UNO vs VU Kauno fakultetas (75:74)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 lapkričio 08 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

2 lygoje ‒ „UNO“ išplėšė pergalę prieš „VU Kauno fakultetą“

2023 lapkričio 08 d., Trečiadienis, 22:01 val., peržiūros: 273

Trečiadienį, lapkričio 8 dieną, Kauno Švaros sporto salėje vyko II lygos susitikimas tarp „UNO“ ir „VU Kauno fakultetas“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje „VU Kauno fakultetas“ aktyviai spaudė savo varžovus ir greit susirinko komandines pražangas. Tuo naudojosi „UNO“ ir dažnai stodavo prie baudų metimų linijos, bet gan prastai išnaudojo progas, kas leido susikrauti vos vieno taško pranašumą 20:19.

Antrasis kėlinys prasidėjo su labai daug klaidų, bet į galą kėlinio įsivažiavo „VU Kauno fakultetas“ ir spėjo įgyti dviženklę taškų persvarą. Jos išlaikyti nepavyko, bet vis tiek solidžiu skirtumu pirmavo „VU Kauno fakultetas“ rezultatu 41:32.

Antroje pusėje pamatėme, kad „UNO“ pasiduoti nežada ir per tris minutes panaikino visą deficitą ir rezultatas vėl tapo lygus. Atrodė, kad iniciatyvą varžybose perėmė „UNO“ ir prieš lemiamą ketvirtį pirmavo jie rezultatu 51:48.

Paskutiniame kėlinyje komandos žaidė iki paskutinės sekundės, kad išsiaiškintu, kuri šiandien yra geresnė. Vis gi, geriau pabaigą sužaidė „UNO“ ir išplėšė pergalę rezultatu 75:74.

Paskutinėmis minutėmis pergalę iškovojo „VU Kauno fakultetas“. (2024 vasario 18 d., sekmadienis, 19:40 val.)„Lankstukas“ po pratęsimo palaužė „VU Kauno fakultetą“ (2024 sausio 16 d., antradienis, 23:08 val.)„Žalgiris“ turėjo pripažinti „VU Kauno fakulteto“ pranašumą (2024 sausio 22 d., pirmadienis, 21:28 val.)Dominavęs R. Gudynas atvedė „UNO“ į pergalę prieš „Kautech ‒ 2“ (2024 vasario 18 d., sekmadienis, 20:24 val.)M. Namikas atvedė MB „TR Project“ į pergalę prieš „UNO“ (2024 vasario 05 d., pirmadienis, 22:10 val.)Išlaikė pranašumą „UNO ir pavogė pergalę iš „Pikenpoko“ (2023 gruodžio 06 d., trečiadienis, 22:41 val.)„Mens Square Barbers“ po permainingos kovos įveikė „VU Kauno fakultetas“ jaunimą (2024 vasario 06 d., antradienis, 20:19 val.)„UNO“ atlošė dviženklį deficitą, tačiau krito prieš „Sparta“ ekipą (2024 vasario 01 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)KM „Žalgiris“-2 po pratęsimo įveikė VU Kauno fakulteto komandą (2023 lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 10:30 val.)Iš didelio minuso išlipę „Arko“ ‒ sutriuškino „VU Kauno fakultetas“ jaunimą (2023 gruodžio 13 d., trečiadienis, 22:00 val.)