VĖJAS vs BIPA (59:49)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 vasario 28 d., Antradienis, 19:45 val. @ Prienų "Ąžuolo" pagrindinės mokyklos sporto salė Kęstučio g. 45, Prienai LT-59129

"Vėjas" šventė pergalę namuose

2012 vasario 28 d., Antradienis, 23:31 val., peržiūros: 2932

Antradienį (02.28), Ąžuolo pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko dvi O „Iššūkio“ taurės pogrupio komandos „Vėjas“ (šeimininkai) ir „Bipa“ (svečiai) ekipos. Rungtynių antroje pusėje prabilę šeimininkų snaiperiai atnešė sunkią pergalę savo komandai. Rungtynių rezultatas – 59:49 (11:15, 12:10, 14:10, 22:14).

Primą kėlinį svečiai pradėjo taikliu tolimu G. Samajausko metimu. Po dviejų varžovų taškų sekė dar vienas šio žaidėjo tritaškis ir svečiai buvo priekyje 2:6. Vėliau kurį laiką komandos keitėsi netiksliomis atakomis, kol svečių komandos kapitonas R. Viskontas smeigė dar vieną tritaškį. Tačiau iš kart po to Al. Marchockis atsakė tritaškiu bei dvitaškiu ir sumažino skirtumą iki 2 taškų. Kėlinį sėkmingiau užbaigė svečiai ir sugebėjo laimėti šį kelinį. Rezultatas po kėlinio – 11:15.

Antrą ketvirtį komandos pradėjo lygiu žaidimu. Kėliniui įpusėjus, po E. Arbačiausko tritaškio komandas skyrė 5 taškai. Vėliau aikštelėje vaizdas nesikeitė, vyko atkakli kova. Komandos keitėsi netiksliomis atakomis. Tik kėlinio pabaigoje šeimininkai sugebėjo sumažinti skirtumą iki 2 taškų. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 23:25.

Trečią kėlinį šeimininkai pradėjo Ž. Mikušausko sudėtingu tritaškiu metimu, kuris persvėrė rezultatą jų naudai. Bet iš karto sekė 4 iš eilės svečių taškai, kurie vėl sugražino pranašumą jiems. Tačiau tada prabilo „Vėjo“ komandos lyderis Ar. Marchockis pataikęs du tolimus metimus ir pridėjęs dar vieną dvitaškį jis išvedė savo komandą į priekį. Rezultatas po ketvirčio – 37:35.

Lemiamą ketvirtį šeimininkai pradėjo dar vienu Ž. Mikušausko tritaškiu, po kiek laiko sekė ir dar vienas Ar. Marchockio tolimas šūvis. Po šių metimų šeimininkai įgijo 6 taškų pranašumą. Tačiau svečiai atsakė dviem taikliais E. Rinkevičiaus dvitaškiais ir sumažino skirtumą iki 2 taškų. Bet tada šeimininkai atsakė Al. Marchockio tritaškiu, po kiek laiko tolimą metimą pridėjo ir A.Liuiza ir skirtumas išaugo iki 6 taškų. Po dviejų Š. Urbaičio baudų metimų ir E. Arbačiausko dvitaškio skirtumas sumažėjo iki 4 taškų. Bet tada šeimininkai patikė dar tu tritaškius ir rungtynių baigtis buvo nuspręsta. Taigi rezultatas po keturių kėlinių – 59:49.

Po rungtynių „Vėjas“ komandos treneris, Aurimas Liuiza sakė: "Žaidimas nebuvo gražus. Tik charakterio ir kovos dėka pavyko iškovoti pergalę. Pradžioj nepataikėm tritaškių, o tie pirmi metimai mums svarbūs. Kada pavyksta pataikyti komanda užsiveda ir žaidžia su kita nuotaika. Kaip matėme šiandien tie tritaškiai padėjo iškovoti pergalę. “

„Bipa“ komandos treneris, Raimondas Viskontas sakė: „Pabaigoje nesužaidėm, pavargom ir viskas. Buvo maža rotacija, trūko žmonių. Žaidėjai nerado Prienų.“

"Vėjo" gretose pasižymėjo Artiomas Marchockis 22 tšk., Aleksandras Marchockis 11 tšk., Žilvinas Mikušauskas 9 tšk.

"Bipa" komandoje išsiskyrė Ernestas Arbačiauskas 11 tšk., Šarūnas Urbaitis 11 tšk., Gintautas Petraitis 8 tšk.

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

venture2012 vasario 28 d., 23:40 val.

"Zaidejai nerado Prienu", speju turetu but...

Anonimas2012 vasario 28 d., 23:33 val.

Kaip suprasti "Nerado Prienu zaidejai?" :D

"Vėjo" ekipa iškovojo nesunkią pergalę namuose (2012 vasario 21 d., antradienis, 22:51 val.)"SLKALDK akademija" iškovojo dar vieną pergalę (2011 gruodžio 13 d., antradienis, 23:06 val.)BC "Studentai" sugebėjo išsaugoti pergalę savo rankose (2012 vasario 19 d., sekmadienis, 22:44 val.)Visas rungtynes pirmavę "Bipos" komanda šventė sunkią pergalę išvykoje (2012 sausio 29 d., sekmadienis, 22:53 val.)"Kmaik & Brevitra" iškovojo pirmąją pergalę ketvirtfinalyje (2012 balandžio 13 d., penktadienis, 00:29 val.)"Vėjas" įveikė ir "Robotukų Armiją" (2011 lapkričio 22 d., antradienis, 22:49 val.)Prienų "Vėjas" nupūtė "ALD" (2012 sausio 17 d., antradienis, 22:45 val.)Svečiai iš Prienų "Vėjas" iškovojo nelengvą pergalę prieš "Bervardžiai" komandą (2012 sausio 15 d., sekmadienis, 22:44 val.)"Kolpingo Kolegija" išsivežė pergalę iš Prienų, tačiau į kitą etapą pateko "Vėjas" (2012 balandžio 03 d., antradienis, 22:16 val.)Visas varžybas pirmavęs "Vėjas" įveikė "Forto Amicus-2" (2011 spalio 25 d., antradienis, 21:41 val.)