Kauno NTI-PN vs Šilainiai (73:72)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 22 d., Pirmadienis, 18:50 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

A. Atkočaičio tritaškis paskutinėmis rungtynių akimirkomis atnešė „Kauno NTI-PN“ pergalę prieš „Šilainius“

2016 vasario 22 d., Pirmadienis, 20:46 val., peržiūros: 1247

Vasario 22 dieną, Kauno NTI sporto salėje buvo sužaistos C lygos, Mažosios taurės N pogrupio rungtynės tarp „Kauno NTI-PN“ ir svečių „Šilainių“. Šis susitikimas buvo labai svarbus abiems ekipoms kovojant dėl trečiosios vietos grupėje. Pirmąjį šių komandų susitikimą rezultatu 57:44 buvo laimėję aikštelės šeimininkai.

Pirmajame ketvirtyje devyni „Šilainių“ krepšininko H. Paulausko taškai leido svečiams pirmauti 7:15. Tačiau, vedini puikiai pirmajame kėlinuke sužaidusio R. Imbraso, „Kauno NTI-PN“ krepšininkai neleido svečiams tolėliau atitrūkti ir pralaimėjo pirmąjį kėlinuką 17:22.

Įpusėjus antrajam ketvirčiui ir toliau pakiliai žaidusio R. Imbraso dėka aikštelės šeimininkai persverė rezultatą savo komandos naudai 32:29. Visgi, svečių ekipos žaidėjas H.Paulauskas tapo puikia atsvara sėkmingam šeimininkų aukštaūgio žaidimui ir daugiausia šio žaidėjo pastangų dėka „Šilainiai“ įpusėjus susitikimui pirmavo 36:39.

Ir toliau aikštelėje vyko atkakli kova ir įpusėjus trečiajam ketvirčiui minimalia persvara 44:45 pirmavo svečiai, kuriems kėlinuko pabaigoje pavyko surengti spurtą 0:8 ir po M. Karausko dvitaškio paskutinėmis kėlinuko sekundėmis pirmauti 48:57.

Sužaidus kelias minutes ketvirtajame kėlinuke „Šilainiai“ pirmavo dviženkle persvara 52:62. Tačiau taiklių tolimų metimų dėka „Kauno NTI-PN“ ne tik prisivijo varžovus, bet ir persverė rezultatą 67:66. Likus žaisti septynias sekundes ir rezultatui esant lygiam, „Šilainių“ ekipos žaidėjas V.Kapočius įmetė dvitaškį metimą, po kurio svečiai pirmavo 70:72. Tačiau tada kamuolį į savo rankas pasiėmė šeimininkų ekipos žaidėjas A.Atkočaitis, kuris šaltakraujiškai paskutinėmis rungtynių akimirkomis įmetė tolimą metimą, taip persverdamas rungtynių rezultatą 73:72 „Kauno NTI-PN“ ekipos naudai. Per likusias dvi sekundes „Šilainiai“ sugebėjo išmesti tritaškį metimą, tačiau V.Kapočius buvo netikslus. „Kauno NTI-PN“ iškovojo dramatišką pergalę rezultatu 73:72, kuri leido turnyrinėje lentelėje pralenkti šios dienos varžovus ir užimti trečiąją vietą grupėje.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Kauno NTI-PN: Rokas Imbrasas – 23 tšk. (9 išpr. praž.), Almantas Atkočaitis – 18 tšk. (5 rezult. perd.), Eduardas Mačiulis – 11 tšk. (6 išpr. praž.)

Šilainiai: Henrikas Paulauskas – 25 tšk. (7 rezult. perd., 9 išpr. praž.), Mantas Karauskas – 19 tšk. (5 išpr. praž.), Vitoldas Kapočius – 7 tšk.

A.Atkočaičio tritaškis ištraukė pergalę „Kauno NTI-PN“ ekipai (2015 gruodžio 12 d., šeštadienis, 16:53 val.)Dramatiškoje kovoje „Kauno NTI-PN“ iškovojo pergalę prieš „Kauno SRC-2“ ekipą (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 21:53 val.)Visas rungtynes pirmavę KK „13“ nugalėjo „Šilainius“ (2015 gruodžio 11 d., penktadienis, 23:53 val.)„Kauno NTI-PN“ iškovojo pergalę prieš keturis likusius „Savus“ (2016 vasario 18 d., ketvirtadienis, 09:37 val.)„KK 13“ rungtynių pabaigoje palaužė „NTI-PN“ krepšininkus (2016 vasario 03 d., trečiadienis, 22:11 val.)Rungtynių pabaigoje „Elektromontuotojas“ įveikė „Šilainius“ (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 21:04 val.)E.Mačiulis neišgelbėjo Kauno „NTI-PN“, kuri pralaimėjo „Lejuotransai“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 23:48 val.)Didelį rungtynių tempą demonstravę „LejuoTransa“ krepšininkai įveikė „Šilainius“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 22:28 val.)„Šilainiai“ rungtynių pabaigoje susitvarkė su „Kauno SRC-2“ ekipa (2015 gruodžio 17 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)Ketvirtame kėlinyje atsigavę „NTI ‒ PN“ privertė pasiduoti „Savi“ ekipą. (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 20:15 val.)