Krepšinio komanda vs Promatecha (68:50)„Sportturas“ Didžioji ir Mažoji taurė 2023 » Atkrintamosios rungtynės, Mažosios taurės Mažasis finalas
2023 birželio 01 d., Ketvirtadienis, 18:40 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Sportturas“ Mažosios taurės trečios vietos medalius iškovojo „Krepšinio komanda“

2023 birželio 01 d., Ketvirtadienis, 20:24 val., peržiūros: 368

Ketvirtadienį, birželio 1 dieną, Krepšinio mokykloje „Žalgiris“ vyko „Sportturas“ Mažosios taurės 2023 mažasis finalas tarp "Krepšinio komanda" ir "Promatecha".

Pirmajame rungtynių kėlinyje komandos sunkiai pelnydavo taškus ir į priekį įsiveržė "Krepšinio komanda". Tai ilgai netruko ir po sėkmingos atkarpos "Promatecha" išlygino rezultatą bei rezultatas buvo 15:15. Antrojo kėlinio pradžia buvo tokia pati kaip pirmajame, nes "Krepšinio komanda" vėl įgijo trapų pranašumą, tačiau šį kart jį išsaugojo iki kėlinio pabaigos. Po pirmosios pusės rezultatu 33:26 pirmavo "Krepšinio komanda".

Antroje pusėje niekaip rakto į pergalę neradę "Promatecha" krepšininkai jau per pirmas 5 minutes išnaudojo dvi minutes pertraukėles. Skirtumas tarp komandų nemažėjo ir A. Kiverio vedami "Krepšinio komanda" pirmavo prieš lemiamą ketvirtį 51:39. Ketvirtajame kėlinyje "Promatecha" bandė išsigelbėti, tačiau nei zoninis presingas, nei zoninė gynyba nepadėjo jiems priartėti prie varžovų, kurie laimėjo rezultatu 68:50 (15:15, 18:11, 18:13, 17:11).

Rungtynių naudingiausias žaidėjas buvo pripažintas Aurimas Kiveris.

9 taškai

„Sportturas“ Mažosios taurės ketvirtfinalyje: „Krepšinio komanda“ pergalė prieš „Mokomasis pulkas“ (2023 gegužės 18 d., ketvirtadienis, 22:19 val.)„Jaučakiai“ po atkaklios kovos įveikė „Krepšinio komandą“ (2023 balandžio 30 d., sekmadienis, 22:15 val.)„Promatecha“ nesunkiai perlipo „Krepsiniofanai.lt 1“ ekipos barjerą (2023 gegužės 14 d., sekmadienis, 20:15 val.)Paskutinėmis sekundėmis pergalę iškovojo Promatecha (2023 gegužės 17 d., trečiadienis, 21:01 val.)Nesunki „Krepšinio komandos“ pergalė taurėje (2023 gegužės 02 d., antradienis, 23:17 val.)Tik po atkaklios kovos „Jaučakiai“ įveikė „Promatecha“ (2023 balandžio 23 d., sekmadienis, 21:57 val.)„Krepšinio komanda“ lengvai peržengė BC „Rhino“ barjerą (2023 gegužės 14 d., sekmadienis, 21:39 val.)„Klausučių alaus darykla“ po atkaklios kovos įveikė „Promatecha“ ir keliauja į Mažosios taurės finalą (2023 gegužės 24 d., trečiadienis, 21:18 val.)„ICE“ užtikrintai žengė į finalą (2023 gegužės 22 d., pirmadienis, 23:49 val.)„Krepšinio komanda“ tritaškiai atnešė pergalę prieš „Promatecha“ ekipą (2023 balandžio 18 d., antradienis, 20:31 val.)