RYTERNA vs CHEMCENTRAS (69:50)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 lapkričio 08 d., Ketvirtadienis, 17:45 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

''Ryterna'' nugalėjo ''Chemcentras" ekipą

2012 lapkričio 08 d., Ketvirtadienis, 22:14 val., peržiūros: 1861

Ketvirtadienį (11.08), Kauno Santaros gimnazijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos „Sporto Fėjos“ rungtynės, kuriose susitiko „Ryterna“ (šeimininkai) ir „Chemcentras“ (svečiai). Pirmoje rungtynių pusėje abi komandos žaidė taškas į tašką, tačiau ketvirtame ketvirtyje pradėjo ryškėti "Ryternos" pranašumas prieš varžovus. Šeimininkai išlaikė dviženklį pranašumą iki rungtynių pabaigos ir šventė pergalę rezultatu – 69:50.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo "Ryterna" , kuri įgijo 6 taškų pranašumą ( 2:8). Švečiams pavyko spurtuoti ir apmažinti skirtumą iki minimumo ( 9:10). Likus žaisti , kiek mažiau nei tris minutes du aštrius prasiveržimus atlikęs Darius Karosas atstatė 4 taškų pranašumą. Aikštelės šeimininkams prieš antrajį kėlinuką pavyko išlaikyti 4 taškų pranašumą.Rezultatas – 15:11.

Antrasis ketvirtis daug kuom nesiskyrė nuo pirmojo.Visą kėliny vyko Įtemtos rungtynės , komandos žaidė taškas y tašką , nei vienai komandoi nepavyko atitrūkti y priekį , tik kėlinio galą geriau sužaidę svečiai sumažino skirtumą iki 3 taškų.Rezultatas prieš ilgają pertrauką – 28:25.

Pirmas dvi trečio ketvirčio minutes komandos taškų nepelnė. Trečią minutę pirmą tašką kėlinyje pelnė Mindaugas Gilius . Penktą minutę "Chemcentrui" pavyko sumažinti varžovų persvarą iki trijų taškų (38:35). Įpusėjus kėliniui dar vienos minutės pertraukėlės prireikė "Chemcentrui". Devintą minutę svečiai sumažino varžovų persvarą iki trijų taškų. Per likusį laiką rezultatas nepakito ir trečiasis kėlinys baigėsi 42:39 šeimininkų naudai.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje svečių krepšininkai sužaidė sausą atkarpą 6:0 , tačiau netrukus šeimininkai surengė spurtą, tik šį kartą 15:0. Toliau svečiai dar pelnė du taškus, tačiau po to sekė keturi iš eilės "Ryternos" taškai, suteikę jiems 14 taškų persvarą. Vėliau žaidimas klostėsi šeimininkų naudai, komandos viena po kitos keitėsi rezulatyviomis atakomis iki tol, kol šeimininkai pelnė penkis taškus iš eilės ir įgijo devyniolikos taškų pranašumą. Iki ketvirtojo kėlinuko pabaigos svečių žaidėjams nepavyko aptirpdyti atsilikimo ir susitikimą rezultatu 69:50 laimėjo ''Ryternos'' ekipa.

Po rungtynių "Ryternos" treneris Gintaras Kamarauskas teigė , jog geriau sužaista antra varžybų pusė lėmė pergalę , varžovai pavargo , surengėm nemažai greitų atakų kurios buvo tikslios , pasisekė pataikyti kelis svarbius tritaškius , tas ir garantavo šiandien mūsų pergalę.

"Chemcentro" treneris Tomas Jonkus teigė , kad komanda padarė daug grubių klaidų , rungtyniu gale ''prasileidom'' kelis tritaškius , priešininkai pasinaudojo mūsų klaidomis ir pavertė jas y greitas atakas , bet stengiamės tobulėti ir stengsimės kitas geriau pasirodyti.

''Ryterna'' : Mindaugas Gilius 21 tšk. , Gintaras Rinkevičius 16 tšk. (14 atk. kam.) , Nerijus Zikas 14 tšk.

''Chemcentras" Mindaugas Montvydas 13 tšk. , Justas Eitmanavičius 11 tšk. , Alvydas Murauskas 10 tšk.

''Dentist Team'' sutriuškino ''Chemcentras'' ekipą (2012 gruodžio 17 d., pirmadienis, 14:30 val.)''Ryterna'' po atkaklios kovos nugalėjo ''Dentist Team'' ekipą (2012 lapkričio 29 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)''Kauno orouostas & Lana Lecta'' lengvai nugalėjo ''Chemcentras'' ekipą (2012 lapkričio 18 d., sekmadienis, 23:55 val.)''Ryterna'' užtikrintai nugalėjo ''Eolto'' ekipą ir keliauja į pusfinalį (2013 balandžio 11 d., ketvirtadienis, 20:35 val.)''Vijora'' antrą kart įrodė savo pranašumą prieš ''Chemcentro'' ekipą (2013 vasario 09 d., šeštadienis, 19:39 val.)''Ryterna'' po atkaklios kovos nugalėjo ''Lietuvos Geležinkelius'' (2013 vasario 08 d., penktadienis, 01:18 val.)''IT - Taškas.lt'' po įnirtingos kovos nugalėjo ''Ryternos'' ekipą (2013 sausio 18 d., penktadienis, 03:22 val.)''Ryterna'' išlygino serijos rezultatą (2013 balandžio 22 d., pirmadienis, 23:36 val.)Puikiai antroje rungtynių pusėje žaidusi ''Ryterna'' palaužė ''Kauno Energiją'' (2013 sausio 31 d., ketvirtadienis, 20:04 val.)"Best 4 You" nugalėjo "Chemcentrą" (2013 sausio 27 d., sekmadienis, 22:41 val.)