Kesko Senukai vs Alaina & Limobus (53:62)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 28 d., Penktadienis, 20:15 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

„Alaina & Limobus“ įveikė „Kesko Senukus“

2016 spalio 28 d., Penktadienis, 22:15 val., peržiūros: 1057

Spalio 28 dieną „KTU“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Kesko Senukai“ priemė svečius „Alaina & Limobus“ komandą. Jai šios rungtynės buvo pirmos, o „Kesko Senukai“ buvo iškovoję vieną pergalę.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai. Sužaidus keturias minutes vieno taško persvarą turėjo „Kesko Senukai“ (5:4). Septintą minutę priekyje vis dar buvo „Kesko Senukai“ (13:9). Spurtą surengę „Alaina & Limobus“ pelnė devynis taškus be atsako, po kurių svečiai buvo priekyje 13:18. Kėlinio pabaigoje „Alaina & Limobus“ išsaugojo įgytą pranašumą.

Pirmomis antro kėlinio minutėmis komandos keitėsi taikliais metimais. Sužaidus tris minutes komandas vis dar skyrė keturi taškai (20:24). Dar vieną spurtą netrukus pradėjo „Alaina & Limobus“, kurie pelnė šešis taškus be atsako (20:30). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė nerezultatyviai, o įpusėjus rungtynėms komandas skyrė aštuoni taškai (24:32).

Trečio kėlinio pradžioje penkis taškus be atsako pelnė „Kesko Senukai“ (29:32). Netrukus persvara pradėjo didėti svečių naudai. Sužaidus keturias minutes komandas skyrė 11 taškų (31:42). Trečio ketvirčio antroje pusėje komandos žaidė apylygiai, nerezultatyviai. Sužaidus 30 minučių komandas skyrė 10 taškų (39:49).

Ketvirto kėlinio pradžioje penkis taškus be atsako pelnė „Alaina & Limobus“ (39:54). Netrukus pirmus taškus pelnė ir „Kesko Senukai“ (42:54). Ketvirtą minutę „Kesko Senukai“ sumažino varžovų persvarą iki devynių taškų (47:56), o minutės pertraukėlės paprašė „Alaina & Limobus“. Po jos taškus pelnė „Alaina & Limobus“ (47:58). Antroje kėlinio pusėje „Kesko Senukai“ nesugebėjo pasivyti varžovų ir atkūrti intrigos. Rungtynės baigėsi rezultatu 53:62.

„Alaina & Limobus“ komandos treneris V.Čypas: „Pergalę lėmė akyse buvusi ugnelė, kuri sakė padarysiu bet ką, bet noriu laimėti ir pasiaukojanti gynyba. Nelabai puolimas šiandien sekėsi, bet kovingumas lėmė, kad laimėjome penktadienio proga.“

Kesko Senukai: Lukas Kandratavičius – 9 tšk., Andrius Zareckis – 9 tšk., Simanas Karalius – 8 tšk.

Alaina & Limobus: Vytautas Čypas – 26 tšk. (7 išpr. praž.), Julius Povilaitis – 11 tšk. (12 atk. kam., 6 išpr. praž.), Tomas Andrijonas – 8 tšk.

Ketvirtajame kėlinyje atsigavusi „Lemora“, įveikė „Kesko Senukus“ (2016 lapkričio 26 d., šeštadienis, 11:43 val.)„Rapala“ nugalėjo „Kesko Senukai“ ekipą (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 22:44 val.)„Bitdefender ‒ Altacom“ parklupdė „Kesko Senukų“ ekipą (2016 spalio 31 d., pirmadienis, 22:33 val.)Sėkmingiau antrą pusę sužaidusi „Alaina & Limobus“ įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 21:05 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Kesko Senukai“ (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 21:42 val.)„Omega“ tik po pratęsimo palaužė „Alaina & Limobus“ krepšininkus (2017 sausio 02 d., pirmadienis, 23:43 val.)Galingai sužaistas trečiasis kėlinukas „Hidraulinėms sistemoms“ garantavo pergalę prieš „Kesko Senukus“ (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:32 val.)„Celsis“ tik rungtynių pabaigoje įrodė savo pranašumą prieš „Kesko Senukų“ komandą (2017 sausio 17 d., antradienis, 22:54 val.)„Lemora“ nesunkiai įveikė „Alaina & Limobus“ ekipą. (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 23:58 val.)„KTU“ turėjo vargo prieš „Alaina & Limobus“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 23:29 val.)