis, 21:04 val.)