Lietuvos šaulių sąjunga vs Kauno technikos kolegija (57:83)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gruodžio 05 d., Penktadienis, 20:30 val. @ Rokų vidurinė mokykla, Vijūnų g. 2, Kaunas, LT-46117

„Lietuvos šaulių sąjunga“ neatsilaikė prieš „Kauno technikos kolegiją“

2014 gruodžio 06 d., Šeštadienis, 00:56 val., peržiūros: 1459

Gruodžio 6 dieną, Rokų gimnazijos salėje vyko KKL, C lygos reguliariosios B pogrupio rungtynės tarp "Lietuvos šaulių sąjungos" (šeimininkai) ir "Kauno technikos kolegijos" krepšininkų. Pirmame kėlinuke žymiai stipresni atrodė svečių krepšininkai, kurie po pirmų dešimties minučių pirmavo 25:7. Antrame ketvirtyje "Kauno technikos kolegija" toliau didino savo persvarą – 53:17. Trečiame kėlinuke "Lietuvos šaulių sąjungai" pavyko sumažinti atsilikimą – 38:62. Paskutiniame ketvirtyje šeimininkams nepavyko pavojingiau priartėti prie varžovų ir "Kauno technikos kolegija" iškovojo lengvą pergalę rezultatu 83:57.

Rungtynes geriau pradėjo svečių krepšininkai, kurie pirmavo 9:4, o netrukus laimėję dar vieną atkarpą 8:2, susikrovė beveik dviženklį pranašumą (15:6). Antroje kėlinuko pusėje "Kauno technikos kolegija" ir toliau didino savo pranašumą, kuris dėka spurto 8:0 išaugo iki šešiolikos taškų (23:7). Iki kėlinuko pabaigos, iniciatyvą turintys svečių krepšininkai, pelnė dar vieną taiklų dvitaškį be varžovų atsako, ir po kėlinio pirmavo 25:7.

Antrame ketvirtyje svečiai toliau nemažino apsukų ir nemažais tempais tolo nuo varžovų. Pirma, "Kauno technikos kolegijos" persvara išaugo iki dvidešimties taškų (29:9), o antroje kėlinio pusėje perkopė trisdešimties taškų ribą (47:15). Iki kėlinuko pabaigos svečių ekipa laimėjo atkarpą 6:2 ir po pirmos rungtynių dalies,"Kauno technikos kolegijos" persvara atrodė triuškinanti – 53:17.

Trečiojo kėlinio pradžioje šeimininkų deficitas išaugo iki beveik keturiasdešimties taškų (17:56). Tada "Lietuvos šaulių sąjungos" krepšininkams pavyko laimėti nemažą atkarpą rezultatu 17:3 ir sumažino svečių turimą persvarą iki dvidešimt penkių taškų (61:36). Iki kėlinuko pabaigos šeimininkams pavyko sumažinti atsilikimą dar vienu taškeliu ir po trečiojo ketvirčio 62:38 pirmavo "Kauno technikos kolegija".

Paskutiniojo ketvirčio pradžioje "Lietuvos šaulių sąjunga" buvo sumažinusi atsilikimą iki devyniolikos taškų (48:67), tačiau svečiai tuojau pat padidino savo pranašumą (75:51) ir padėjo galutinį tašką rungtynėse. Galutinis rezultatas – 83:57 skelbė "Kauno technikos kolegijos" pergalę.

Po pergalės "Kauno technikos kolegijos" žaidėjas N. Aleknavičius sakė: "Nors šiandien mūsų ir susirinko nedaug, tačiau kovojome ir pasiekėme pergalę"

Lietuvos šaulių sąjunga: Artūras Kaminskas – 15 tšk., Danielius Pranskevičius – 15 tšk., Šarūnas Karūnaitis – 13 tšk. (11 atk. kam.)

Kauno technikos kolegija: Klaidas Jankaitis – 27 tšk. (9 rezult. perd., 9 išpr. praž.), Nerijus Aleknavičius – 21 tšk. (5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Tomas Gustaitis – 13 tšk., Šarūnas Krilavičius – 10 tšk. (10 atk. kam.)

„Lietuvos šaulių sąjunga“ nepasigailėjo „Kulautuvos“ ekipos. (2015 sausio 16 d., penktadienis, 22:51 val.)„Lietuviški patiekalai“ šventė užtikrintą pergalę prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 22:50 val.)„Lietuvos Šaulių sąjunga“ šventė lengvą pergalę prieš „Kulautuvą“ (2015 sausio 08 d., ketvirtadienis, 00:41 val.)„Lietuvos Šaulių sąjunga“ iškovojo pergalę prieš „Kolpingo Kolegijos“ krepšininkus (2014 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 00:45 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ neturėjo vargo su „Kauno liberalų“ ekipą. (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 20:30 val.)„Dumblas“ nesunkiai susitvarkė su „Kauno technikos kolegija“ (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 19:02 val.) „Lietuvos šaulių sąjunga“ rungtynių pabaigoje palaužė „Komandą X“ (2014 gruodžio 18 d., ketvirtadienis, 00:35 val.)„Kauno technikos kolegija“ neatsilaikė prieš „Sporto maniją“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 21:09 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ po įtemptos kovos žengia į pusfinalį (2015 kovo 24 d., antradienis, 00:14 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ po ilgosios pertraukos perėmė iniciatyvą ir nugalėjo „Kolpingo kolegija“. (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 22:40 val.)