Resmila & SmeliavimoDarbai.lt vs Laipsniai (51:65)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 03 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„Laipsniai“ tik paskutinėmis minutėmis pabėgo nuo „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ ekipos.

2015 gruodžio 03 d., Ketvirtadienis, 22:17 val., peržiūros: 1289

Ketvirtadienį, gruodžio 3 dieną, V. Kuprevičiaus mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę "Resmila & SmeliavimoDarbai.lt" ir svečių teisėmis žaidę "Laipsnių" ekipa. Rungtynes komandos pradėjo apylygiai, pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (14:14). Antrasis kėlinys šiek tiek geriau susiklostė "Laipsnių"ekipai, kuri po dviejų kėlinių pirmavo rezultatu – (23:27). Trečiasis kėlinys nebuvo sėkmingas šeimininkų ekipai, kuri po trijų kėlinių svečiams leido pirmauti rezultatu – (36:45). Ketvirtame kėlinyje "Resmila & SmeliavimoDarbai.lt" ekipai buvo pavykę priartėti iki 2 taškų, bet rungtynių gale puikiai sužaidę "Laipsniai" iškovojo pergalę rezultatu – (51:65).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Resmila & SmeliavimoDarbai.lt" 2 pelnytais taškais, vėliau sekė 7 iš eilės pelnyti "Laipsnių" ekipos taškai, po kurių sužaidus 4 minutes rezultatas buvo – (2:7). Sužaidus dar keletą minučių šeimininkams pavyko sužaisti geriau, kas leido įsiveržti į priekį – (11:9). Per likusį laiką komandoms pavyko apsikeisti keliomis tiksliomis atakomis ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (14:14).

Antrasis kėlinys palyginus su pirmu nebuvo labai rezultatyvus. Kėlinį geriau pavyko pradėti svečių ekipai, kuri sužaidus 5 minutes sugebėjo atitrūkti 5 taškais – (16:21). Antroje kėlinio dalyje "Laipsnių" ekipai pavyko toliau pirmauti ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (23:27).

Trečiasis kėlinys prasidėjo svečių laimėtą atkarpa – (2:8), po kurios skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki dviženklio – (24:34). Sužaidus dar 4 minutes "Resmila & SmeliavimoDarbai.lt" ekipai pavyko sumažinti atsilikimą iki 4 taškų – (36:40). Visgi kėlinį spurtu – (0:5) užbaigę svečiai po trijų kėlinių pirmavo rezultatu – (36:45).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo "Laipsnių" 5 pelnytais taškais iš eilės – (36:50). Vėliau sekė "Resmila & SmeliavimoDarbai.lt" sausas spurtas (13:0), po kurio kėliniui įpusėjus skirtumas tarp komandų siekė tik 1 tašką – (49:50). Bet tai buvo viskas ką šeimininkams pavyko nuveikti daugiausią šį kėlinį. Per likusį laiką svečiai užtikrintai laimėjo paskutinę atkarpą – (2:15) ir rungtynės baigėsi rezultatu – (51:65).

Po pralaimėtų rungtynių "Resmila & SmeliavimoDarbai.lt" ekipos treneris kalbėjo: "Tikrai norėjome šiandieną gerai sužaisti, tikrai visi stengiamės, kovojome, bet varžovai turėjo savo komandoje "Big Bena" ir puolime labai daug kamuolių atsikovojo, po kurių sekė antri šansai. Gale atidavėme daug jėgų, pavyko prisivyti varžovus, bet likus kelioms minutėms išseko mūsų jėgos, mes prametėme kelis metimus, jie pataikė ir viskas taip susiklostė."

Resmila & SmeliavimoDarbai.lt: Artūras Kaminskas – 16 tšk., Martynas Šiukščius – 12 tšk., Kęstutis Aleksandravičius – 6 tšk.

Laipsniai (S): Mantautas Patašius – 17 tšk. (14 atk. kam.), Aurimas Jurkšaitis – 11 tšk., Lukas Palivanas – 9 tšk.

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Mantautas2015 gruodžio 03 d., 23:22 val.
Kestai tu imetei? Susapnavai gal :D
Kestys82015 gruodžio 03 d., 22:27 val.
Rungtynes baigesi 54:65 o ne 51:65 Aleksandravičius imete 1/3 3pts o ne 0/2 3pts neiskaityti taskai.
„Laipsniai“ be jokio vargo susidorojo su „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 00:50 val.)„Sparta“ tik anktroje rungtynių pusėjė palaužė „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ (2015 spalio 20 d., antradienis, 23:38 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ turėjo pripažinti „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ ekipos pranašumą (2016 kovo 01 d., antradienis, 22:55 val.)„Nebajeris“ aštunfinalį pradėjo pergale prieš „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt“ (2016 kovo 10 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)„Lapės“ gana nelengvai įveikė „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 16:45 val.)„Laipsniai“ antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo „Compensa“ ekipos. (2016 vasario 15 d., pirmadienis, 23:11 val.)„Compensa“ be vargo įveikė „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt“ (2016 vasario 04 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)„Baltic Transline“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt“ (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 16:44 val.)Mūšyje dėl pirmosios pergalės „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ nepaliko vilčių „Saviems“ (2015 lapkričio 19 d., ketvirtadienis, 23:26 val.)A.S.K „Persvara“ išvargo pergalę prieš „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt (2015 lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 22:34 val.)