„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

KKL II lygos reitingas (IV)2023 lapkričio 27 d., Pirmadienis, 23:14 val.; peržiūros: 712

NaujienaKomentarai

KKL POWER RANKINGS: KAUTECH-2, SKROBLŲ ALĖJA, ARKO IŠLIEKA NEPRALAIMĖJĘ.
UNO ir KM Žalgiris-2 yra sužaidusios mažiausiai rungtynių lygoje ir turės labai įtemptą gruodį. Jei UNO dar lapkritį turės back to back mačus, tai Žalgiris gruodį ant parketo begs penkis kartus, tiek kiek yra sužaidusios komandos, kurios lyderiauja pagal sužaistų rungtynių skaičių. Joms liko viso labo po tris mačus pirmajame reguliariojo sezono etape ir vis ryškiau ima žibėti antrojo etapo kontūrai.
Žinant, kad šiemet bus dvi elito grupės, visdar pirmosios pergalės ieškančios Teltonika, VU KHF ir KM Žalgiris-2, jau gali žvilgčioti į “F”pogrupį, kuriame kausis silpniausios II lygos ekipos. KAUTECH-2, SKROBLŲ ALĖJA ir ARKO žengia be pralaimėjimų ir kol kas atrodo, kaip rimčiausios II lygos ekipos šiame sezone.

PLIUS-MINUS SAVAITĖS ŽAIDĖJAI
LAIMIS STALIŪNAS -65 (ŽAL)
NERIJUS PETRAUSKAS +53 (KAU)

1. SKROBLŲ ALĖJA (4-0)
Nojus Genys (20 PTS, 12 REB, 12 AST vs BC Rhino) vis labiau įsitvirtina Skroblų gretose. Galbūt šis „scoreris“ ir yra tai, ko trūksta Skroblams iki medalio. Visgi, jau ne kartą matėme įspūdingus Skroblus reguliariojo sezono metu, tačiau atėjus atkrintamosioms, šis galingas medis, visiškai netikėtai ima lūžinėti. Situacija vėl nuteikia optimistiškai, tačiau liūliuoti ant laurų neverta.

2. KAUTECH-2 (3-0)
Kautech-2 pernai rungtyniavo II lygos TOP8 etape, ten pralaimėjo, tačiau iškovojo II diviziono auksą (formaliai 5 stipriausia II lygos komanda). Šiemet, susilpnėjusioje II lygoje, Kautech-2 viena geriausių komandų ir tą rodo per pirmuosius tris turus nepatyrusi nei vieno pralaimėjimo. Darius Kaluževičius vertas atskiro paminėjimo per du žaistus mačus fiksuojantis 12,5 rezultatyvaus perdavimo vidurkį.

3. ARKO (3-0)
ARKO iš pradžių nugalėjo nepralaimėjusį MB TR Project, o vėliau gana lengvai sutvarkė veteranų kupiną UNO. Klaidas Pilkis demonstruoja puikią formą rinkdamas po 27,7 naudingumo balo, tiesa sužaidė labai prastą mačą su MBTR (10 PTS, 4/12 metimų, 9 Eff). Apskritai, Arko sunkiai renka savo geriausią penketą, tačiau kol kas to ir nereikia, pergalėms pakanka ir ribotų rotacijų.

4. MB TR PROJECT (4-1)
Užteko vieno pralaimėjimo stipriam Arko ir iš pirmos reitingo vietos, MBTR smunka į ketvirtą. Jų puolimas išlieka ketvirtas lygoje, gynyba arti vidurkio. Visgi, galima sakyti, kad Namikui trūko pagalbos tame mače, juolab, kad rungtynėms nebuvo registruotas Bagurskas.

5. ROMEGAS (3-1)
Be pralaimėjimų žengęs Romegas, nusileido Rhino. Egidijus Jasėnas žaidė aukštame lygyje (20 PTS 10 REB), tačiau Straigis ir Mikučionis nesužaidė gerų rungtynių. Kad ir kaip bebūtų jei Rhino alfa ir omega – V.Kamarūnas (37 PTS) meta 48,39 procentų taiklumu, žinant kiek jis tų metimų išmeta, gero nelauk. Romegui kita savaitė dviguba, o jau trečiadienį laukia labai rimtas Skroblų alėjos išbandymas.

6. GZP-2 (3-1)
Palaipsniui gerina savo žaidimą ir rotacijoje galu gale jau turėjo 8 kokybiškus žmones. Clutch jiems nesudarė didelio vargo ir buvo nušluoti 45 taškų skirtumu. Dar daugiau ant parketo grįžo GZP-2 legenda, 1365 taškus žaisdamas už GZP surinkęs, Mantas Gasperavičius, kuris vaizdo negadino (13 REB) ir gali ateityje dar labiau padėti „pienininkams“.

7. SPARTA (3-1)
Tą patį Clutch, Sparta nukovė tik 8 taškais, o ir pats Clutch žaidė be keitimų. Veteranas Saulius Pakalniškis įrodinėja, jog yra nemenka paspirtis Spartai ir renka net po 28,25 naudingumo balo.

8. KAUNO RAMI (2-1)
Praėjusią savaitę nežaidė.

9. GAMEON (2-1)
Atrodo tikrai neužtikrintai, tačiau turi tik vieną pralaimėjimą. Niekuo neišsiskirianti MSB ekipa, sugebėjo likti kovoje iki pat rungtynių pabaigos ir pralaimėjo GAMEON tik penkiais taškais. GameOn šiame mače trūko rotacijos, kas taip pat galėjo prisidėti prie neįtikinančio pasirodymo.

10. GEMAVILA (3-2)

Matas Antanaitis driokstelėjo kaip reikiant ir prieš KM Žalgirį surinko 48 naudingumo balus ir užfiksavo keturgubą dublį (29 PTS, 10 REB, 12 AST, 11 STL). Liko trejos rungtynės prieš antrąjį etapą, o kitą savaitę Gemavila egzaminuos Akademiją.

© 2013 VšĮ „Įmonių sporto lyga“. Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu