SDG & Gym+ & Audrokesta vs Kelių priežiūra (76:73)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 kovo 15 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„SDG & Gym+ & Audrokesta” po atkaklios kovos įveikė savo varžovus

2023 kovo 15 d., Trečiadienis, 21:30 val., peržiūros: 313

Trečiadienį, kovo 15 dieną, Kauno švaros sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp C pogrupio komandų – vietos „SDG & Gym+ & Audrokesta” bei svečių „Kelių priežiūra“.

Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie nesusidūrė su didesniais sunkumais puolime, pataikė kelis tolimus metimus ir įgijo jau solidesnį pranašumą. Antroje ketvirčio pusėje “Kelių priežiūra” sužaidė sėkmingesnę atkarpą ir pavijo savo varžovus. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 23:21. Antrojo ketvirčio pradžioje komandos pradėjo strigti puolime ir žaidė ne itin rezultatyviai. Ketvirčiui įpusėjus, svečių ekipa pelnė septynis taškus be atsako ir sugebėjo išsiveržti į priekį. Per likusį kėlinio laiką „SDG & Gym+ & Audrokesta” sugebėjo susigrąžinti nedidelį pranašumą į savo rankas, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 41:39.

Trečiojo ketvirčio metu ir toliau vyko permaininga kova. Kėlinio pirmoje pusėje aikštelės šeimininkai laikė nedidelį pranašumą, bet antroje ketvirčio pusėje geresnę atkarpą sužaidė „Kelių priežiūra“ ir jau patys išsiveržė į priekį. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 59:61. Lemiamo ketvirčio pradžioje komandos kiek sustojo. Tačiau įpusėjus ketvirčiui, svečių ekipa sužaidė neblogą atkarpą ir įgijo jau aštuonių taškų atotrūkį. Likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes, „SDG & Gym+ & Audrokesta” ekipa pavijo savo varžovus ir skirtumas tarp komandų buvo minimalus. Lemiamu metu "Kelių priežiūros" ekipa visiškai sustojo puolime ir aikštelės šeimininkai iškovojo sudėtingą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 76:73.

Andrius Čekanauskas

“SDG & Gym+ & Audrokesta” įveikė „TransUnion“ ekipą (2023 sausio 16 d., pirmadienis, 21:51 val.)„SDG & Gym+ & Audrokesta“ lengvai patiesė „Vilmistą“ (2022 lapkričio 11 d., penktadienis, 21:49 val.)Trečioji „SDG & Gym+ & Audrokesta“ pergalė įmonių lygoje (2022 lapkričio 30 d., trečiadienis, 23:13 val.)„SDG & Gym+ & Audrokesta“ ketvirtame kėlinyje sutvarkė reikalus su „Coca-Cola“ (2022 lapkričio 27 d., sekmadienis, 20:07 val.)„SDG & Gym+ & Audrokesta“ pasidabino „Įmonių“ lygos, Mažosios taurės, bronzos medaliais (2023 gegužės 18 d., ketvirtadienis, 20:11 val.)Įmonių lygoje ‒ „SDG & Gym+ & Audrokesta“ netikėta pergalė (2022 gruodžio 14 d., trečiadienis, 21:55 val.)„Kelių priežiūra“ po įtemptos kovos įveikė „Omegą“ (2023 sausio 18 d., trečiadienis, 20:49 val.)„SDG & Gym+ & Audrokesta“ išsiveža lengvą pergalę ir nemažą pranašumą (2023 kovo 29 d., trečiadienis, 19:54 val.)„Remza“ lengvai įveikė „SDG & Gym+ & Audrokestą“ (2023 kovo 22 d., trečiadienis, 21:28 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „Kelių priežiūra“ (2023 kovo 01 d., trečiadienis, 20:31 val.)