Elektrėnai vs LCP KK „Partizanas“ (76:66)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 06 d., Sekmadienis, 13:15 val. @ Elektrėnų profesinio mokymo centras, Rungos g. 18, Elektrėnai, LT-26109

„Elektrėnai“ lengvai įveikė savo varžovus

2015 gruodžio 06 d., Sekmadienis, 18:57 val., peržiūros: 1207

Sekmadienį, gruodžio 6 dieną, Elektrėnų profesinio rengimo centre įvyko „C“ lygos, Mažosios taurės, O pogrupio rungtynės tarp vietos „Elektrėnų“ bei svečių „LCP KK „Partizanas“. Nuožmesnę bei atkaklesnę kovą galima buvo išvysti tik pirmojo kėlinio pradžioje, kuomet komandos žaidė apylygiai, tačiau tuomet šeimininkai pradėjo tolti nuo savo varžovų bei iškovojo gan nesudėtingą pergalę.

Pirmąjį kėlinuką kiek geriau pradėjo svečiai iš Kauno, kurie rungtynes pradėjo pelnydami šešis taškus, o varžovams leisdami įmesti tik du. Tačiau tuomet „Elektrėnų“ ekipa pabudo bei surengė 11:2 spurtą, kuris leido įgyti šiokį tokį pranašumą. Per likusią kėlinio dalį komandos pelnė dar po kelis taškus, tačiau jų daugiau įmetė vietiniai, kurie po pirmojo kėlinio turėjo jau solidų devynių taškų atotrūkį – 19:10. Antrąjį kėlinį „Elektrėnų“ ekipa pradėjo pataikydama tris tolimus metimus paeiliui bei taip pasiuntė savo varžovus į šiokį tokį nokdauną. Visgi, „LCP KK „Partizanas“ ekipai pavyko stabilizuoti situaciją bei pelnyti daugmaž tiek pat taškų, kiek jie ir praleido per likusią kėlinuko dalį. Tad skirtumas per daug ir nekito tarp komandų. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatas buvo 41:22.

Trečiajame kėlinyje abejoms ekipoms pavyko gan produktyviai gintis ir neleisti varžovams suregzti sėkmingesnių atkarpų. Visą kėlinio dalį komandos žaidė taškas į tašką, o galiausiai kėlinuką baigė pataikydamos po tiek pat taškų. Po trijų kėlinių rezultatas buvo 59:40. Ketvirtajame kėlinyje žaidimas kiek svyravo. Kėlinuką „Elektrėnų“ ekipa pradėjo sėkmingiau bei padidino savo pranašumą iki 25 taškų ir po to kelias žaidimo minutes komandos žaidė taškas į tašką. Galiausiai likus žaisti apie pusę kėlinio, rungtynių nugalėtojas jau buvo aiškus, tad šeimininkų ekipa atsipūtė ir leido savo varžovams kėlinuką bei rungtynes užbaigti 17:2 spurtu, kuris leido „LCP KK „Partizanas“ ekipai pralaimėti padoresniu taškų skirtumu. Galutinis rungtynių rezultatas 76:66.

R.Vičkačka („Elektrėnai“):
„Pranašesni galbūt viskuom, nors iš tikro sunku pasakyt. Pagal prognozes, jie turėjo vieno procento tikimybę laimėti, tad galbūt jiems nusiteikimo pritrūko. Pabaigoje atsipalaidavom susikūrę persvarą, o paskui beliko tik formulumas, pabaigti tas rungtynes“.

S.Rupšys („LCP KK „Partizanas“):
„Pritrūko kelių žaidėjų, savaime suprantama. Taip pat nusiteikimo geresnio, kas ir buvo pagrindinė bėda. Taip pat varžovai stiprūs. O žaidime pritrūko susikalbėjimo, gynybos ir pataikytų metimų.“

Elektrėnai: Rytis Kijanskas – 21 tšk. (5 išpr. praž.), Lukas Jurkevičius – 19 tšk., Rytis Vičkačka – 15 tšk.

LCP KK „Partizanas“: Simonas Rupšys – 16 tšk. (13 atk. kam.), Tomas Gudas – 16 tšk. (6 rezult. perd., 5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Daumantas Blužas – 15 tšk. (17 atk. kam.), Vaišvydas Gervė – 11 tšk.

„Elektrėnai“ nesunkiai įveikė „NTI -PN“ ekipą. (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 18:12 val.)„Elektrėnai“ užtikrintai apgynė namų sienas (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 16:29 val.)„Elektrėnai“ pasiekė lengvą pergalę prieš „Ragus“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 08:53 val.)„Elektrėnų“ penketukas nugalėjo LCP KK „Partizanas“ ekipą (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 23:11 val.)„Elektrėnai“ po atkaklios kovos palaužė „Green Death“ (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 08:01 val.)„Elektrėnai“ ketvirtajame kėlinyje privertė pasiduoti „Komanda X“ ekipą. (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 15:48 val.)„Elektrėnai“ įveikė „ASU“ ekipą, bet į kitą etapą pateko „ASU“ krepšininkai. (2016 kovo 06 d., sekmadienis, 16:41 val.)„BK Centre ‒ 2“ nesunkiai įveikė „LCP KK „Partizanas“ (S)“ ekipą (2015 lapkričio 28 d., šeštadienis, 17:54 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ nesunkiai įveikė LCP KK „Partizanas“ ekipą (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 00:51 val.)„Lejuotransa“ turėjo vargo su LCP KK „Partizanu“ (2015 lapkričio 20 d., penktadienis, 23:30 val.)