BC „Gazuotas pienas“ vs Huawei (70:76)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 kovo 17 d., Penktadienis, 19:55 val. @ Dainavos progimnazija, Partizanų g. 118, Kaunas, LT-50342

„Huawei“ ekipos patekimą į B lygos ketvirtfinalį vainikavo P. Balčiūno galingas dėjimas rungtynių pabaigoje

2017 kovo 17 d., Penktadienis, 21:49 val., peržiūros: 872

Kovo 17 – ąją, penktadienį, įvyko „ALT reklama“ B lygos antrosios aštuntfinalio varžybos tarp aikštelės šeimininkų BC „Gazuotas pienas“ ir svečių „Huawei“ ekipų. Pirmosiose rungtynėse po atkaklios ir kietos kovos pergalę šventė „Huawei“ krepšininkai, kurie serijoje iki dviejų pergalių pirmavo 0:1.

Rungtynių pradžioje „Huawei“ iškart įsiveržė į priekį ir po Ž. Jašino metimo kėlinuko viduryje pirmavo 5:11. Ir toliau rungtynes kontroliavę svečiai dar labiau padidino savo persvarą iki 11:19. Visgi, kėlinuko pabaigoje BC „Gazuotas pienas“ šiek tiek sumažino varžovų pranašumą 15:21.

Antrojo kėlinuko pradžioje svečių duetas P.Balčiūnas ir Ž.Jašinas vertė vieną metimą po kito ir „Huawei“ nutolo 17:35. Tačiau kėlinuko pabaigoje svečių puolimas šiek tiek užstrigo, o aikštelės šeimininkai šiek tiek priartėjo. Įpusėjus rungtynėms rezultatas buvo 27:40.

Trečiojo ketvirčio pradžioje A. Borodino ir K. Kokoškos tritaškiai grąžino BC „Gazuotą pieną“ į rungtynes. Po šių krepšininkų metimų šeimininkai priartėjo iki 38:44. Ir nors labai greitai „Huawei“ krepšininkams pavyko atsatyti dviženklį pranašumą 40:51, tačiau tris tritaškius smeigė K.Kokoška, kėlinuko pabaigoje tritaškį pridėjo M.Stankevičius ir BC „Gazuotas pienas“ priartėjo 54:57.

Ketvirtas kėlinukas prasidėjo dviem tolimais K. Kokoškos metimais, persvėrusiais rungtynių svarstykles aikštelės šeimininkų naudai 60:57. Visgi, „Huawei“ susiėmė ir po K. Jankaičio tritaškio pirmavo 66:71. Bet P.Mykolaitis atsakė tuo pačiu ir BC „Gazuotas pienas“ priartėjo 70:71. Visgi, daugiau šeimininkai nepelnė nei vieno taško, o rungtynes užbaigė įspūdingas P. Balčiūno dėjimas po perimto kamuolio, užtvirtinęs „Huawei“ ekipos pergalę. Galutinis runmgtynių rezultatas 70:76 (15:21, 12:19, 27:17, 16:19).

BC „Gazuotas pienas“: Karolis Kokoška – 32 tšk. (6 išpr. praž.), Pijus Mykolaitis – 15 tšk. (5 išpr. praž.), Aidas Borodinas – 10 tšk.

Huawei: Povilas Balčiūnas – 31 tšk. (11 atk. kam.), Žymantas Jašinas – 24 tšk., Klaidas Jankaitis – 13 tšk. (9 rezult. perd.)

Visas rungtynes pirmavę „Dumblas“ vos nepralošė rungtynių pabaigoje (2017 vasario 03 d., penktadienis, 23:15 val.)„Huawei“ privertė antrą kartą iš eilės pralaimėti „Bangos“ krepšininkus (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 23:47 val.)„Huawei“ peržengė SK „Neveronių“ barjerą (2017 balandžio 13 d., ketvirtadienis, 23:16 val.)„Banga“ įveikė „Huawei“ ekipą ir iškovojo B lygos bronzos medalius (2017 gegužės 20 d., šeštadienis, 19:52 val.)„Huawei“ iškovojo pergalę rungtynėse prieš LSK „Technoeros“ krepšininkus (2017 sausio 04 d., trečiadienis, 22:11 val.)„Huawei“ pervažiavo savo varžovus (2016 spalio 25 d., antradienis, 00:26 val.)„Dumblas“ neprilygo K. Kokoškos vedamai BC „Gazuoto pieno“ komandai (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 15:46 val.)„Huawei“ išsivežė pergalę iš „Kauno NTI-PN“ tvirtovės (2017 vasario 23 d., ketvirtadienis, 20:47 val.)„Huawei“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Kauno NTI-PN“ (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 23:23 val.)„Huawei“ užtikrintai įveikė SK „Neveronys“ (2017 kovo 30 d., ketvirtadienis, 21:46 val.)