Resmila.lt vs Brentex Trailer (67:71)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 kovo 07 d., Antradienis, 20:05 val. @ J. Grušo meno gimnazija, Šarkuvos g. 30, Kaunas, LT-48169

„Brentex Trailer“ vos išsaugojo pergalę savo rankose

2017 kovo 07 d., Antradienis, 22:16 val., peržiūros: 1551

Kovo 7 dieną, 20:05 val., J.Grušo mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Resmila.lt“ (šeimininkai) ir „Brentex Trailer“ (svečiai). Nors praktiškai viso susitikimo metu „Brentex Trailer“ ekipa buvo priekyje, o jų pranašumas vienu metu siekė net 15 taškų, tačiau šeimininkai kovojo iki galo, paskutinėmis minutėmis iš 10 taškų deficito beliko vos 2, bet „Brentex Trailer“ sugebėjo atsilaikyti, pataikė itin svarbius baudų metimus ir laimėjo rungtynes rezultatu 67:71 (7:12, 15:19, 19:15, 26:25).

Rungtynių pradžia buvo gana lygi, bet abi komandos žaidė labai nerezultatyviai ir visas pirmasis kėlinukas buvo kupinas netaiklių metimų bei klaidų. „Brentex Trailer“ komandos krepšininkai pirmieji sugebėjo nutolti ir jau antrojo kėlinuko metu pajuto savo žaidimą, skirtumas labai greitai išaugo ir nepastebimai pasiekė 15 taškų ribą. Ties tuo momentu atsibudo ir „Resmila.lt“ žaidėjai, kurie taip pat jau rungtyniavo rezultatyviau ir nebeleido skirtumu augti. Abi komandos rungtyniavo labai kietai, daugelis atakų vyko ties pražangos riba, bet rimtesnių konfliktų ekipos išvengė. Prasidedant ilgajai pertraukai pirmavo „Brentex Trailer“ 22:31.

Antroje rungtynių dalyje šeimininkai po truputį mažino savo atsilikimą ir atmosfera kaito. Dabar kiekvienas taškas ir kiekviena ataka tapo vis svarbesnė, tačiau „Brentex Trailer“ nors ir trumpam sustojo, bet netrukus sukaupė likusias jėgas ir vėl atstatė dviženklį pranašumą. „Resmila.lt“ ekipai beliko rizikuoti ir komanda dabar jau rengė skubotas atakas ir atliko ne visada paruoštus metimus. Tačiau fortūna buvo jų pusėje ir metimai pasiekdavo tikslą. Skirtumas paskutinėmis atakomis ištirpo vos iki 2 taškelių, o „Brentex Trailer“ gavo išbandyti save prie baudų metimo linijos. Svečiai tikrai užtikrintai atlaikė šį varžovų išbandymą, pataikė baudas ir galiausiai šeimininkams tiesiog pritrūko laiko norint išlikti. „Brentex Trailer“ laimėjo nelengvas rungtynes rezultatu 67:71.

Resmila.lt: Mantas Maslenikovas – 28 tšk. (5 perimt. kam.), Edgaras Jauneika – 10 tšk., Martynas Šiukščius – 10 tšk. (11 atk. kam.)

Brentex Trailer: Valius Fominas – 20 tšk. (5 išpr. praž.), Vytenis Gintautas – 15 tšk. (11 atk. kam., 6 išpr. praž.), Donatas Greivys – 12 tšk.

„Brentex Trailer“ vos nepaleido pergalės iš savo rankų (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 20:52 val.)„Brentex Trailer“ iškovojo pirmąją pergalę, įveikdami „Compensą“ (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 22:49 val.)„Brentex Trailer“ pasiekė tvirtą pergalę prieš „Ragus“ (2017 kovo 13 d., pirmadienis, 22:30 val.)„Brentex Trailer“ nepasipriešino „Bangos“ krepšininkams (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 20:10 val.)„Baltic Transline“ iškovojo pergalę, tačiau ją apkartino rimta ekipos lyderio M. Paršeliūno trauma (2017 kovo 03 d., penktadienis, 23:02 val.)„Kauno rami“ iškovojo pirmąją pergalę prieš „Resmila.lt“ ekipą (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 23:26 val.)„Brentex Trailer“ užtikrintai įveikė „Baltic Transline“ ekipą (2017 sausio 03 d., antradienis, 00:39 val.)„Ragai“ įveikė „Brentex Trailer“ pasipriešinimą. (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 20:43 val.)„Return“ žaidėjai „Brentex Trailer“ ekipai priešinosi tik kėlinį (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 22:30 val.)„Resmila.lt“ iškovojo pirmąją pergalę įveikdami „Ryterna Group“ (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 00:00 val.)