PARTIZANAI vs NEBAJERIS (50:83)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 vasario 03 d., Sekmadienis, 14:30 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Nebajeris nesulaukė pasipriešinimo iš Partizanų

2013 vasario 03 d., Sekmadienis, 19:49 val., peržiūros: 1493

2012-02-03 (sekmadienį) C lygos rungtynėse, J. Dobkevičiaus vidurinėje mokykloje susitiko Partizanai (šeimininkai) ir Nebajeris (svečiai). Visas rungtynes dominavę Nebajerio vyrai, kiekviename kėlinyje vis didino skirtumą ir galiausiai laimėjo pažemindami varžovus rezultatu – 50:83 (13:21, 12:20, 11:19, 14:23).

Pirmasis rungtynių kėlinys prasidėjo penkiais iš eilės Nebajerio taškais, į kuriuos penkiais atsakė Eduardas Linauskas ir rezultatas lygus – 5:5. Dar septynis surinko Nebajeris ir vėl persvėrė svarstykles savo pusėn. Po du taškus apsikeitė komandos ir rezultatas – 7:14. Vieną baudos metimą iš dviejų pataikė Vaidas Dambauskas, o dvitaškiu atsakė Tadas Čiuplys – 8:16. Dar po du taškus pelnė komandos, o tuomet tritaškį smeigė Tomas Kivyta. Kėlinį dvitaškiu su pražanga užbaigė Kęstutis Žilinskas ir po pirmo ketvirčio – 13:21.

Antrasis kėlinys prasidėjo dviem netaikliais E.Linausko baudos metimais, į kuriuos dvitaškiu atsakė Tadas Čiuplys. Penkis taškus iš eilės surinko Partizanai ir sumažino atsilikimą iki 18:23. Du taškus pelnė Mindaugas Krūvelis, keturiais atsakė Tomas Kivyta ir sumažino atsilikimą iki 22:25. Atkarpą 14:0 laimėjo Nebajeris ir padidino skirtumą iki septyniolikos – 22:39. Kėlinį tritaškiu pabaigė Linas Juodakis, o dvitaškiu Kęstutis Žilinskas ir po dviejų kėlinių – 25:41.

Trečiasis kėlinys prasidėjo E.Linausko dvitaškiu, o į tai penkiais taškais atsakė svečiai ir rezultatas – 27:46. Du taškus pelnė Mindaugas Ežerskis, o vienu baudos metimu iš dviejų atsakė Tomas Kivyta ir skirtumas dvidešimt taškų – 28:48. Keturis surinko Nebajeris, trimis atsakė Partizanai ir skirtumas 21 taškas. Dar šešis taškus surinko svečiai, trimis atsakė šeimininkai ir rezultatas – 34:58. Kėlinį užbaigė komandos pelnę po du taškus ir po trijų kėlinių – 36:60.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo tritaškių serija ir rezultatas sumažėjo trimis taškais – 42:63. Penkis taškus pelnė svečiai ir padidino skirtumą iki 26 taškų. Po du taškus apsikeitė komandos ir dvi baudas iš trijų pridėjo Andrius Vasaitis ir skirtumas liko 24 taškai. Atkarpą 6:2 laimėjo svečiai, o per paskutines pusantros minutės, svečiai dar laimėjo atkarpą 7:2 ir galutinis rungtynių rezultatas – 50:83.

Po rungtynių nugalėtojų atstovas sakė – Šiandien buvom tikrai stipresni ir tas matėsi rezultate. Džiaugiuosi, kad net nesusirinkus visiems žaidėjams, pavyko laimėti. Paklaustas, kokie tikslai sakė – tikslai, lieka nepakitę, bandysim eit kuo toliau, gal iki ketveriukės.

Nugalėtojų gretose geriausiai žaidė – Mindaugas Krūvelis (24, 25 naud. bal, 5 išpr. pr.), Tadas Čiuplys (14, 8 rez. perd., 7 per. kam.), Mindaugas Ežerskis (13, 24 naud. bal., 14 atk. kam.), Povilas Butkevičius (13, 15 naud. bal.), Kęstutis Žilinskas (12) taškų.

Pralaimėjusiems daugiausia taškų pelnė – Tomas Kivyta (12), Eduardas Linauskas (11, 6 naud. bal.), Andrius Vasaitis (11, 10 naud. bal., 7 rez. perd.) taškų.

"Nebajeris" be didesnio vargo įveikė "Partizanų" šešetuką (2013 sausio 26 d., šeštadienis, 16:38 val.)"Nebajeris" lengvai nugalėjo "Krepšininkas.net" komandą (2012 lapkričio 10 d., šeštadienis, 18:14 val.)"Remza & Irmco" nugalėjo "Partizanus" (2012 gruodžio 07 d., penktadienis, 00:14 val.)"Nebajeris" įrodė savo pranašumą prieš BC "Ambi" (2013 kovo 02 d., šeštadienis, 14:13 val.)BC "Ambi" atsirevanšavo "Partizanams" (2013 vasario 20 d., trečiadienis, 00:59 val.)"Lisota Team" vos neatidavė pergalės "Košmarui" (2012 lapkričio 25 d., sekmadienis, 17:02 val.)"Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt" nepasigailėjo keturiese likusių "Partizanų" krepšininkų (2013 vasario 12 d., antradienis, 23:51 val.)"Nebajeris" atkaklioje kovoje nugalėjo "Baldai jums" ekipą (2012 gruodžio 15 d., šeštadienis, 14:06 val.)"Robotukų armija" antroje rungtynių pusėje įveikė "Partizanus" (2013 vasario 06 d., trečiadienis, 23:43 val.)BC "Studentai" neturėjo vargo su "Partizanais" (2013 vasario 24 d., sekmadienis, 21:37 val.)