Skroblų alėja vs GZP ‒ 2 (89:75)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2024 gegužės 08 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Po atkaklios kovos „Skroblių alėja“ įveikė „GZP ‒ 2“ ir žengia į II lygos pusfinalį

2024 gegužės 08 d., Trečiadienis, 20:47 val., peržiūros: 150

Trečiadienį Kauno technologijų mokymo centre įvyko II lygos lemiamos ketvirtfinalio rungtynės, kuriose susitiko "Skroblų alėja" ir "GZP – 2".

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką, tačiau pirmieji spurtą surengė "Skroblų alėja" ir svečiai buvo priversti stabdyti varžovus minutės pertraukėle ( 14:8). Per likusį laiką šeimininkai toliau nestabdė apsukų, kur susikrovė dviženklį pranašumą ( 27:15). Antrame kėlinyje komandos apsikeitė sėkmingomis atkarpomis ir "Skroblų alėja" toliau turėjo dviženklį pranašumą – 50:40.

Po ilgosios pertraukos "GZP – 2" pradėjo lipti varžovams ant kulnų, tačiau šeimininkai puikiai atsilaikė prieš varžovų spurtą bei kėlinio pabaigoje pasiekė rekordinį pranašumą ( 66:53). Ketvirtame kėlinyje svečiai kilo į lemiamą šturmą, tačiau "Skroblų alėja" puikiai atsilaikė ir iškovojo pergalę po atkaklios kovos bei žengia į II lygos pusfinalį. Galutinis rezultatas – 89:75 (27:15, 23:25, 16:13, 23:22)

12 atk. kam.

„Skroblų alėja“ dar kartą įveikė „Kauno Rami“ ir žengė į „II“ lygos Didįjį finalą (2024 gegužės 21 d., antradienis, 22:21 val.)„Skroblų alėja“ antrą kartą įveikę „Game On“ pateko į ketvirtfinalį (2024 balandžio 07 d., sekmadienis, 17:26 val.)Po atkaklios kovos „GZP-2“ įveikė MB „TR Project“ ekipą (2024 gegužės 16 d., ketvirtadienis, 22:05 val.)„Skroblų alėja“ po permainingos kovos įveikė „Kautech ‒ 2“ ir užsitikrino grupės nugalėtojos poziciją (2024 kovo 03 d., sekmadienis, 22:00 val.)Po atkaklios kovos „Gemavila“ nugalėjo „GZP-2“ (2023 lapkričio 07 d., antradienis, 22:37 val.)II lygoje: „Skroblų alėja“ įveikė „Kauno Rami“ (2024 sausio 15 d., pirmadienis, 23:14 val.)D. Miliuko baudos metimas išvedė „GZP ‒ 2“ į ketvirtfinalį (2024 balandžio 16 d., antradienis, 21:30 val.)„Skroblų alėja“ įsirašė dar vieną lengvą pergalę (2023 gruodžio 13 d., trečiadienis, 21:59 val.)„Skroblų alėja“ atlaikė „Romegas“ ekipos spaudimą ir iškovojo eilinę pergalę (2023 lapkričio 29 d., trečiadienis, 20:29 val.)Antroje rungtynių pusėje KM „Žalgiris“ 2 įveikė „GZP ‒ 2“ (2024 kovo 04 d., pirmadienis, 20:21 val.)