Birštono SC ‒ „Olimpas“ vs Veiverių „Amberis“ (81:77)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 05 d., Penktadienis, 20:00 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas, LT-59210

Birštono SC ‒ „Olimpas“ palaužė ir toliau be pergalių likusį Veiverių „Amberį“

2016 vasario 05 d., Penktadienis, 22:50 val., peržiūros: 1563

Penktadienį, vasario 5 dieną, Birštono gimnazijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių, Didžiosios taurės K pogrupio rungtynės, tarp vietos Birštono SC – „Olimpo“ ir svečių Veiverių „Amberio“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios tarp komandų užvirė atkakli kova, tačiau kiek geriau atrodę šeimininkai įgijo nedidelę persvarą. Antrame kėlinuke spurtavę svečiai sugebėjo perimti iniciatyvą bei išlaikyti ją iki pat ketvirtojo kėlinuko pabaigos. Lemiamos rungtynių dalies metu susiėmę aikštės šeimininkai nutolo nuo varžovų, tačiau pastarieji dar sugebėjo atsitiesi. Vis tik, užtikrintai rungtynių pabaigoje žaidęs Birštono SC – „Olimpas“ išsaugojo pergalę savo rankose. 81:77 (22:18, 17:25, 18:17, 24:17).

Rungtynes kiek geriau pradėję aikštės šeimininkai spurtavo 7:0 ir iškart atitrūko, tačiau ilgai vietoje nestovėjęs Veiverių „Amberis“ taip pat atsakė keliais rezultatyviais išpuoliais, ko pasekoje rezultatą išlygino. Bėgant laikui iš toli neblogai metę svečiai sugebėjo perimti iniciatyvą, tačiau ilgai jos neišlaikė, nes čia pat kelis greitus išpuolius surengęs Birštono SC – „Olimpas“ susigrąžino kelių taškų persvarą. 22:18.

Antrą kėlinuką taikliais tolimais šūviais pradėjęs Veiverių „Amberis“ ir vėl pasivijo priešininkus, tačiau ilgai netylėję aikštės šeimininkai surengė kelias greitas atakas, kurių dėka įgijo šešių taškų pranašumą. Iškart po to sekė svečių ekipos spurtas net 0:13, kurio dėka Veiverių „Amberis“ persvėrė rezultatą savo naudai, įgydamas septynių taškų pranašumą. Per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios kelis baudų metimus realizavę aikštės šeimininkai dar sušvelnino deficitą. 39:43.

Po ilgosios pertraukos abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau nežymiai geriau pasirodę svečiai dar šiek tiek padidino atotrūkį. Vis tik, rezultatyvią atkarpą sužaidę aikštės šeimininkai, po taiklaus M.Knyšiaus tritaškio metimo, sumažino skirtumą tarp komandų iki dviejų taškų. Per likusį laiką iki trečiojo ketvirčio pabaigos komandos žaidė labai panašiai, ko pasekoje skirtumas tarp jų žymiau nepasikeitė. 57:60.

Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje dviem taikliais tritaškiais startavę aikštės šeimininkai iškart susigrąžino seniai prarastą iniciatyvą į savo rankas. Kiek vėliau Veiverių „Amberis“ dar buvo išlyginęs rezultatą, tačiau čia pat lemiamą spurtą 14:0 surengę Birštono SC – „Olimpo“ krepšininkai įgijo keturiolikos taškų persvarą. Likus žaisti dviems minutėms svečių žaidėjai taip pat inicijavo spurtą, kurio dėka sumažino atsilikimą iki trijų taškų, tačiau lemiamais momentais klydę nesugebėjo išsaugoti intrigos, ko pasekoje pergale džiaugėsi birštoniečiai. 81:77.

Birštono SC ‒ „Olimpas“: Tadas Miliūnas – 26 tšk. (14 atk. kam., 5 išpr. praž.), Justinas Tamošiūnas – 18 tšk., Mangirdas Knyšius – 10 tšk. (11 atk. kam.)

Veiverių „Amberis“: Saimonas Pažėra – 26 tšk. (7 išpr. praž.), Povilas Glaniauskas – 22 tšk., Rokas Puikys – 21 tšk. (17 atk. kam., 7 išpr. praž.)

United ‒ „Alta transportas“ neturėjo vargo su Veiverių „Amberiu“ (2016 vasario 16 d., antradienis, 00:44 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ ekipa iškovojo nelengvą pergalę prieš „Kauno technikos kolegija“. (2016 kovo 09 d., trečiadienis, 19:58 val.)„Birštono SC „Olimpas“ neturėjo vargo su „Lejuotransa“ (2015 lapkričio 07 d., šeštadienis, 10:55 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ įveikė pogrupio lyderius (2016 vasario 13 d., šeštadienis, 11:12 val.)Birštono SC – „Olimpas“ nušlavė „VU KHF“ ir pateko į aštuntfinalį (2016 kovo 04 d., penktadienis, 22:23 val.)Arti keturgubio dublio buvęs Mangirdas Knyšius atvedė Birštono SC „Olimpą“ į pergalę prieš Veiverių „Amberį“ (2016 sausio 08 d., penktadienis, 23:10 val.)Bištono SC „Olimpas“ pasiekė pergalę nerezultatyviuose varžybose. (2015 spalio 27 d., antradienis, 00:06 val.)BC „Gazuotas pienas“ nepaliko vilčių Veiverių „Amberiui“ (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 21:42 val.)Taškų lenktynėse „Kaišiadorys“ aplenkė Veiverių „Amberį“ (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 23:41 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ įtikinamai įveikė „Elektromontuotoją“ (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 21:53 val.)