BK Centre ‒ 2 vs Šešių sūrių (48:82)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 balandžio 02 d., Sekmadienis, 13:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Šešių sūrių“ ekipa pergale startavo Pavasario „Sportturo“ taurės varžybose

2017 balandžio 02 d., Sekmadienis, 15:07 val., peržiūros: 1029

Sekmadienį, balandžio 2 dieną, Kauno kolegijos mažojoje salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko BK „Centre – 2“ ir „Šešių sūrių“ ekipos.

Rungtynės prasidėjo lygia kova ir įpusėjus kėlinukui po A.Zelinskiy metimo rezultatas buvo 11:12 „Šešių sūrių“ ekipos naudai. Visgi, kėlinuko antroje pusėje, daugiausia A. Dabožinsko ir V. Ramono metimų dėka, svečiai spurtavo 0:13, o kėlinuką užbaigė taiklus tritaškis A.Zelinskiy metimas paskutinę ketvirčio sekundę, po kurio rezultatas buvo 14:25.

Antrajame kėlinuke BK „Centre – 2“ ekipa stengėsi neleisti dar labiau pabėgti „Šešių sūrių“ krepšininkams ir po N.Malahov metimo atsilikinėjo 23:34. Vienuolikos taškų skirtumas išliko iki pat kėlinuko pabaigos, po kurio svečiai pirmavo 28:39.

Trečiajame kėlinuke „Šešių sūrių“ ekipa spurtavo ir po taiklaus E. Jakavičiaus metimo su varžovo pražanga bei taiklaus baudos metimo svečiai jau buvo priekyje 36:57. Kėlinuko pabaigoje taiklus R. Šipilos tritaškis ir V. Ramono baudos metimai dar labiau padidino svečių persvarą 38:64.

Ketvirtasis kėlinukas jau tebuvo formalumas, o „Šešių sūrių“ ekipa ir toliau didino savo persvarą. Puikiai šiame kėlinuke sužaidė R.Šipila, tritaškį iš maždaug 8 metrų pataikė T.Cylikas ir „Šešių sūrių“ krepšininkai į savo sąskaitą įsirašė pirmąją pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 48:82 (14:25, 14:14, 10:25, 10:18).

BK Centre ‒ 2: Alexander Zelinskiy – 11 tšk., Nikita Malahov – 9 tšk., Edgaras Beržinskas – 8 tšk.

Šešių sūrių: Rokas Šipila – 20 tšk., Aurimas Dabožinskas – 19 tšk. (9 rezult. perd.), Vilius Ramonas – 18 tšk. (13 atk. kam.), Edgaras Jakavičius – 11 tšk. (6 išpr. praž.)

„Šešių sūrių“ ekipa žengia į Pavasario „Sportturo“ Didžiosios taurės finalą (2017 gegužės 08 d., pirmadienis, 22:29 val.)„Šešių sūrių“ krepšininkai po ilgosios pertraukos susitvarkė su „VU KHF“ (2017 balandžio 05 d., trečiadienis, 23:24 val.)„Šešių sūrių“ krepšininkai tik ketvirtame kėlinuke susitvarkė su „Resmila.lt“ (2017 balandžio 25 d., antradienis, 00:08 val.)„Šešių sūrių“ krepšininkai be vargo sutriuškino „Vilkus“ (2017 balandžio 13 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)Pavasario „Sportturo“ Didžiosios taurės finale „Old S/M“ palaužė „Šešių sūrių“ komandą (2017 gegužės 14 d., sekmadienis, 23:14 val.)„Vilkai“ pasiekė nelengvą pergalę prieš „BK Centre ‒ 2“ (2017 balandžio 11 d., antradienis, 22:13 val.)